Dziś jest: Sobota, 14 grudnia 2019, godzina 20:40
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Zadania Daily quest w Argent Tournament

Odpowiedź

Temat: Daily quest w Argent Tournament

robbo38
Wiadomość [#1]: 23.03.2010 o 23:30

Konto skasowane

Quest sie nazywa The Grand Melee. Nie mam pojęcia jak pokonac przeciwnika. Największym moim osiągnięciem było zbicie mu hp do 36k ( max to 50k ) i przy tej wartosci ja padam. Ta walka na mountach mnie przeraza, w inście ToC5 nie jest to tak ciezkie bo tam jest 5 graczy a tu sam walcze. Moze ktos ma jakis pomysł jak to przejsc ?

Super hicior
Lucjan
nabonid
Wiadomość [#2]: 24.03.2010 o 00:02

Konto skasowane

Nie wiem jak teraz, ale kiedys utrzymujac tarcze i bedac caly czas w zasiegu melee wygrywalo sie walki. Troche dlugo to jednak trwalo (ale pomagalo przy lagach). ^^ Chyba lepiej byc aktywnym i poprostu rob to co trenowales na manekinach w poprzednich questach. Zanim porozmawiasz z npc-em zarzuc na siebie tarcze. Zawsze masz miec aktywna tarcze (3 stacki). Rozbijasz tarcze rzucajac w przeciwnika wlocznia a po tym szarza. Nie wiem czy walka jakos skaluje sie z ilvl itemow na tobie, mozesz zrobic eksperyment i zalozyc crapy.

hombre
Wiadomość [#3]: 24.03.2010 o 00:23

Konto skasowane

Raczej nie zauważyłem różnicy między słabszymi Item Levelami a lepszymi, jeśli chodzi o walkę na koniach. Nie "ulepszam" swojego "głównego zdobywcy heilroomow". Nie chce mi sie przed "Cata". To raczej technika walki - wbijam tarcze na zielono, zagaduje z NPC, szarża, jak najciaśniejsze kółeczko (na tyle ciasne, żeby NPC nie mógł wrzucić szarży na nmie a na tyle odległe od niego, żebym mógł użyć włuczni, co "zjeżdża" mu tarcze o 2 punkty - z połączeniu z moją szarżą) i mele atack. I tak w kółko. Przy pełnej koncentracji (pusty dom, albo "odcinające od otoczenia" słuchawki) i po 3 minutach (nie zdążę dopalić papierosa - brr, zły nałóg) 4 gości leży. To samo z "Battle Before The Citadel. Tam jest o tyle trudniej pierwszy raz, że musisz znaleźć miejsce, gdzie jak najmniej Ci przeszkadzają te latające gamonie. A potem to łatwizna.

robbo38
Wiadomość [#4]: 24.03.2010 o 00:28

Konto skasowane

Ta tylko ze tam ten główny champion ma 250k hp

Super hicior
Lucjan
Lilly
Wiadomość [#5]: 24.03.2010 o 01:09

Konto skasowane

Przede wszystkim trzeba utrzymywać tarczę i starać się trzymać w melee range. Odjeżdżać tylko kiedy szarża jest up. Shield breaker, kiedy się uda.

I don't subscribe to the 'don't feed the troll' philosophy. My philosophy is 'eat the troll'. TotalBiscuit

.:: Lilija - Lvl 85 Balance druid ::.

.:: Elitist Jerks ::.
watman
Wiadomość [#6]: 24.03.2010 o 07:06

Konto skasowane

Lilly napisał
Przede wszystkim trzeba utrzymywać tarczę i starać się trzymać w melee range. Odjeżdżać tylko kiedy szarża jest up. Shield breaker, kiedy się uda.

- pamietac, ze tarcza ma 60sec up, wiec trzeba ja odswiezyc nawet, jesli nie dostalismy strzala w jape,
- odjezdzac i uzywac komba 'szarza, koleczko, shield-breaker' w momencie, kiedy mob zaczyna OD NAS uciekac...

mniej-wiecej wyglada to tak: 3 layery defa, szarza, koleczko, shield-breaker, melee do oporu, mob zaczyna odjezdzac, odjezdzamy pare krokow w przeciwnym kierunku zeby szybciej miec zasieg, powtorzyc od szarzy, w razie koniecznosci (lub na wszelki wypadek) po shield breakerze jest dobry moment zeby olac jeden melee i wrzucic tarcze...
wash, rinse, repeat...

battle before the citadel na luziku da sie wysolowac nawet klikajac w skille, wystarczy odrobina cwiczen smiley.gif

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
robbo38
Wiadomość [#7]: 24.03.2010 o 08:47

Konto skasowane

W moim przypadku problemem są niskie zdolności manualne, przez które to nieraz dostawałem wpier...l w różnych eFpEeSach. Zanim zrobie nawrót by walnąc w przeciwnika lancą to już mam połowe hp a o szarży nie ma mowy bo gościu siedzi na mnie. Ten drugi quest robiony w Icecrown to już hardcore, chyba bede szukał kogoś do party bo razem to moze jakos zalicze

Super hicior
Lucjan
Igor
Wiadomość [#8]: 24.03.2010 o 12:32

Konto skasowane

bo nie ma najmniejszego sensu tam odjezdzac od typa i probowac szarzy :P on ma zawsze mneijsze lagi niz my wiec siedzi i tak na nas od razu.

proste jak budowa cepa.
gadasz, typ odjezdza - szarza, zawijasz ciasno, zeby on nie szarzowal, w przelocie mozesz go z mele dziabnac i wynosi Cie akurat na rzut lanca, kolejny ciasny nawrot i dojezdzasz do niego. i stoisz bijac z mele. to on odjezdza, zeby szykowac szarze. i wtedy masz dwie opcje,

odjezdza bo chce dobic tylko tarcze, nie zmiescisz szarzy, wiec rzucasz oszczep, zeby te tarcze mu zdjac i znowu do mele szybko. i dziabiesz z miejsca,

odjezdza do szarzy, wtedy zawsze masz czas byc pierwszy. szarza, nawrot, mele, oszczep, nawrot, mele. i stoisz w mele. i czekasz az znowu odjedzie.

tylko nie zapomnij spojrzec czasami na Twoje tarcze. jak sie zagapisz i Ci zejda to w zasadzie dupa :P chyba, ze juz sie wiecej ani razu nie pomylisz.

na tych typow z BBC ta sama taktyka. szarza, oszczep i do zasiegu mele i czekac az oni dupe rusza, wtedy albo oszczep i do mele albo szarza i od poczatku. bez stresu. tylko tam faktycznie gargulce wkurzaja.

maties7
Wiadomość [#9]: 24.03.2010 o 15:09

Konto skasowane

Trzeba trochę potrenować, bo jednak te walki trzeba ogarniać. Sam w tych walkach skupiam się by zjechać przeciwnikowi shielda przy tym starając się samemu mieć jak najwięcej shielda. Jak dobrze pamiętam to każdy stack zmiejsza obrażenia o 30%, więc ktoś kto ma 3 stacki to nie dostaje dużych obrażeń. Jak przeciwnik przewyższa nas w ilości shielda to lepiej trzymać się blisko niego, bo wtedy można się spokojnie naładować.

minos
Wiadomość [#10]: 25.03.2010 o 20:54

Konto skasowane

JA to robilem takbiggrin.gif
tarcza na maksa
ustawiasz sie "za nim"
zaczynasz rozmowe
patrzysz kiedy odjedzie na zasieg szarzy = atakujesz razem z meele atakiem ( powinienes zadac 2 hity z szarzy i z meele)
nawrot w miejscu
i tu zalezy
jak stoi kolo ciebie bijesz meele i co jakis czas regenerujesz tarcze = msz przewage stracil wiecej hp i tarcze

lub

odjezdza
atakujesz go szarza+meele

i od nowasmiley.gif

pzdr

mam nadzieje ze nie zagmatwalem za bardzo
edit meele=melee
w sumie to sam juz nie wiem jak powinno bycsmiley.gif

[Edycja minos - 25.03.2010 o 20:54]

[Edycja minos - 25.03.2010 o 20:55]

Prowler
Wiadomość [#11]: 26.03.2010 o 07:32

Konto skasowane

nagrajcie mu filmik na youtubie!

تلاش کے استعمال سے پہلے آپ کسی چیز کے بارے پوچھنا! `;..;´
robbo38
Wiadomość [#12]: 26.03.2010 o 18:48

Konto skasowane

MU to robi krowa

btw. trening czyni mistrza, juz jest lepiej, dzięki wszystkim za porady.

Super hicior
Lucjan
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :