Dziś jest: Sobota, 16 grudnia 2017, godzina 02:34
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: DYLMAT DK FROST 2H czy DW PVP

saw2
Wiadomość [#1]: 09.05.2011 o 10:55

Może jeszcze tutaj ponowię moje pytanko:

Ponieważ jestem przed zakupem broni za PKT arenowe i mam dylemat, gdyż jedną broń jednoreczną juz mam z aren - ale wszyscy mówią iż większy DPS kreci DK frost 2H.
Tak sobie pomyślałem ze na off handa dał bym ten enchant który procuje 1000 AP, i może wtedy procnąć jednocześnie z main handa 15% do STR, czy wówczas DPS nie będzie wiekszy od 2H?
gdzie procuje tylko jeden enchant?

PM Email
Nekkro
Wiadomość [#2]: 09.05.2011 o 14:52

imo dps nie jest wazny w pvp, raczej burst a ten bedzie lepszy z 2H jako ze :
a ) do DW potrzebujesz wiecej expertise ( afair )
b ) z 2h bedziesz mial wieksze crity ;)

zawsze mozesz kupic 2h i potrenowac na kukle a potem zmienic na 2x1h, mniej wiecej bedziesz wiedzial na czym stoisz.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
PM Email
Radi
Wiadomość [#3]: 10.05.2011 o 00:14

Dual wield robi więcej dmg ale mniejszy burst no i potrzebujesz sporo hitu.

PM Email
Meffisto
Wiadomość [#4]: 10.05.2011 o 01:24

A zeby nowego tematu nie zakładać, to grałem dzisiaj arenke z resto shammym i trafiliśmy na resto druta i shadow preja...oni nie zadawali de facto zadnego dmgu, ale ja za cholere nie moglem ubic ani tego ani tego...wogole sobie np nie wyobrażam gry z healerem i nagle paladyna holy...na duelu po prostu nie daje rady to 0.5sec casta na divine light jest za szybkie na mind freeze, albo stranq. Czy jest to kwestia wyuczenia czy rzeczywiscie jest tak ciezko? I last q. Czy w 2v2 albo 3v3 unholy ma racje bytu? Jezeli tak to w jakim składzie?smiley.gif
pozdrawiam i sorki za maly off top. Aha i zeby nie bylo to gram 2h wep.

[Edycja Meffisto - 10.05.2011 o 01:27]

PM Email
Radi
Wiadomość [#5]: 10.05.2011 o 01:58

Respec na frost i faceroll.A co do tego druid/spriest to jedyna szansa to zabicie druida ze wszystkim i szybkim strang żeby nie mógł się full z-hottować.A co do palka to mi na froście najłatwiej go zabić.Wystarczy zmusić go do użycia cd's na każdym burscie,bez ducha i skrzydelek to nie ma szans jak ci jeszcze szaman z kickem i purgem pomoże.
Na palka używaj NS-NS-NS-NS-HB-HB-FS-FS-FS-FS,przed tym użyj cd's.

[Edycja Radi - 10.05.2011 o 02:01]

PM Email
Meffisto
Wiadomość [#6]: 10.05.2011 o 10:11

Mhm, czyli kwestia wprawy...no dobra ale ten druid...jak ja mam go dorwac na fazie burstowej? Tzn tak...wlatuje sie w niego i chain on travel i spier...ja go przyciagam anti magic i to chyba lichborn...ok nie moze mnie zrotowac ani stuna...ale bierze wtedy kota, dash i papa...znow go chainuje on szybki switch form i papa...jak mam dorwac takiego smiecia...a trzeba dodac ze musze uważać na priesta i jego mana burna...ogolnie moze byc remis? Nie ma jakiegos limitu? Albo ze po jakims czasie wolniej chodzisz i mocniej obrywasz?tongue.gif a jak z tym unholy specem?

PM Email
saw2
Wiadomość [#7]: 10.05.2011 o 10:36

Radi napisał
Respec na frost i faceroll.A co do tego druid/spriest to jedyna szansa to zabicie druida ze wszystkim i szybkim strang żeby nie mógł się full z-hottować.A co do palka to mi na froście najłatwiej go zabić.Wystarczy zmusić go do użycia cd's na każdym burscie,bez ducha i skrzydelek to nie ma szans jak ci jeszcze szaman z kickem i purgem pomoże.
Na palka używaj NS-NS-NS-NS-HB-HB-FS-FS-FS-FS,przed tym użyj cd's.

[Edycja Radi - 10.05.2011 o 02:01]

Radi dlaczego 4 razy NS? - nie straci się za dużo na DPS?

PM Email
Nekkro
Wiadomość [#8]: 10.05.2011 o 14:16

po raz kolejny - w pvp dps nie jest najwazniejszy, to nie pve.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
PM Email
Radi
Wiadomość [#9]: 10.05.2011 o 15:49

Z druidem to forma to nie problem,gorzej z rootami,na 1 masz ams a na następnych musisz czekać na dispella/DG ;/

PM Email
Meffisto
Wiadomość [#10]: 10.05.2011 o 21:19

No ale nie mam miliarda snearow...i tysiaca run na chainy...a travel daje 40% szybkosci a unholy pers. 15% w unholy specu 20%(chyba) no i jak tu zjechac takie cos...i zaluzmy ze do tego dochodzi jakis slow od dpsa albo polymorph...wogole jaki kolwiek cc...i dupa!!! Moze 2 dpsy?? I jazda na heala wtedy...albo inne wysjcie i OLAC 2s tylko bawic sie w 3s...o rany rany tyle problemow:P a jak unholy sie sprawdza?? Bo chyba wymaga wiekszego "skilla" niz frost...tam nie ma jakiegos burstu, ale no surv i staly dmg jest, +pet, ktory po transorm robi nawet ladny dmg....jak myslicie??

PM Email
mindseeker
Wiadomość [#11]: 10.05.2011 o 23:47

Problem polega na tym, że jesteś bardzo słaby, bo DK jest jedyną klasą z melasów od które się po prostu uciec nie da!

PM Email
Nolaan
Wiadomość [#12]: 11.05.2011 o 09:40

HAKUNA MATATA

Krótko do tematu 2H czy DW w PvP - wybór jest banalnie prosty i nie chodzi tutaj o to który ma więcej dpsu czy bursta, chodzi o to że w DW musimy wydać 3 talenty więcej. Więc idąc w 2H możemy wydać ja na coś ciekawszego.

A co do ostatnich postów dotyczących unholy vs frost, albo jak grać frostem.

Obecnie frost jest według mnie lepszy, bo po prostu jest prostszy. Unholy wymaga kilku bindów więcej do kontrolowania peta, peta często można łatwo skontrolować przez co unholy traci się dużo dpsu. We Froście nie musisz się przejmować konwersją run, stałe death runy dają dużą swobodę, możesz walnąć 4xchainy (kontrola) lub 3xObli (burst) lub 4xHB (range dps) lub 4xNecro (healer killer). Nie mówiąc o cc, które jest aoe i proste w użyciu.
Oczywiście Unholy też ma swoje zalety jak większe mobility, ale obecnie lepiej mi się gra Frostem.

EDIT:
A co do uciekania od DK, to potrzebny jest do tego bardzo dobry druid, pilar (przy którym nie ma desacration) i brak AMS, Trinketa czy DG ze strony DK. Inaczej się nie da ;)

[Edycja Nolaan - 11.05.2011 o 09:44]

BattleTag: Nolaan#2781
HAKUNA MATATA
PM Email
saw2
Wiadomość [#13]: 11.05.2011 o 10:19

Nolaan napisał
Krótko do tematu 2H czy DW w PvP - wybór jest banalnie prosty i nie chodzi tutaj o to który ma więcej dpsu czy bursta, chodzi o to że w DW musimy wydać 3 talenty więcej. Więc idąc w 2H możemy wydać ja na coś ciekawszego.

A co do ostatnich postów dotyczących unholy vs frost, albo jak grać frostem.

Obecnie frost jest według mnie lepszy, bo po prostu jest prostszy. Unholy wymaga kilku bindów więcej do kontrolowania peta, peta często można łatwo skontrolować przez co unholy traci się dużo dpsu. We Froście nie musisz się przejmować konwersją run, stałe death runy dają dużą swobodę, możesz walnąć 4xchainy (kontrola) lub 3xObli (burst) lub 4xHB (range dps) lub 4xNecro (healer killer). Nie mówiąc o cc, które jest aoe i proste w użyciu.
Oczywiście Unholy też ma swoje zalety jak większe mobility, ale obecnie lepiej mi się gra Frostem.

EDIT:
A co do uciekania od DK, to potrzebny jest do tego bardzo dobry druid, pilar (przy którym nie ma desacration) i brak AMS, Trinketa czy DG ze strony DK. Inaczej się nie da ;)

[Edycja Nolaan - 11.05.2011 o 09:44]

Dziękuję bardzo za wskazówki

PM Email
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :