Dziś jest: Środa, 22 maja 2019, godzina 19:26
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: DPS Pala Retribution

kiim
Wiadomość [#1]: 30.11.2010 o 11:04

Konto skasowane

Witajcie,

Czy jesteście w stanie odpowiedzieć na pytanie czy dps retri pladyna może się równać z dpsem maga lub warlocka zakładając, że wszyscy dysponują gearem na podobnym lub takim samym levelu i są doświadczonymi graczami.

Kierując się np stroną www.maxdps.com możemy przeczytać że dps retri paladyna to około 6 K a np warlocka 4 k.

Jak to się ma do rzeczywistości, czy pal retri rzeczywiście ma tak duży dps w porównaniu np z lockiem czy magiem ??

Bardzo proszę o Wasze spostrzeżenia związane z grą tymi klasami. Czy rertri pal jest wyżej w dps od maga czy locka ??

Z góry dziękuję

nabonid
Wiadomość [#2]: 30.11.2010 o 13:51

Konto skasowane

Ta stronka jest slaba, nigdy sie nia nie kierowalem. Lepiej juz wejsc na forum EJ i sciagnac calc dla wlasnej klasy. Mozna tez wejsc na http://www.worldoflogs.com/ i popatrzec jak to wyglada na poszczegolnych bossach

Arthasus
Wiadomość [#3]: 30.11.2010 o 15:06

Konto skasowane

Czy rertri pal jest wyżej w dps od maga czy locka ??

teraz w tej chwili ? nie, mag robi jakies 6-8k dpsu wiecej od ret pala na chwile obecna
ret pala jest jednym z najslabszych i ile nie najslabszym dps specem w grze na chwile obecna
to moze sie jednak zmienic w cataclysmie na 85 lvlu

[Edycja Arthasus - 30.11.2010 o 15:06]

Arthasus Burning Blade
Alzat
Wiadomość [#4]: 30.11.2010 o 15:57

Konto skasowane

z tym, ze mag i lock topuja dmg metery w obecnej chwili sie zgodze, ale z tym ze ret pala to najslabszy dps juz nie. Sam od czasu do czasu dpsuje palkiem i jakos nie zauwazylem zebym odstawal od reszty, wrecz przeciwnie. Od razu mowie ze nie jestem specem od dpsowania palkiem, mam 3 postacie i kazda z nich gram wiec nie mam scislej specjalizacji. Gear na poziomie ICC 25 z kilkoma itemami z hc wielkiego szalu nie robi, a dps jak juz pisalem nie odstaje a czasami nawet topuje.

Jesli chodzi o aoe dmg to po zmianie divine storm a w zasadzie do powrotu z przed patcha 4.0.1 palek wymiata

Jesli ktos choc troche potrafi wykorzystac potencjal paladyna to bedzie krecil porzadny dps i nie bedzie odstawal od reszty

Alzatka - Retribution Paladin - Burning Legion EU
Sithalzat - Assassination Rogue - Burning Legion EU

Arena -Albionu
Lilly
Wiadomość [#5]: 30.11.2010 o 17:16

Konto skasowane

Opinie ... opinie... opinie ... i oto dlaczego zadawanie tego typu pytań mija się z celem - szczególnie w patchu przed dodatkiem.

I don't subscribe to the 'don't feed the troll' philosophy. My philosophy is 'eat the troll'. TotalBiscuit

.:: Lilija - Lvl 85 Balance druid ::.

.:: Elitist Jerks ::.
Janizar
Wiadomość [#6]: 30.11.2010 o 19:57

Konto skasowane

Na każde pytanie z każdej dziedziny odpowiedzią będą opinie... no może poza Koreą pół. tam jest tylko jedna prawda najprawdziwsza objawiona...a nie w sumie nawet tam są różne opinie tylko ze rożnie kończą ich twórcy.

Arthasus
Wiadomość [#7]: 30.11.2010 o 20:23

Konto skasowane

Alzat napisał
z tym, ze mag i lock topuja dmg metery w obecnej chwili sie zgodze, ale z tym ze ret pala to najslabszy dps juz nie. Sam od czasu do czasu dpsuje palkiem i jakos nie zauwazylem zebym odstawal od reszty, wrecz przeciwnie. Od razu mowie ze nie jestem specem od dpsowania palkiem, mam 3 postacie i kazda z nich gram wiec nie mam scislej specjalizacji. Gear na poziomie ICC 25 z kilkoma itemami z hc wielkiego szalu nie robi, a dps jak juz pisalem nie odstaje a czasami nawet topuje.

Jesli chodzi o aoe dmg to po zmianie divine storm a w zasadzie do powrotu z przed patcha 4.0.1 palek wymiata

Jesli ktos choc troche potrafi wykorzystac potencjal paladyna to bedzie krecil porzadny dps i nie bedzie odstawal od reszty

ty mowisz o raidach czy o hc?. na raidzie dps mi spadl srednio o jakies 4-6k po nowym patchu i to nie ma nic wspolnego z "umiejetnascja wykorzystania potencjalu paladyna"

Arthasus Burning Blade
Alzat
Wiadomość [#8]: 01.12.2010 o 10:19

Konto skasowane

pisze o raidach wszelakich

nie wiem czy dps spadl czy wzrosl po ostatnim patchu, bo od dlugiego juz czasu dpsuje tylko wtedy kiedy sytuacja mi na to pozwoli czyli ma mnie kto w tanku zastapic, twierdze tylko ze ret palkiem da sie robic porzadny dps (nie najwiekszy, nie najmniejszy a poprostu wystarczajacy )
Zreszta tak jak Lilly napisala nie ma sensu pisac wywodow na ten temat bo postacie w konczacej sie erze Wotlka nie beda juz dobrze zbalansowane i nie ma to juz obecnie najmniejszego znaczenia ktora klasa w obecnej chwili robi najwiekszy dps a ktora najmniejszy, wazne zeby w Cata bylo wszystko zrownowazone i odpowiednio zbalansowane.

Alzatka - Retribution Paladin - Burning Legion EU
Sithalzat - Assassination Rogue - Burning Legion EU

Arena -Albionu
Jarunin
Wiadomość [#9]: 02.12.2010 o 23:19

Konto skasowane

Witam gram na Terenasie, widzę że rozmawiają osoby co mają pojęcie to chciałbym przy okazji zadać kilka prostych pytan jak pograć palikiem jako dps? do tej pory grałem tylko jako healer czy mogę poprosić o jakiś build dla początkującego dps głównie na hc 5, jaki gear i z czym na PVE? jak mają wyglądać staty ? dziękuje ah i jeszcze jakie Glyphy były by odpowiednie orientacyjnie się domyślam ale jak pisałem ostatnio grałem jako dps kilka lat temu sporo się pozmieniałosad.gifsmiley.gif

[Edycja Jarunin - 02.12.2010 o 23:32]

atylla3
Wiadomość [#10]: 03.12.2010 o 00:26

Konto skasowane

Jarunin napisał
Witam gram na Terenasie, widzę że rozmawiają osoby co mają pojęcie to chciałbym przy okazji zadać kilka prostych pytan jak pograć palikiem jako dps? do tej pory grałem tylko jako healer czy mogę poprosić o jakiś build dla początkującego dps głównie na hc 5, jaki gear i z czym na PVE? jak mają wyglądać staty ? dziękuje ah i jeszcze jakie Glyphy były by odpowiednie orientacyjnie się domyślam ale jak pisałem ostatnio grałem jako dps kilka lat temu sporo się pozmieniałosad.gifsmiley.gif

Czytasz w ogóle co tu ludzie piszą? W tym dziele są już 3 tematy o palku retri po najnowszym patchu. W jednym podałem stronę, na której można znaleźć wszytko o co pytasz. Jeszcze ci mało?

Swoją drogą nie rozumiem jak można po kilku latach gry nie znać kompletnie swojej klasy, a nawet nie wiedzieć gdzie znaleźć potrzebne informacje jej dotyczące.

General86
Wiadomość [#11]: 03.12.2010 o 10:04

Konto skasowane

atylla3 napisał
Jarunin napisał

Czytasz w ogóle co tu ludzie piszą? W tym dziele są już 3 tematy o palku retri po najnowszym patchu. W jednym podałem stronę, na której można znaleźć wszytko o co pytasz. Jeszcze ci mało?

Swoją drogą nie rozumiem jak można po kilku latach gry nie znać kompletnie swojej klasy, a nawet nie wiedzieć gdzie znaleźć potrzebne informacje jej dotyczące.

Zdarza się. Moim zdaniem najlepiej samemu metodą prób i błędów dojść do tego "idealnego" dla siebie bulidu

Human Paladin
maestrino
Wiadomość [#12]: 03.12.2010 o 10:12

Konto skasowane

Jaki niby idealny build? Wpakujesz talenty do dps i zostają jeszcze fillery, więc ja tu problemu nie widzę.

LoL referral link
General86
Wiadomość [#13]: 03.12.2010 o 20:07

Konto skasowane

maestrino napisał
Jaki niby idealny build? Wpakujesz talenty do dps i zostają jeszcze fillery, więc ja tu problemu nie widzę.

Ehh , wybaczcie smiley.gif pomyliło mi się z 3.5.5 . Jeszcze nie mam abonamentu na Cataclysm czekam aż będzie premiera i przyślą mi grę

Human Paladin
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :