Dziś jest: Środa, 29 czerwca 2022, godzina 15:26
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: DK tank Cataclysm

kakaszi
Wiadomość [#1]: 28.12.2010 o 22:39

Konto skasowane

Witam mam kilka nurtujących mnie spraw.

1. Jakie gemy teraz są na topie?
2. Jakie statystki brać pod reforging.
3. Ile powinno mieć się dodge i parry? Jest jakaś zależność?

Nolaan
Wiadomość [#2]: 29.12.2010 o 12:06

Konto skasowane

kakaszi napisał
Witam mam kilka nurtujących mnie spraw

1. Jakie gemy teraz są na topie?
2. Jakie statystki brać pod reforging.
3. Ile powinno mieć się dodge i parry? Jest jakaś zależność?

Hey, nie gram za dużo tankiem ale napisze moje spostrzeżenia ;)

Kolejność statów według mnie jest mniej wiecej taka: Stamina > Mastery > Parry > Dodge > Reszta
Stwierdziłem że nie będę się na razie bawił w expertise cap i melee hit cap bo strata threata jest naprawde bardzo mała i akurat z tym DK tank nie ma problemu, dobilem tylko spell hit cap z talentem co by nie missować taunta ;)
Uznałem Stamine i Mastery za ważniejsze bo jest to pasywna obrona która jest niezależna od losowych czynników jak procentowe dodge i parry.
Wiec w niebieska dziura pakuje stam gema, w czerwona parry i stam, a w żółta mastery i stam.

Co do reforgowania to wszystko zależy od tego co już mamy na itemku, ale ogólnie to uznajemy że Mastery jest najważniejsze, a potem Parry, jak nie ma któregoś na itemku to robimy żeby było.
Uznałem też ze parry jest ważniejsze od dodge'a choć teoretycznie DK nie ma żadnych proców tylko z dodga albo tylko z parry. Zrobiłem tak dlatego że DK będzie miał zawsze wiecej parry (dzieki sile), chyba że mamy bardzo dużo itemków z dodge. Jak równiez dlatego że uważam że lepiej miec 25% parry i 5% dodge niz 15% obu. Można na siłe uznać też że DRW daje nam 20% parry i dlatego uznajemy parry za ważniejsze od dodge.

Takie krótkie wywody niedoświadczonego tanka, ale może sie komuś przydać ;)

BattleTag: Nolaan#2781
HAKUNA MATATA
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :