Dziś jest: Środa, 26 stycznia 2022, godzina 20:53
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: DK i wasza "taktyka" walki PvP

kurosaki10
Wiadomość [#1]: 29.07.2010 o 18:07

Konto skasowane

Witam,
a więc niedługo będę robił unholy DK i mam zamiar szybko zacząć walczyć na arenach i na PvP (oczywiście an 80lv). Chciałbym się was zapytać jakiej rotacji używacie (o ile używacie rotacji), co muszę robić w grupie (na arenach) by tworzyć dobry duet z holy palem (tj. żebym mu pomagał, a nie przeszkadzał ;P), czy podczas walki stoicie naprzeciwko przeciwnika czy może skaczecie lub coś w tym guście, czy przeciwko każdej klasy zachowujecie tą samą "taktyke"/styl walki, na kogo i na co mam uważać, czy pvp dk jest trudne i czy wymaga jakiś "nadprzyrodzonych" umiejętności? Prosił bym o każdą informację, która moze mi się przydać oraz o szczegółowe opisanie waszych walk.

Z góry dziękuję. Pozdrawiam.

[Edycja kurosaki10 - 29.07.2010 o 18:09]

atylla3
Wiadomość [#2]: 29.07.2010 o 19:40

Konto skasowane

Ja ci radzę, żebyś poszukał sobie na Warcraftmovies filmików z twoim setupem i zobaczył jak to robią inni.

mindseeker
Wiadomość [#3]: 29.07.2010 o 20:07

Konto skasowane

a więc niedługo będę robił unholy DK i mam zamiar szybko zacząć walczyć na arenach i na PvP (oczywiście an 80lv).

pwned

Nolaan
Wiadomość [#4]: 29.07.2010 o 20:32

Konto skasowane

To co tu pisze odnosi się tylko do aren.
Wiele DK narzeka na swoją klasę ze względu na niezbyt duży dps, a raczej burst dps, co bardzo często nie pozwala nam na szybkie zabicie kogoś w 2v2. Brak dps'u nadrabiamy przeżywalnością, a cholernie trudno nas ubić.

2v2 - najpopularniejsze setup'y to DK i pala lub druid, choć zdarzają się teamy z innymi healerami czy też duble dps. Areny z heal'em bardzo często są długie i opierają się na doprowadzeniu heal'a przeciwnika oom, co na dłuższą meta jest nudne i zniechęca graniem DK, zwłaszcza kiedy po 20 min arenie się przegrywa smiley.gif Taki team ma bardzo duża przeżywalność i duble dpsy zapewne klną jak widzą taki setup.

3v3 - Tutaj DK jest supportem to spamowania CoI i interuptów, ale nie można zapomnieć o dpsowaniu smiley.gif Zazwyczaj robimy najwiekszy dmg na arenie ale nie jest to burst, który zabija. Choć odpalenie wszystkich cd, razem z twoimi partnerami bardzo często przynosi skutek. Najpopularniejsze setupy to: TSG - Warek, DK, HolyPala; PHD - Hunt, DK, HolyPala i Shadowclave - Lock, DK, Druid lub Holypala. Oczywiście można grać jak tylko się chce smiley.gif Arenki są przyjemniejsze niż 2v2, bo nie trwają tak długo i teoretycznie można pokonać każdy setup.

5v5 - To często Chaos i wolna amerykanka, zwłaszcza na niższych ratingach. Nasze aoe niby coś robi, ale jakoś według mnie DK nie jest najlepszą klasą do 5v5 ze względu na brak CC. O wygranej często decyduje pierwsze 30 sec do minuty.

Polecam poczytać forum AJ i strategie na 2v2

nie zauważyłem tego "a więc niedługo będę robił unholy DK".

Jak już zrobisz tego DK i wygearujesz go do stanu używalności na areknach to możliwe że już będzie Cata, a to zupełnie inna bajka smiley.gif

BattleTag: Nolaan#2781
HAKUNA MATATA
kurosaki10
Wiadomość [#5]: 30.07.2010 o 10:09

Konto skasowane

Bardzo dziękuję. Ta ostatnia odpowiedź bardzo mi pomogła. Nie czepiajcie się "nie długo będę robił" bo już teraz chce wiedzieć na czym stoję. Do zamknięcia.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :