Dziś jest: Środa, 26 stycznia 2022, godzina 21:36
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: DK Prośba o poradę

Jazon
Wiadomość [#1]: 10.10.2010 o 14:28

Konto skasowane

Witam.

Jakiś czas temu zrobiłem endgame. W tym momencie robię hc, mój gs to 4.3K. Problem w tym że na hc nic lepszego nie wypada a do raidujących gildii ciężko z tym gearem, za emblemy skompletowałem t9, z tego co widziałem za triumphy mogę jeszcze kupić jeden ring, reszta słabsza niż to co mam. Poradźcie proszę co teraz robić żeby się lepiej ubrać. Dopiero zdobywam doświadczenie więc z góry przepraszam jeśli powiedziałem coś nie tak :P

Mój aktualny gear: http://eu.wowarmory.co(...)cn=Jazon

Pozdrawiam

luney
Wiadomość [#2]: 10.10.2010 o 14:45

Konto skasowane

przeniesiony.

.:: Profil PSN :: luney87::.
.:: Blog o World of Warcraft :: http://holywhine.blogspot.com ::.
Nolaan
Wiadomość [#3]: 10.10.2010 o 22:30

Konto skasowane

Jazon napisał
Witam.

Jakiś czas temu zrobiłem endgame. W tym momencie robię hc, mój gs to 4.3K. Problem w tym że na hc nic lepszego nie wypada a do raidujących gildii ciężko z tym gearem, za emblemy skompletowałem t9, z tego co widziałem za triumphy mogę jeszcze kupić jeden ring, reszta słabsza niż to co mam. Poradźcie proszę co teraz robić żeby się lepiej ubrać. Dopiero zdobywam doświadczenie więc z góry przepraszam jeśli powiedziałem coś nie tak :P

Mój aktualny gear: http://eu.wowarmory.co(...)cn=Jazon

Pozdrawiam

Mam w miarę dobry humor to odpowiem ;)

#1 A więc... robienie endgame to obecnie robienie ICC hc więc ty tylko wbiłeś 80, ale to akurat mało ważne.
#2 Ważne są na przykład profesje, widzę że zacząłeś skillowac JC, ale bez minining to może dość drogo wyjść, polecał bym skillowanie Mining i JC razem, a jak już będziesz miał JC na maxa to skasuj Mining i wyskiluj BS.
#3 Dla unholy DK nie jest ważne expertise, ale hit jest, więc zbieraj sprzęt tak żeby mieć zawsze 264 hita lub lekko więcej, ale nie za dużo.
#4 Gemy i Enchanty powinny być na wszystkich możliwych itemkach
#5 Teraz o itemkach, bo masz na przykład trochę itemków pod tanka, ale po kolei...
Głowa - może być, tylko enchant z Ebon Blade by się przydał
Neck - zamienić na neck'a z PoS'a hc z 1 bossa, albo za 19 Conquest amblemów lv 226
Shoulder - może być, tylko enchant z The Sons of Hodir
Back - masz back do tanka który musi być wymieniony, naprzykład back z PvP za honor jest bardzo dobry dla świeżej 80. Do tego enchant z hastem
Klata - może być.
Wrists - zamienić na wristy craftowane z ToC'a lub dardzo dobre są na początek za honor z PVP
Rączki - na początek może być
Pasel - na pewno trzeba wymienić, na pewno z jakiś heroików leci lepszy ale nie pamiętam gdzie, można kupić na przykład pasek 28 Conquest emblemów lv 226, do tego dotykowa dziura na gema
Spodnie - na razie mogą być, jak masz kasę to można kupić craftowane z ICC, ale to może być drogie jak na początek
Buty - wydaje mi się że lecą lepsze z nowych heroików icc, lub jak masz kase kupić craftowane z ICC
Pierścionki - masz oba pierścionki do tanka, wymienić na ten z emblemów, można kupić 2 za elblemy jeden z str drugi z agi, albo zamiast z agi kupić PvP za honor. A jak masz kasę to można kupić BoE z ICC
Trinkety - przed ToC i ICC, dobre trinkety sa za emblemy, z ostatniego bossa z FoS, trinket Greatness z Darkmoon czy nawet PvP trinket z ap.
Sigil - na razie może być
Broń - Z nowych heroików icc lecą bronie lv 232, a jak masz kasę można kupić Battered Hilt (lub może wypaść z heroików icc) na mieczyk 251.

Podsumowując

#6 Robisz heroiki icc i inne heroki na emblemy
#7 Farmisz honor na itamki PvP, które są na początek bardzo dobre
#8 Chodzisz na VoA 25/10 i jak masz farta to zdobędziesz lepsze itemki
#9 Starasz się dostać na pugowane raidy, na początek ToC 10, potem 25, a potem jak gs będzie ok. 5k to do ICC.
#10 powoli zbierasz Frosty na T10.

Pewnie jeszcze o czymś zapomniałem ale mam nadzieje ze to co napisałem pomogło. Za błędy stylistyczne i ortograficzne przepraszam ;)

[Edycja Nolaan - 10.10.2010 o 22:31]

BattleTag: Nolaan#2781
HAKUNA MATATA
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :