Dziś jest: Sobota, 4 lipca 2020, godzina 18:01
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Czyzby nowy hack?

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Barre
Wiadomość [#1]: 10.03.2005 o 22:30

Konto skasowane

radze poczytac temat w linku. juz 2 osoby prawdopodobnie zostaly owalone "by unidentified hack"

http://www.diablo.g4ce.pl/b(...)amp;st=0

imo temat wyglada dosc serio, raczej nikt se kitu nie robi..

co o tym myslicie? przydazylo wam sie to?

Kill3r
Wiadomość [#2]: 11.03.2005 o 00:07

Konto skasowane

Fotki ... to uwierze [ za duzo na pol-1 sie nasiedzialem i nie ma bata zebym bez dowodu w takie cos uwierzyl, mysle ze az takiego czegos nie da sie zrobic i bez instalowania jakiegos syfu na kompie , koles musial miec jakiegos trojana or sth... nie wierze w to.

Z nudów przegladalem to forum i trafilem na fajne wypowiedzi:
hQs:
== !!NIE DA SIE DUPLIKOWAC ITEMOW ANI RUN NA LADDER!! ==
Na non-ladder to juz moze inna sprawa, ale nie ma sposobu na dupowanie na scl..... Po prostu nie ma i juz

Haahahha........

Matelener:
Powiem wam pewien sposob na takie hacki jak tele hack w miescie albo anni grab... Po prostu powiedzcie gosciowi zeby postawil . [ pisemnie: kropka], no i taki koles nie moze... bo . , ta mala rzecz, zaczyna kazda komende do hack packa wiec anuluje opcje postawienia jej... no i nalezy pamietac ze ta . powinna byc pierwsza w wypowiedzi. Czyli na przyklad nie dziala w wypowiedzi: stawiam .

Bullshit :P pickita da sie wykryc rzucajac 1 zlota pod kolesiem ale tego drugiego progsa nie pamietam nazwy nie da sie bo ta "." mozna zmienic na inny znak. [ Kazdy program do kazdej gry ma konfiga wiec to jest bezcelowe ... ]

"A person is smart. People are dumb"
xel^^
Wiadomość [#3]: 11.03.2005 o 07:43

Konto skasowane

Takie cuda to dzieja sie tylko przez trojany, przynajmniej w moim wypadku tak bylo...

ziomalek16
Wiadomość [#4]: 11.03.2005 o 07:58

Konto skasowane

o kufa Cylon_anim.gif . o tele hacku w miescie wiedizalem, ale zeby tele polaczone z drop hackiem to juz nie. jestem bardzo ciekawy czy rzeczywiscie koles mial jakiegos trojana na kompie czy to bez trojana da sie tak ojebac. wspolczucie dla okradzionego a dla zlodzieja pokazuje serdecznie srodkowy palec.

xMohaax
Wiadomość [#5]: 11.03.2005 o 14:13

Konto skasowane

co to sie dzieje na tym bn...

psycho-pl
Wiadomość [#6]: 11.03.2005 o 15:27

Konto skasowane

xMohaax napisał:

po prostu gówno

nasada
Wiadomość [#7]: 11.03.2005 o 15:50

Konto skasowane

ja gram od poczatku od ukazania sie diablo w skloepach mialem 12 kont z czego okradli/zhakowali/itp 10 sucker.gif ale ja sie nie poddawalem i........stworzylem nowe konto moze ktos kojarzy nasade??....pewnego dnia w chodze na gre i ziom dal za free jah(lol ze mni ze go wziolem) wyszlem z gry.......i jyuz nie weszlem na te konto? why?a tak na boku nto fakt path juz powinien dawno sie ukazac ukaze sie to zaczne grac a jak nie to nie bo juz sily nie na zlodzieji powodzenia wam wszystkim

STARY WYJADACZ D2 LOD ;D

RoXxXxXor
Wiadomość [#8]: 11.03.2005 o 16:06

Konto skasowane

mysle ze to istnieje... mnie osobiscie nie ominelo spotkanie z tele hackiem... wspolczuje okradzionemu

Reflux
Wiadomość [#9]: 11.03.2005 o 18:21

Konto skasowane

Też mu współczuje ale ja bym to załatwił inaczej powiadomiłbym blizza jeżeli zna jego konto dostałby bana on by nie miał przedmiotów ale złodziej też by ich nie miał.Albobym zapytał sie o jego maila albo IP jakby podał to bym poprosił kumpla hackera diablotin.gif żeby mu system uszkodził hehe to by miał nauczke zostawiłby jeszcze wirusa dzięki któremu reinstalka systemu jest nie możliwa te przedmioty kosztowałyby więcej niż są warte!!!!

[Edycja - Reflux w 11-03-2005 o 18:30]

Wymiot
Wiadomość [#10]: 11.03.2005 o 18:32

Konto skasowane

a baal bot ti juz przegiecie.. nawet nie warto samemu grac tylko zapuscic bota i postac sie sama robi :/ przejebane na maxa sad.gif

xMohaax
Wiadomość [#11]: 11.03.2005 o 18:51

Konto skasowane

psycho-pl napisał:
xMohaax napisał:

po prostu gówno

biggrin.gif

THORGAL
Wiadomość [#12]: 11.03.2005 o 19:17

Konto skasowane

No niestety blizz woli gre ktora dostarcza mu wyraznych dochodow ,,WoW,, a diablo powoli spada w dol na cbn robi sie juz drugi open i cuda coraz wieksze sie dzieja.Mi zarypali ann tele hackiem ale mam to gdzies hahaha.gif Ps.przez 3 lata grania tylko tego ann mi ukradli coolgleamA.gif

diablofan
Wiadomość [#13]: 11.03.2005 o 19:51

Konto skasowane

A ja jak sie wQrze to zaczne robic lameriade ostrą.

Barre
Wiadomość [#14]: 11.03.2005 o 22:30

Konto skasowane

swietny, krutki, wspanialy i jakze inteligentny tekst dfana smiley.gif

dziadek
Wiadomość [#15]: 12.03.2005 o 01:38

Konto skasowane

tu sie zgodze

Rain
Wiadomość [#16]: 12.03.2005 o 02:11

Konto skasowane

przeczytalem... na pewnych forum... info podtwierdzone... jest i dziala...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
We Are Anonymous We Are Legion We Do Not Forgive We Do Not Forget
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Hammerpall
Wiadomość [#17]: 12.03.2005 o 07:35

Konto skasowane

I to jest jeden z baaaaardzo wielu powodów, dla których od niedawna gram tylko na sinlgu lub tcp/ip z kumplami.

Zachęcam innych graczy, chociażby dla tego że nie ma lagów :] (i nie mam z kim handlować :[)

xMohaax
Wiadomość [#18]: 12.03.2005 o 08:51

Konto skasowane

dfan ale czy ty przypadkiem juz wczesniej nie zaczales robic lameriady ? :P

nasada
Wiadomość [#19]: 12.03.2005 o 09:54

Konto skasowane

gramj od patha 1.2 mialem 12 kont z czego 10 mi okradli sad.gif zaczynałem od początku....i ostatnio gośc dał mi za free jah,a (glupi ze wziołem0 i wyszlem z gry.i juz nie weszlem,ale trade za anniego 11/17/9 w 2 actcie przy zamku.kazdy wie o co chodzi.....a tak na boku poszukuje graczy kturzy grajom od początku min .path 1.4!!!!

nasada-pl_(at)_wp.pl yo koty beerchug.gif >:-( stary gracz DIABLO2

Kill3r
Wiadomość [#20]: 12.03.2005 o 11:21

Konto skasowane

Czy jest jakis program ktory blokuje ekwipunek ? ze np. kiedy mam go wlaczonego nie moge nic zdjac ani pokazac na trade ?

Bo jesli RAIN napisal ze dziala to juz sie odechciewa grac :/

"A person is smart. People are dumb"
REKLAMA
Strona 1 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :