Dziś jest: Czwartek, 23 maja 2019, godzina 11:57
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Czarownik kilka pytań

Dragoss
Wiadomość [#1]: 11.10.2012 o 09:39

Konto skasowane

Witam.

Jestem nowym graczem D3 gram Czarownikiem od dwóch dni wbiłem 25 lvl i kilka pytań czym najlepiej sie gra czy itemki to tylko z potworów wypadają jak je tuningować. Szczerze to mało się bardzo na tym znam gram aby grac hehe pykać z ludzmi w party. Wczoraj grałem z barbarzyńcą w pt i ja poprostu jak uderzałem to praktycznie nie zabiera życia dla stworów a barba tak nawalal w nie ze masakra na 2-3 hity cos moze nie tak robię że nie jestem wystarczajaco mocny i ogolnie chcialbym się wiecej dowiedziec o graniu w D3. Mam itemki jakieś zalożone tzn takie w miarę już co wyleciało z potworów i jeszcze pytanie czy tą postacia to chodzić z tarcza i różdzka czy jakas dwureczną i jak runy rozdawac tzn w sumie tu sie nie rozdaje tylko co lvl wyskakuje nowosć z czaru więc sie bierzę to co jest najnowsze i co pasuje do gry dla gracza tak mi sie wydaje ale czy tak jest? Poproszę o rozwiniecię bardziej tego tagu z góry dziękuje i Pozdrawiamsmiley.gif

[Edycja Dragoss - 11.10.2012 o 09:46]

Bacek_
Wiadomość [#2]: 12.10.2012 o 18:08

Konto skasowane

Łoboziu, ciężko to było aż czytać, nieczytelne w chu...

Ale wracając do twoich pytań to eq zakładasz z witalnością, inteligencją i jeśli są to miejsca na gemy. Runy wybierasz takie jakie Ci najbardziej pasują pod styl gry. level nie ma znaczenia przy jakości run. Broń wybierasz taką, aby dawała największy DPS. Pograj, poucz się mechaniki Wizza i może się ogarniesz.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :