Dziś jest: Środa, 30 września 2020, godzina 11:37
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Czarna ziemia

tomek213
Wiadomość [#1]: 29.07.2007 o 10:58

Konto skasowane

Mam problem , instaluje Diablo i wszystko dziala ok tylko cienka jest predkosc ,pozniej uploaduje zwykłe diablo na 1.11b i jak chodze to po czarnej ziemi a moja postac widac potwory tez i inne NPC tez automape tez pozniej proboje zainstalowac dodatek i jak instaluje to jest taki sam problem jak wczesniej nawet jak patchuje na 1.11b mialem ostatnio reinstalacje systemu ale zainstalowalem directa 9 i sterowniki najnowsze wszystkie wymagania sa ok a pozatym wczsniej (przed reinstalacja) tez gralem w diablo na tym samym kompie ale usunalem gre a teraz nie dziala.
Prosiłbym o pomow
Z gory bardzo dziekuje
P.S. Chcialbym zagrac w Stare Dobre Diablo wiec pomozcie

xMohaax
Wiadomość [#2]: 29.07.2007 o 11:59

Konto skasowane

zmieniales lacze na slabsze?
albo odczekaj moze serwerki cos sa przeciazone

DontAskMeWhy
Wiadomość [#3]: 29.07.2007 o 12:09

Konto skasowane

1) napisz po polsku.
2) uzyj do tego znakow jak: . (kropka) , (przecinek) ; (srednik) - (myslnik)
3) staraj sie pisac krotkie, zwiezle zdania

tomek213
Wiadomość [#4]: 29.07.2007 o 14:00

Konto skasowane

Mam problem , instaluje Diablo i wszystko dziala ok tylko cienka jest predkosc ,pozniej uploaduje zwykłe diablo na 1.11b i jak wchodze to po czarnej ziemi chodze.A moją postac widac, potwory tez i inne NPC tez ,automape tez pozniej proboje zainstalowac dodatek i jak instaluje ,to jest taki sam problem jak wczesniej nawet jak patcha daje na 1.11b. mialem ostatnio reinstalacje systemu ale zainstalowalem directa 9 i sterowniki najnowsze, wszystkie wymagania sa ok a pozatym wczesniej (przed reinstalacja) tez gralem w diablo na tym samym kompie ale usunalem gre a teraz nie dziala.
Prosiłbym o pomoc
Ja chcialbym pograc na singlu i na batlenecie tez jest czarna ziemia budynkow tez wogole nie widac poza miastem

DontAskMeWhy
Wiadomość [#5]: 29.07.2007 o 17:07

Konto skasowane

o ile na battlenet rozumiem ze widzisz czarna ziemie i potwory sie nie ruszaja, to przy singlu jest to juz podejrzane. czegos takiego nie powinno byc. jesli piszesz ze sterowniki masz nowe, directx tez, to nie wiem co moze byc problemem. plyta uszkodzona raczej nie jest bo sie zainstalowala ci gra. hmm brak pomyslow

tomek213
Wiadomość [#6]: 29.07.2007 o 17:58

Konto skasowane

potwory sie ruszaja

Kamallo
Wiadomość [#7]: 29.07.2007 o 18:11

Konto skasowane

Spróbuj takiej kolejności instalacji:
- Classic (bez patchowania)
- LoD
- patch na 1.11b

Przy tescie trybu graficznego polecam tryb DirectDraw zamiast Direct3D - szybciej działa. Istnieje tez możliwość grania w trybie graficznym Glide, na którym D2 smiga jeszcze sprawniej, ale aby móc na tym trybie grać, trzeba mieć grafike obsługującą OpenGL1.3 z minimum 32MB pamięci oraz 256 MB ramu, czyli coś w stylu Geforce256 lub leszą, a na koniec zainstalowany jeszcze dodatkowy sterownik, który bez problemu można znaleźć przy pomocy Google wpisując: gl32ogl13c.zip lub jesli wolisz to bezsposredni link: gl32ogl13c.zip. Jest juz nowsza wersja tego sterownika, ale u mnie wyrzucał błąd przy zamykaniu D2 i czasami po maksymalizacji z paska jakość obrazu mi sie psuła i musiałem minimalizować i maksymalizować, aby sie poprawiło, więc wróciłem do wersji która nie sprawia mi problemów smiley.gif
Aha zapomniałem dodac: po instalacji tego sterownika (sposób instalacji opisany w pliku readme w sposób wyczerpujący) należy włączyć test grafiki (D2VidTst.exe w katalogu z grą) i będzie można już wtedy wybrać tryb Glide.

[Edycja - Kamallo w 29-07-2007 o 18:27]

..:: MoD2 - Maniac of Diablo 2 ::..
Hammerdin PvP
Identity: ClaSSic Player
-------------------------------
WoW:
>> Resto Druid <<
>> Subtlety Rogue <<
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź