Dziś jest: Niedziela, 26 stycznia 2020, godzina 14:13
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Crafty

snookerplayer
Wiadomość [#1]: 20.07.2007 o 16:37

Konto skasowane

Mam pytanie dotyczące przedmiotów tworzonych w Kostce tzw. Craft Items. Przypuśćmy chciałbym otrzymać jakiś dobry amulet to najlepiej wrzucić jakiś magiczny z wysokim lvl-em ponieważ w nim bedzie szansa że uzyska się jakiś dobry, czy poprostu znaleziony amulet lub dowolny przedmiot do Craftowania u Baala na Hellu.

dziadek
Wiadomość [#2]: 20.07.2007 o 17:50

Konto skasowane

Najdrozsze sa crafted amulety, receptura: ral + perf. amethyst + magczny klejnot + amu z hazardu. Lvl postaci musisz miec 90+, najlepiej 93.

DontAskMeWhy
Wiadomość [#3]: 20.07.2007 o 18:36

Konto skasowane

dziadku nieprawda biggrin.gif

(twoj lvl + lvl przedmotu)/2 musi dawac minimum 90. jesli spelnione jest to rownanie ^^ to w amulecie sie moze pojawic dowolna wlasciwosc.

dziadek
Wiadomość [#4]: 20.07.2007 o 21:00

Konto skasowane

hmm.. a nie jest tak, ze z hazardu leca itemy +/-5 lvlu postaci? W takim wypadku mam lvl 90, losuje sie, powiedzmy amu 85. (90+85)/2 = dupa.
Czyli musze miec lvl 93, bo nawet jak bede mial pecha w losowaniu, to (93+88)/2 > 90 biggrin.gif

DontAskMeWhy
Wiadomość [#5]: 20.07.2007 o 21:37

Konto skasowane

no niby tak mozna liczyc. ale jak masz farta to i tak z tego dzielenia bedzie ci te 90 wychodzilo smiley.gif

snookerplayer
Wiadomość [#6]: 20.07.2007 o 23:57

Konto skasowane

Czyli w przypadku amuletów wystarczy kupić na hazardzie przy zalozeniu iz mam 93 lvl i wtedy w amulecie na 100% może się pojawić dowolna właściwość

dziadek
Wiadomość [#7]: 21.07.2007 o 06:15

Konto skasowane

tak smiley.gif

Mampir
Wiadomość [#8]: 21.07.2007 o 16:16

Konto skasowane

Nie chciałbym wprowadzać w błąd, ale czy nie jest tak iż na piekle w 5 akcie zawsze w hazardzie wyjdzie amulet 99 ilvl i to nie zależnie od poziomu postaci ?

dziadek
Wiadomość [#9]: 21.07.2007 o 16:22

Konto skasowane

nie

niepoprawny
Wiadomość [#10]: 24.07.2007 o 10:09

Konto skasowane

Mampir napisał:
Nie chciałbym wprowadzać w błąd, ale czy nie jest tak iż na piekle w 5 akcie zawsze w hazardzie wyjdzie amulet 99 ilvl i to nie zależnie od poziomu postaci ?

Przy hazardzie ważny jest level hazardującego. Najlepiej 93+. Zwłaszcza gdy nastawiamy się również na bezpośrednie wyhaczenie ciekawych rzeczy, takich jak koronetkopodobne czy amulety z +2 do skilla. Postacią na podobnym levelu najlepiej prowadzić hazard materiałów do craftów - wysoki ilvl wyhazardowanego przedmiotu zwiększa szanse na wyłapanie maksymalnej ilości modów określonej formułami craftowania - z tego co pamiętam: stałe atrybuty crafta + do 4max affixów. Inna sprawa to szczęście - bo uzyskane mody niekoniecznie od razu nam dadzą amu: +2pala, +20fc, +dex, +mana, +res i mana reg...

baqarah
Wiadomość [#11]: 27.07.2007 o 00:33

Konto skasowane

niepoprawny napisał:
Inna sprawa to szczęście - bo uzyskane mody niekoniecznie od razu nam dadzą amu: +2pala, +20fc, +dex, +mana, +res i mana reg...

Hehe "niekoniecznie od razu" to malo powiedziane... jezeli uda sie akurat wylosowac random mod 10 fcr to w wiekszoscy przypadkow na auto modzie (5-10 fcr) nie wyjdzie nam to brakujace 10 fcr! Osobiscie mam wybitnego pecha, moj pal nie potrafi wylosowac marnego +2 combat skills, 10 fcr (z automoda), nie mowiac juz o +2 pala skills, czy 20fcr.
Najlepszy moj wycraftowany amu to +2 assa skill, 6 fcr, a mozesz mi zaufac - craftow w swojej karierze robilem juz setki...

Nie mowiac juz tutaj o jakichs godly +all res, +life, +stat....

Co do craftowania, to zawsze myslalem, ze liczy sie TYLKO item level (co nie zmienia faktu, ze zawsze craftowalem postacia przynajmniej 85+ lvl, zeby miec pewnosc, ze affixy dobrze sie trafia :P). A zeby miec pewnosc ze na crafcie pojawia sie 4 random affixy trzeba miec duzo mniejszy level itemu ~79 (nie jestem pewien, wiem ze na 100% mniej niz 80 lvl), wczesniej craftowac sie nie oplaca.

Jako ciekawostke moge powiedziec, ze do craftingu mozna uzywac dowolnego rodzaju jewelow (magic, rare, uniq) - jak ktos chce to moze powrzucac swoje rainbow facet :P. Od razu uprzedzam - jakosc jewela NIE ma wplywu w zaden sposob na crafta.

[Edycja - baqarah w 27-07-2007 o 00:33]

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :