Dziś jest: Sobota, 11 lipca 2020, godzina 13:37
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Cooldowny

Maxemir
Wiadomość [#1]: 20.03.2010 o 12:07

Konto skasowane

Cześć!

Jeżeli ktokolwiek mógłby mi podać jakieś ciekawe addony do ukazywania cd to bardzo bym prosił abyście mi pomogli. Od razu dodam że co do tych wszystkich konfiguracji jestem w d**** bo niestety praktycznie nic nie kapuję ;] Tak więc jeżeli ktoś byłby tak miły i objaśnił mi jak to edytowaćsmash.gif żeby naprawdę pokaźnie wyglądało to bardzo dziękuję.

Jeszcze raz z góry dziękuję wszystkim którzy mi pomogą! ;)
cool.gif

Firenzo
Wiadomość [#2]: 20.03.2010 o 12:46

Konto skasowane

Maxemir napisał
Cześć!

Jeżeli ktokolwiek mógłby mi podać jakieś ciekawe addony do ukazywania cd to bardzo bym prosił abyście mi pomogli. Od razu dodam że co do tych wszystkich konfiguracji jestem w d**** bo niestety praktycznie nic nie kapuję ;] Tak więc jeżeli ktoś byłby tak miły i objaśnił mi jak to edytowaćsmash.gif żeby naprawdę pokaźnie wyglądało to bardzo dziękuję.

Jeszcze raz z góry dziękuję wszystkim którzy mi pomogą! ;)
cool.gif

forte xorcist... nic nie trzeba ustawiac i działa ;p

Lilly
Wiadomość [#3]: 20.03.2010 o 14:41

Konto skasowane

Oprócz FX, który rzeczywiście jest bardzo fajnym addonem, mogę też polecić OmniCC, który służy do pokazywania cyferki CD na obrazkach skilli - ja osobiście bardzo lubię korzystać z tej formy informacji obok CD wyświetlanych na paskach.

I don't subscribe to the 'don't feed the troll' philosophy. My philosophy is 'eat the troll'. TotalBiscuit

.:: Lilija - Lvl 85 Balance druid ::.

.:: Elitist Jerks ::.
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :