Dziś jest: Środa, 18 września 2019, godzina 05:12
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum StarCraft Pomoc Co się stało z WGTour?

Odpowiedź

Temat: Co się stało z WGTour?

Gosen
Wiadomość [#1]: 30.08.2010 o 22:27

Konto skasowane

Trochę wstyd i nawet nie mam pojęcia, gdzie ten temat założyć, ale w Internecie nie znalazłem śladu po pewnej stronie. WGTour, jakieś 5 lat temu chyba była taka strona, która wspierała StarCrafta i tam były ligi, grało się, spisywało nicki z gry i replaye i nawet jakieś komendy na chacie chyba, ranki były, jak D, D+, itp. Właściwie parę lat temu mój kontakt w ogóle z światem StarCrafta się uciął i wróciłem dopiero od czasu bety i tak sobie szukam tej strony, może pomyliłem nazwę, ale w sumie nie, wiki polska w SC wspomina o tej stronie oraz o innej do niej podobnej, ale jakoś mi wygląd się nie spodobał i taki fajny system jak tam był. No więc moje pytanie co się stało z tamtą stroną i czy są jakieś równie fajne jej repliki? StarCraft 2 ma swoje ligi, więc pewno nie było sensu robić tego, ale czy BroodWar coś takiego ma oprócz iCCup, które wygląda mi na coś podobnego do WGT, ale jakieś takie mniej fajne.

Tak to jest pytanie człowieka, który się obudził po latach i nie może znaleźć śladu po stronie na której był zarejestrowany i ma nawet hasło w dokumentach, które się przewala od wielu lat, bo robie backupy :P Są jakieś urwane posty, co mówią niby że kwestia finansowa czy coś, a może ja tu coś mylę, może pgtour, chyba czarnawy wygląd miało.

Why has Blizzard chosen to discontinue hosting the StarCraft ladder system?
We have decided to partner with the WGT to handle the operation and maintenance of the StarCraft ladder system, as they have proven themselves to be an asset to the competitive gaming community. Working with the WGT allows for the continuation of an official ladder system for our core StarCraft players while at the same time enabling our Battle.net team to focus on other aspects of Battle.net.

I też tutaj nie widzę konkretnego wyjaśnienia sad.gif

[Edycja Gosen - 30.08.2010 o 22:29]

BlekDef
Wiadomość [#2]: 30.08.2010 o 23:19

Konto skasowane

Tutaj chyba coś jest. Po prostu uznali, że nie warto tego ciągnąć, bo mieli awarię w czasie robienia backupu, potracili dane użytkowników i za dużo zachodu byłoby robić wszystko od nowa, zwłaszcza, że kod strony stary i część ekipy nieaktywna od dawna.
http://www.gosugamers.net/g(...)2-wgtour

Każden, kto mowę swą ojczystą kala i jej ortografię umyślnie plugawi, bądź nauczyć się jej nie chce,
ten jest jak dziwka pospolita, co dupy głupocie daje w zamian dysmózgię otrzymując.

Last
To nie treść gier wywołuje przemoc tylko lagi, bugi, nieprzemyślane rozwiązania, kiepski support i inni gracze.
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :