Dziś jest: Niedziela, 5 lipca 2020, godzina 15:32
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Co się dzieje z MaNą

Kris7
Wiadomość [#1]: 07.04.2012 o 11:58

Konto skasowane

ostatnio nasza Największa Nadzieja, nie przypomina gracza, którego zapamiętaliśmy z emocjonujących występów na DreamHacku. Mana stracił formę czy czołówka odjechała? Prawie każdy zerg z wyższej półki leje Manę jak chce. Z terranami jeszcze jako tako idzie, z Protosami też nie jest najgorzej ale zwycięstwo "od czasu do czasu", nawet jeżeli z kimś znanym to za mało na to do czego nas przyzwyczaił. Wiem, że jest młody ale da się zauważyć, że coraz bardziej odstaje od najlepszych w Europie ( o korkach nie wspominając).

do not cry about the balance before you know how to play your race.
I'm not a nub, I'm gosu of tomorrow...

nie rozmawiam z debilami
Habu
Wiadomość [#2]: 07.04.2012 o 12:03

Konto skasowane

Mniej więcej od pół roku MaNa uczy się do matury i gra tylko po to żeby nie stracić szybkości. Napisze egzaminy i może zrobi wolny rok miedzy studiami żeby pograć biggrin.gif

Mestru
Wiadomość [#3]: 07.04.2012 o 12:09

Konto skasowane

MaNa na ladderze leje co lepszego gracza, ale jak napisał kolega wyżej, egzaminy niszczą człowieka i skilla.

Oł Maj Gadnes
http://www.youtube.com/M3stru - Polecam! Casty, VoDy, Komentarze.
Kris7
Wiadomość [#4]: 07.04.2012 o 12:25

Konto skasowane

no bez przesady, to już nie ma szans, żeby pogodzić te dwie rzeczy? Czyli jak zda maturę i zacznie studia to koniec z Maną? (przecież każda sesja to taka mała matura). Nerchio chyba najlepiej wymiatał gdy uczyl się do matury, tak dobrze, że nawet chyba do Korei miał szansę polecieć.

nie rozmawiam z debilami
Krogulec00
Wiadomość [#5]: 07.04.2012 o 12:33

Konto skasowane

Zapytaj sie Stephano dlaczego toss ssie na zerga i będziesz miał swoją odpowiedź, przy okazji Manie zawsze gorzej szło przeciwko robactwu

Mestru
Wiadomość [#6]: 07.04.2012 o 12:36

Konto skasowane

Przecież MaNa trenował ze Stephano to miał chyba 27 losów do 2 winów :P

Oł Maj Gadnes
http://www.youtube.com/M3stru - Polecam! Casty, VoDy, Komentarze.
Dagaen
Wiadomość [#7]: 07.04.2012 o 12:38

Konto skasowane

Ale faktem pozostaje, że ostatnio Mana jest bardziej pasywny, nawet jak na siebie.

http://eu.battle.net/sc2/pl/profile/594275/1/Indolent/
Kris7
Wiadomość [#8]: 07.04.2012 o 12:44

Konto skasowane

Krogulec00 napisał
Zapytaj sie Stephano dlaczego toss ssie na zerga i będziesz miał swoją odpowiedź, przy okazji Manie zawsze gorzej szło przeciwko robactwu

wtedy będę miał odpowiedź Stephano a nie swoją. I darujmy sobie argumenty "bo Zerg jest op vs P".

nie rozmawiam z debilami
Krogulec00
Wiadomość [#9]: 07.04.2012 o 12:54

Konto skasowane

aa zapomniałem, aktualnie Z>P...
wiem jak ci to wytłumaczyć, stay awhile and listen

PvT -> P>T - dlatego, że to toss może siedzieć i kampić, a terek musi go harrasować, inaczej stormy, collosy i gg
ZvP -> Z>P - patrz wyżej, jak P nie zharrasuje zerga odpowiednio (albo traci 3rd albo mase dronek) to ma gg bo zerg robi limit na roachach/lingach/infestorach do 13 min
TvZ -> Z>T - attack a masą wojska > micro marinami i rozstawianie czołgów, oczywiście w korei jest inaczej smiley.gif

[Edycja Krogulec00 - 07.04.2012 o 13:02]

[Edycja Krogulec00 - 07.04.2012 o 13:03]

Kris7
Wiadomość [#10]: 07.04.2012 o 13:02

Konto skasowane

Krogulec00 napisał
aa zapomniałem, aktualnie Z>P

nie mówię, że nie, po prostu nie chcę, żebyśmy tu mieli kolejną dyskusję o balansie. Podjęłem temat MaNy bo chcąc być szczerym, to na leży powiedzieć, że średnio mu idzie, nie tylko z zergiem ( z którym jak już wspomniałem dostaje niemal na całej linii).

nie rozmawiam z debilami
vms
Wiadomość [#11]: 07.04.2012 o 14:25

Konto skasowane

No chyba nie ma co się sprzeczać, po prostu wszystko naraz się składa na "marność" MaNy:
-matura
-czołówka ostro rżnie a korki to nadludzie
-PvZ to horror
-każdy ma lepsze i gorsze dni, Nerchio też ostatnio coś szwankował

Spark
Wiadomość [#12]: 07.04.2012 o 16:06

Konto skasowane

Po prostu MaNa nie potrafi grać na zerga i tyle.
PvZ w Korei - 55,7% - 44,3%.

Astridgas
Wiadomość [#13]: 07.04.2012 o 16:35

Konto skasowane

chec dobrze zdanej matury, wymusi spadek formy nawet na tak swietnym zawodniku, a Nerchio najwiekszy odjazd skilla to mial wlasnie PO maturze i jak widac po nim sesja wcale nie taka straszna bo ma czas na gre, poza tym sesje trzeba zaliczyc a mature wykoksic jak najlepiej smiley.gif

Astridgas-Marksmanship Troll huntard 80lvl
Fanek
Wiadomość [#14]: 07.04.2012 o 17:15

Konto skasowane

z tego co mi wiadomo Mana uczy sie do matury, ale znajduje i czas na gre
dziś gra lana we Francji razemz Tefelem

http://www.teamliquid.net/c(...)ent_9530

Overmind
Wiadomość [#15]: 08.04.2012 o 20:07

Konto skasowane

Kris7 napisał
no bez przesady, to już nie ma szans, żeby pogodzić te dwie rzeczy? Czyli jak zda maturę i zacznie studia to koniec z Maną? (przecież każda sesja to taka mała matura). Nerchio chyba najlepiej wymiatał gdy uczyl się do matury, tak dobrze, że nawet chyba do Korei miał szansę polecieć.

Spoko, zda maturę, potem skończy studia, po studiach okaże się, ze w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z jego wykształceniem i będzie miał mnóstwo wolnego czasu żeby grać do woli biggrin.gif .

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :