Dziś jest: Czwartek, 9 lipca 2020, godzina 04:26
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Co myslicie o Hunterze

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
tazz09
Wiadomość [#1]: 10.11.2008 o 14:52

Konto skasowane

Witam biggrin.gif
Gram juz hunterem (Markship bo dla mnie BM to nieporozumienie i porazka ) love.gif
kila miesiecy i jestem bardzo zadowolony.
Nie mam problemu ze znalezeniem grupy na raidy / arene i na BG jestem mile widziany.
Na duelach radze sobie ale jak przyjdzie pala holy to koniec biggrin.gif

Co myslicie o hunterze ? uzi2.gif

Piszcie wszyscy
Ci co grali hunterem i ci z walczyli z nimi na duelach czy w jakis inny sposob .
Piszcie o wadach i zaletach tej klasy. tongue.gif

Mariens
Wiadomość [#2]: 10.11.2008 o 15:15

Konto skasowane

Ja teraz testuje sobie buildy moim hunterem. Gralem pare dni MM i dmg jest niesamowity ,maszyna do zabijania ,ale dosc slaby survival. W BM to pet robi prawie cala robote ,ale przezywalnosc jest o wiele ,wiele wieksza. Dosc problemowo sie walczy mi się z magami a tak ogoólnie to git. Nie testowalem Survival builda i nie wiem jak sie sprawdza na pvp. Jak dostaniemy kill shota ,freezing arrow i aspect of dragonhawk to bedziemy największymi kozakami :d

raziel666
Wiadomość [#3]: 10.11.2008 o 15:21

Konto skasowane

nie przyszlo ci do glowy zeby zalozyc ten temat w dziale dla hunterow?

Madness is the gift, that has been given to me!
watman
Wiadomość [#4]: 10.11.2008 o 16:21

Konto skasowane

tazz09 napisał
Witam biggrin.gif
Gram juz hunterem (Markship bo dla mnie BM to nieporozumienie i porazka ) love.gif
kila miesiecy i jestem bardzo zadowolony.

I dalej sie nie nauczyles, ze to drzewko to marksmanship a nie markship?

Co myslicie o hunterze ? uzi2.gif
/ciach/
Piszcie o wadach i zaletach tej klasy. tongue.gif

zdecydowanie za duzo dzieciakow gra ta klasa - reroll pala, plz...

EDIT: pwnzored by tags :/

[Edycja watman - 10.11.2008 o 16:22]

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
raziel666
Wiadomość [#5]: 10.11.2008 o 16:36

Konto skasowane

kazda klasa gra mnostwo dzieciakow, nawet 10cio latkow. nie walcz z wiatriakami watman ;p

watman
Wiadomość [#6]: 10.11.2008 o 17:25

Konto skasowane

raziel666 napisał
kazda klasa gra mnostwo dzieciakow, nawet 10cio latkow. nie walcz z wiatriakami watman ;p

tyle ze przy innych klasach nie jest to 1/3 :|
a potem sie czlowiek dziwi, ze nie ma hunterow, sa tylko huntardzi...

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
raziel666
Wiadomość [#7]: 10.11.2008 o 17:39

Konto skasowane

TY tak uwazasz. nawet nie masz pojecia ile jest rougów. ja mam to samo z 'moja' klasa a to najlepszy dowod ze jest tak u wszystkich ;p

zelas99
Wiadomość [#8]: 10.11.2008 o 20:26

Konto skasowane

Witam gram już trochę hunterem i także jestem z niego zadowolony, duży dmg w krótkim czasie to jest wlanie zaleta huntera,uzi2.gif osobiście uważam ze hunter jest antyklasą dla palladyna wystarczy nie dać się złapać i walić w palla ciągle Viper stinga jak się go wyzeruje można zaczynać zabawę z innymi klasami tez daje sobie rade największy problem mam z szamanami i czasami z priestami lol.gif

Szav
Wiadomość [#9]: 11.11.2008 o 03:21

Konto skasowane

co do walki z palkiem jako MM wykozystaj disarm, zwalniaj, w miare mozliwosci zdejmuj buff za buffem i jak najlepiej kite. Co do magow to ..... pisz do Blizza o nerf :P

hunter http://armory.wow-euro(...)p;n=Szav
shaman pvp http://armory.wow-euro(...)=Draneor
pala healer http://armory.wow-euro(...)mp;n=Rav
Rince
Wiadomość [#10]: 11.11.2008 o 04:17

Konto skasowane

MM ma latwo z magami, zawsze mial

BM odkad dostal reset bw w walce ma latwiej niz mial, ale jednak magiem wole spotykac bm hunterow

Rince 80lvl undead mage
Fara
Wiadomość [#11]: 12.11.2008 o 07:21

Konto skasowane

a ja jakoś po tych wszystkich patchach mam straszną zrazę do swojego hunta;/ jakoś nie mogę się przyzwyczaić. Do pve hunt super ale co do pvp to po prostu mam załemke, mam wrażenie że jadą mnie jak ostatnia szmate a przed patchem tak nie byłosad.gif jak mnie wczoraj szaman pojechał na wypie w zielono niebieskim gearze to wyłączyłem kompa... no po prostu życiowa porażkabiggrin.gif niech ten dodatek wychodzi bo jeszcze postać zmienie:P

MS
Wiadomość [#12]: 12.11.2008 o 09:28

Konto skasowane

Hmm, moze pojechał Ciebie bo ty w niego nie trafiasz a twój pet nie ma z czego atakować?
Jeśli już idziesz w BM, to pamiętaj, że pet jest ważną częścią twojego DMG (widziałem jak pet potrafił na Najentusie zrobić 49% DMG BM hunta) i warto by mu wrzucić w talentach GftT bo mu pewnie brakuje Focusa na ataki (może zamiast Aimeda ?), z Twoim critem dałbym tam nawet 2 punkty.
No i jeszcze warto by popracować nad gemami (head?), w szczególności musiałbyś powstawiać pare żółtych, lub pomarańczowych bo dla BM hunta Hit jest bardzo ważny (np gem w Axe) a 29 to troche za mało.
No i zostają jeszcze enchanty smiley.gif brakuje ci tylko ok 3000 do Revered w Cenarion Expedition i masz łatkę na Head (no i ofc. reszta).
A jeśli myślisz bardziej o PVP to warto pomyśleć o buildzie MM/SV.
Wydaje mi się, że wtedy nie "pojedzie" Cię nawet retri Palek green/blue smiley.gif

[Edycja MS - 12.11.2008 o 09:45]

[Edycja MS - 12.11.2008 o 09:48]

Tessa
Wiadomość [#13]: 12.11.2008 o 10:46

Konto skasowane

MS napisał
(widziałem jak pet potrafił na Najentusie zrobić 49% DMG BM hunta)

to żal mi tego huntera

Fara
Wiadomość [#14]: 12.11.2008 o 11:30

Konto skasowane

Ale to akurat co mam teraz na sobie( bo pewnie na wowarmory patrzałeś) to jest mój gear pod pve bo na raidowanie się gildi wzięło przed wejsciem dodatku:P a tak to mam w banku cały secik z bgsmiley.gif a tak to co do focusa to nie zauważyłem żeby sie to petowi kończyłosmiley.gif
aha a tak btw to grałem też MM na bg ale jednak brak stuna i wratha bardzo mi doskiwierał;P

[Edycja Fara - 12.11.2008 o 11:32]

MS
Wiadomość [#15]: 12.11.2008 o 12:13

Konto skasowane

to żal mi tego huntera

Dlaczego? dopiero co wbita 70tka, gear green/blue, dobry build BM, scorpid przed nerfem trucizny, i pet bił prawie tak jak huntersmiley.gif
Co do Intimidation, to faktycznie fajna rzecz. Ale teraz po wejściu dodatku będzie chyba trochę lepiej, wystarczy talentów i na MM i SV ze Scatter shotem na 80lvl, do tego dojdzie Freezing Arrow (swoją drogą trochę to bez sensu smiley.gif - hunter rzucający pułapkami na 40ysmiley.gif, ale co tam byle działało smiley.gif

[Edycja MS - 12.11.2008 o 13:30]

nabonid
Wiadomość [#16]: 12.11.2008 o 13:00

Konto skasowane

MS napisał
sęsu

crying.gif

Adkul
Wiadomość [#17]: 12.11.2008 o 13:37

Konto skasowane

siemka co myslicie o moim buildzie?? http://wow-space.info/postac/talenty/hunter#0|0|B0320332513133331533135321351 miałem juz MM i BM ale jak dla mnie BM jest najgorsz , a jak sie ma MM to zadaje sie duze DMG teraz gram SV i jest najlepszy ale jak mozecie to mi doradcie....

watman
Wiadomość [#18]: 12.11.2008 o 14:19

Konto skasowane

Adkul napisał
siemka co myslicie o moim buildzie?? http://wow-space.info/postac/talenty/hunter#0|0|B0320332513133331533135321351

1) jest sticky o buildach
2) to nawet nie wyglada jak build...

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
lozo
Wiadomość [#19]: 12.11.2008 o 15:25

Konto skasowane

Podobają Ci się te pokolorowane ikonki ? ;]

Lepiej się trochę zastanów zanim wydasz w coś talent

[Edycja lozo - 12.11.2008 o 15:25]

lozo @ BL
mustafak @ BL
PionierMatisse
Wiadomość [#20]: 03.12.2008 o 16:28

Konto skasowane

Mam pytanie.
Czy opłaca się wydawać 51 na Beast Mastery aby mieć zwierzęta egotyczne (tj. devilsaury, rhino itp.) ?
Bo gdy zacznę grac (za tydzień albo 2) to nie będę wiedział w co mam wydać talenty

Nie wież jak zawsze wygrywać przed raidem, expieniem, fightem?? Pomódl sie z nami do Blizzarda! angel2.gif
REKLAMA
Strona 1 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :