Dziś jest: Piątek, 18 października 2019, godzina 18:12
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Co kupić / zmienić ? AKT II INFERNO

upatol
Wiadomość [#1]: 04.07.2012 o 08:39

Konto skasowane

Witam wszystkich!

Chciałbym was prosić o pomoc w dobraniu sprzętu oraz skilli pod TANKa.

Moje aktualne graty:
http://imageshack.us/p(...)057.jpg/

Statystki:
http://imageshack.us/p(...)802.jpg/
http://imageshack.us/p(...)812.jpg/

Moje skille:
http://eu.battle.net/d(...)b!ccbZaZ

Barb radzi sobie świetnie jeżeli chodzi o obrażenia , moby padaja po jednym , dwóch strzałach. Problemy zaczynaja się jak zacznie dostawać obrażenia, nie jest w stanie wytrzymać calej walki z elita bez uciekania i łykania potionów. Koncze wlasnie 1 akt i boje sie tego przeskoku na 2 ( moj monk mial spore problemy )

Jaki sprzęt mam kupić i jakie skille dobrać żeby było ok? Mam na wydanie 5.5 mln golda.

Z góry dzięki za udzieloną pomoc !

Jhaded
Wiadomość [#2]: 04.07.2012 o 10:00

Konto skasowane

Na pewno itemy z większą ilością resitów na wszystkie żywioły i więcej witalności. Minimum trzeba mieć ze 40 HP. Druga sprawa to build ja gram pod jak największą przeżywalność bo odkąd naprawy są 5x droższe to się nie opłaca padać. Zresztą nawet przy 1000 resista tak jak mam ja z okrzykiem są takie setupy elitek że inaczej się nie da jak bić metodą hit and run. Akurat gra nie działa i nie mogę pokazać ci mojego gearu i statów ale tak z grubsza to mam 46k HP, 10k pancerza (z okrzykiem), 10k obrażeń (z 5 stackami amoku jest 12k), resisty od 950 do 1100 z okrzykiem. Mam sporo na itemkach opcji zwracania HP co sekundę bo łącznie jakieś 700 hp na sekunde mi zwraca + itemy z life on hit co daje mi na razie jakieś 500 za uderzenie.

Co do buildu to ja używam aktualnie takiego:
http://eu.battle.net/d(...)b!ccccac

Amok i odwet podstawowe ataki więc nie ma co pisać.
1 - skok - pozwala zwiać z sytuacji podbramkowych jak już mnie ostro leją i nie mam jak sie ruszyć. (runa dowolna jaką chcesz)
2- dzika szarża - ten skil tez pozwala zwiać z tłumu lub z czegoś co się pojawiło pod tobą dodatkowo wybierając rune ostatnią (waleczność) możesz w krytycznej sytuacji się wyleczyć przebijając się przez grupkę mobów.
3- okrzyk wojenny - to podstawa buf do resistów i pancerza
4- przezwyciężenie bólu - kolejny skil pozwalający przeżyć w krytycznej sytuacji zmniejsza obrażenia i połowe z nich odbija, w co w niektórych przypadkach używam tego do bicia mobów stojąc w jakimś gównie

Pasywne:
Gruboskurność i Stalowe Nerwy - zwiększają armor o 125%
Na trzecią umiejętność pasywną wybieram ostatnio:
Inspirująca obecność - jak ma się włączony okrzyk wojenny a zawsze sie ma to leczy cię co sekundę za 1% twojego HP - im więcej HP masz tym więcej cię leczy. Ja mając z itemów prawie 700 regenu na sekunde + ta umiejętnośc daje mi 1100 prawie. Biegam od 2 dni z tym puki co i na razie testuje.
Używałem też jako trzeciej umiejętności:
Szał Berserkera - 25% więcej dmg jak masz 100% furii mi to dawało jakieś 2500 dmg więcej i z amokiem wyciągałem 14500 obrażeń.
Żądza krwi - 3% obrażeń wraca w formie punktów życia - z tym latałem najdłużej i było elegancko ostatnio eksperymentuje tylko z innymi
Krwawe żniwo - 25% więcej szans na kule życia każda kula zwraca 100% HP - tego jeszcze nie przetestowałem może jak włączą serwer to zobaczę.

Moje itemki też nie są najlepsze ale ceny na ah sa kosmiczne a zarobić na dropie nie łatwo bo leci sam syf. Do swojego gearu szukam broni z dps kolo 1000 iloh a także drugiego ringa z loh

Aha dodam że to build tylko do farmienia elitek 2 aktu nim nie przejdziesz bo jest za słaby dps aby zabić beliala. Musiałem zmieniach build na max dps i i temy żeby go utłuc. Niestety w III akcie juz nie daje sobie rady z elitami które mają jakieś ataki obszarowe.

[Edycja Jhaded - 04.07.2012 o 10:03]

[Edycja Jhaded - 04.07.2012 o 10:06]

Barbarian 60 lvl
Mnich 60 lvl
nabonid
Wiadomość [#3]: 04.07.2012 o 13:27

Konto skasowane

17k dps to strasznie malo. Teraz tankujace barby potrafia miec 40k.^^ Tak jak napisal poprzednik masa resistow, na akt2 600 po okrzyku jest ok. Zacznij stakowac crita by podniesc dps. Life on hit tez jest przydatne, ale takie bronie z socketem sa drogie.

las3k
Wiadomość [#4]: 04.07.2012 o 15:32

Konto skasowane

nabonid napisał
17k dps to strasznie malo. Teraz tankujace barby potrafia miec 40k.^^

No jasne, że potrafią mieć, ale z PRO gearem. Na chwilę obecną barbowi w tanku do grania coopów nie jest potrzebny duży dps bo po co? Ona ma mieć okrutnie wysoką przeżywalność, a zadawaniem dużych obrażeń zajmują się już inni.
Ja biegam po 3 akcie WD z dpsem 44k, tank ma 17-20k (dokładnie nie pamiętam) i dajemy radę.

upatol
Wiadomość [#5]: 04.07.2012 o 15:47

Konto skasowane

No wlasnie tez mi sie wydaje ze dmg jak na tanka może być. Podniose trochę ressisty zobaczymy na co się to zda smiley.gif Póki co próbuje znaleść jakaś dobrą tarczę i broń 1h z wysokim LOH

nabonid
Wiadomość [#6]: 04.07.2012 o 16:00

Konto skasowane

Po nerfach ubrany tank idzie w dps i na cooldownach zabija elite packi. Czysty prot tylko jak sie dopiero ubierasz lub na hc. Nie zaniedbuj dpsu, bp bez niego zaliczysz enrage. Wsumie to zalezy czy grasz sam czy w party.

Drasao
Wiadomość [#7]: 09.07.2012 o 10:21

Konto skasowane

Nabonid grałeś kiedykolwiek barbarzyńcą ? To jakie Ty bzdury wypisujesz to jest aż śmieszne. Jaki enrage ? Barbarzyńca w tanku przy 17k dps nie ma prawa mieć żadnego enrage nawet w 3, czy 4 akcie. Wszyscy tak patrzą na cyferki a w praktyce dh, mag i inne glass cannony 3/4 czasu biegają zamiast zadawać dps, podczas gdy barbarzyńca z racji bycia tankiem dpsuje nieustannie. Do tego dochodzą częste zgony takich dpsów i odwet, który w przypadku barbarzyńcy zwiększa dps nawet 6krotnie.. Realny zadawany dps przez barbarzyńcę, więc wychodzi niewiele mniejszy a przeżywalność parokrotnie wyższa. Jasne, gdy taki dps ma przed sobą dobrego tanka to wtedy moze pokazać ile jest wart a jego realnie zadawany dps rośnie masakrycznie, ale bez tanka nie wygląda to aż tak różowo, zwlaszcza przy odbiciu obrażeń. Reasumując przy 14 k dps w tanku jeszcze nigdy żadna elita nie miała enrage. Teraz mam tankiem 19,3 k dps i razem z berserkerem 1 elite z packa w 3 akcie schodzi siłą rozpędu a 2 pozostałe mają już po 50% życia. Nawet moby z dodatkowym zdrowiem nie miały nigdy enrage.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :