Dziś jest: Sobota, 16 grudnia 2017, godzina 02:36
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: CO JEST LEPSZE

Stark
Wiadomość [#1]: 21.07.2011 o 21:52

Mam pytanie kupiłem dzisiaj trinket Moonwell chalice jest to trinket te z odblokowanie jednego z npctów z marki Mark Of the world tree i zastanawiam się czy jest on lepszy od trinketa z alchemi dla balance druida

Sory za to że nie linkowałem itemów ale nie wiem jak ;/

Link do armorów

PM Email
nabonid
Wiadomość [#2]: 21.07.2011 o 22:02

Przetestuj to na kalkulatorze http://elitistjerks.co(...)athCalcs

PM Email
Stark
Wiadomość [#3]: 21.07.2011 o 22:34

kurde jak dla mnie to ten kalkulator jest jak czarna magia naprawdę nie ogarniam go

PM Email
Mordrakus
Wiadomość [#4]: 22.07.2011 o 10:50

heh , przy okazji zerknięcia na ten kalkulator trinketów naszła mnie po raz kolejny jedna myśl... jakie to jest pojebane biggrin.gif to całe pałowanie się nad każdym punkcikiem dpsu. Dla mnie to jest chore i ja tego nie ogarniam. Kurwa ja nie wiem czy ci ludzie co tak robią mają jakieś braki emocjonalne, deficyty długości penisa,. czy jak... Kogo obchodzi czy zrobisz 22, 634 dps, czy 22,641 ? Medal ci dadzą Kurwa rajd przez przez to zbawisz? nie wiem, może się nie znam

PM Email
Igor
Wiadomość [#5]: 22.07.2011 o 11:10

Mordrakus napisał
Kurwa rajd przez przez to zbawisz? nie wiem, może się nie znam

tak i tak i tak

PM Email
gbln
Wiadomość [#6]: 22.07.2011 o 11:12

Konto skasowane

Igor napisał
Mordrakus napisał

tak i tak i tak

No krótko i zwięźle hehehe coolgleamA.gif

Lolzoner
Wiadomość [#7]: 25.07.2011 o 14:15

Mordrakus napisał
heh , przy okazji zerknięcia na ten kalkulator trinketów naszła mnie po raz kolejny jedna myśl... jakie to jest pojebane biggrin.gif to całe pałowanie się nad każdym punkcikiem dpsu. Dla mnie to jest chore i ja tego nie ogarniam. Kurwa ja nie wiem czy ci ludzie co tak robią mają jakieś braki emocjonalne, deficyty długości penisa,. czy jak... Kogo obchodzi czy zrobisz 22, 634 dps, czy 22,641 ? Medal ci dadzą Kurwa rajd przez przez to zbawisz? nie wiem, może się nie znam

Zobaczymy co powiesz przy wipe 5k hp bossa.

smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
-----PRo sygna-------------------------------------
PM Email
Lilly
Wiadomość [#8]: 15.09.2011 o 16:35

Konto skasowane

Igor napisał
Mordrakus napisał

tak i tak i tak

Zgadzam się z przedmówcą ^^

A tak poza tym, to szukanie tych pojedynczych punkcików dpsu to największa frajda.

I don't subscribe to the 'don't feed the troll' philosophy. My philosophy is 'eat the troll'. TotalBiscuit

.:: Lilija - Lvl 85 Balance druid ::.

.:: Elitist Jerks ::.
Wael
Wiadomość [#9]: 15.09.2011 o 17:55

Drogi kolego, faktem jest, że może to nie jest dużo na pierwszy rzut oka, ale jeśli przemnożysz to przez ilość sekund w walce i ilość osób która postarała się wycisnąć te ciut więcej to może wyjść Ci wynik który sprawi wielką różnicę na przykład w:
- na ragnarosie wyrobisz się z 3 spawnami addów, a nie 4
- ta sama walka, wejdziesz w p4 z 2 meteorytami, a nie 4
- zabicie baleroca przed enrage

to zaledwie kilka przykładów, ale wydaje mi się, że analogie można znaleźć na każdej walce, w każdym contencie. Tym właśnie różnią się gildie (powiedzmy) hardcorowe, od (powiedzmy) casual-owych. Każdy z takich graczy będzie robił wszystko, aby wycisnąć tych dodatkowych kilka punkcików, bo te "7" może sprawić czasem wielką różnicę :-)

PM Email
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :