Dziś jest: Środa, 11 grudnia 2019, godzina 19:26
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Diablo II Pomoc CD-KEY help!!!! BAN!!

Odpowiedź

Temat: CD-KEY help!!!! BAN!!

UltharPL
Wiadomość [#1]: 17.12.2007 o 16:11

Konto skasowane

5) przy laczeniu sie z battlenetem otrzymuje komunikat: "TWOJ KLUCZ ZOSTAL ZABLOKOWANY
DO ROZGRYWEK W KRAINIE. NADAL MOZESZ KORZYSTAC Z GRY NA OTWARTYM BN ALBO JEDEN GRACZ"
- cd key zostal zbanowany za uzywanie roznych programow typu map hack itp. jesli to pierwsza taka sytuacja ban zostanie usuniety po miesiacu (30 dni).
przy drugim zbanowaniu tracisz cd keya na zawsze.

Przejrzałem ten punkt u mnie właśnie tak pisze ;[ Ale nie wiem czemu dostałem warna czy bana.Za nic?? Kupiłem diablo 2 lod jakieś 3 lata temu grałem sobie zawsze spokojnie .A teraz wróciłem po ponad półrocznej przerwie nie dość ze skasowali konto tu fakt przyznaje racje zapomniałem zawiadomić odpowiednich ludzi no ale dobra pograłem 1 dzień OD NOWA i nagle zonk zablokowali mi konto!!!!! za co pytam sie nie używam żadnych map hackow ani sppeed hackow ani nic takiego to dlaczego ja dostałem bana gdzie mogę sie spytać ? albo zadeklarować to ze jestem niewinny można prosić o jakaś wskazówkę? i dać namiary odpowiednie?

Prosze przeczytajcie z góry thx!!!

[Edycja UltharPL - 17.12.2007 o 16:38]

Smoczydlo1
Wiadomość [#2]: 17.12.2007 o 21:27

Konto skasowane

Najprawdopodobniej ktoś sobie "stworzył" twój numer CDKey na jakimś programiku w rodzaju "Diablo2 Key Maker" (wymyślam z głowy, nie guglać za taką nazwą diablotin.gif ), pograł z MH -a ty dostałeś banana. Wyjście? Albo olać CBNet, albo starać się o nowy CD-Key (zawsze istnieje szansa, że historia się powtórzy. Smutne, ale prawdziwe).

UltharPL
Wiadomość [#3]: 17.12.2007 o 23:13

Konto skasowane

nieno chyba żart jakis koles moze se stworzyc cd-key i grac no chyba zart a ja 60 zeta wydawalem no chyba zart;/ a jak oge sie starac o nowy cd-key? i kto dal tego bana jakis polski admin? cy cholera wie?

Smoczydlo1
Wiadomość [#4]: 18.12.2007 o 13:44

Konto skasowane

Bany daje automatyczny skaner Blizzarda -wykrywa maphacki i niektóre inne "sprawki". Skanuje też konta i kasuje zdupowane przedmioty. Żaden człowiek na świecie nie jest w stanie sprawdzić setki tysięcy graczy ciupiących naraz na jednej bramce. Admini zajmują się tylko skargami otrzymanymi w mailach.

UltharPL
Wiadomość [#5]: 18.12.2007 o 14:34

Konto skasowane

ogohjojoojojjo to musze cekac teraz miech? iem juz czemu to moglo sie stac mam keylogera zeby sprawdzac co pisza mi na kompie;d xD i moze dlatego ze jak gralem w diablo to byl wlaczony to moze dlatego;[ keyloger to program do popatrywnia all zco sie pisze na kompie;[ moze zaliczylo to jako jakis hack czy cos;[

RaQ-HPL
Wiadomość [#6]: 18.12.2007 o 17:32

Konto skasowane

to gratulacje ze wpisujesz hasla z keyloggerem na kompie, jesets moim idolem smiley.gif

[IMG]http://i292.photobucket.com/albums/mm32/drarmor/Cthulhu.jpg[/IMG]
UltharPL
Wiadomość [#7]: 18.12.2007 o 19:54

Konto skasowane

wiesz zna sie troche na tym;] i wiem jak sie zabepiczyc zeby to niewyszlo pozamoj komp;] tak wiec przymknij sie i niebadz moim idolem znam sie troche na tym i troche to zmodyfikowalem zbaczasz z tematu wazne jet to czy amm czekac te 30 dni az zeby se pograc?? czy cos mam innego do wyboru luibie battle net gram tez w w3;] ale no kurde ludzie chce w diablo popykac se;[

[Edycja UltharPL - 18.12.2007 o 19:58]

RaQ-HPL
Wiadomość [#8]: 18.12.2007 o 23:51

Konto skasowane

naucz pisac sie, i przeczytaj instrukcje....

[IMG]http://i292.photobucket.com/albums/mm32/drarmor/Cthulhu.jpg[/IMG]
UltharPL
Wiadomość [#9]: 19.12.2007 o 13:32

Konto skasowane

lol pisac umiem ale po co pisac dobrze jesli zroozumilales co napisalem a poza tym na guzikach mam oznaczenia starte

gejkiller
Wiadomość [#10]: 19.12.2007 o 14:47

Konto skasowane

bloody hell, po jakiemu to? zmiana serwera była czy zmiana zasad użytkowania forum?

UltharPL
Wiadomość [#11]: 21.12.2007 o 19:31

Konto skasowane

nadal nie mam satysfakcjonującej odpowiedzi;[ coś mogę zrobić? czy tylko czekać mi pozostało? powie mi ktoś ??

TheDragon
Wiadomość [#12]: 21.12.2007 o 19:43

Konto skasowane

UltharPL napisał
przymknij sie i niebadz moim idolem

Sorry za offtopa, ale nie mogę tego, hahahaha!

This is Sparta Madness!!!
UltharPL
Wiadomość [#13]: 21.12.2007 o 23:06

Konto skasowane

nie chce żebyś był moim idolem tak to powinno być ale dobra pomyliłem sie z deka ze składnia zdania;d mniejsza z tym odbiegacie od tematu offtop sie robi

Taiger100
Wiadomość [#14]: 19.01.2008 o 18:29

Konto skasowane

sory mam dylemat mam oryginal wersje diablo 2 cd keye itp ale gralem wczoraj w diablo potem wyszlem i dzis chcialem wejsc to najpierw nie moglem sie zalogowac a potem jak sie zalogowalem to mi wyskoczylo ze cd key zostal zablokowany powiedzcie mi o co tu chodzi bo nie wiem czemu zablokowali mi ale najgorsze jest to ze to oryginalna gra prosze o jakis wsparcie lub pomoc

[Edycja Taiger100 - 19.01.2008 o 18:29]

[Edycja Taiger100 - 19.01.2008 o 18:29]

UltharPL
Wiadomość [#15]: 25.01.2008 o 17:35

Konto skasowane

nom i ja wlasnie mam to samno o to patrz

5) przy laczeniu sie z battlenetem otrzymuje komunikat: "TWOJ KLUCZ ZOSTAL ZABLOKOWANY
DO ROZGRYWEK W KRAINIE. NADAL MOZESZ KORZYSTAC Z GRY NA OTWARTYM BN ALBO JEDEN GRACZ"
- cd key zostal zbanowany za uzywanie roznych programow typu map hack itp. jesli to pierwsza taka sytuacja ban zostanie usuniety po miesiacu (30 dni).
przy drugim zbanowaniu tracisz cd keya na zawsze.

ale ja (wulg.) nieuzywalem zadnych czitow ani maphackow;/ kurde;/

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :