Dziś jest: Niedziela, 8 grudnia 2019, godzina 07:34
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Buildy holy/prot

moshe29
Wiadomość [#1]: 22.08.2010 o 15:44

Konto skasowane

Bardzo bym prosił o podanie buildów dla holy i prot paladyna na 80lvl. Niestety ale nie znalazlem tutaj nic w miare aktualnego. Wszystko jest przynajmniej sprzed kilku iesiecy jesli nie lat.
Aktualnie leweluje dopiero postac ale majac gotowy build wiedziałbym w co wkladac punkty talentów. Dolecolo paladyn ma byc main healer offspec tank tylko i wyłącznie PvE.

moje armory
Arthasus
Wiadomość [#2]: 22.08.2010 o 15:53

Konto skasowane

http://www.mmo-champion.com/threads/678957-Paladin-helpful-topics-Start-Here-First!

Arthasus Burning Blade
moshe29
Wiadomość [#3]: 23.08.2010 o 12:00

Konto skasowane

Dzieki, widze ze tam głównie rozwazana są o itemach i statach. Nie znalazlem tam jeszcze buildów.

W innym temacie znalazlem buildy ale nie wiem czemu z rozdzielonymi tylko 41 punktami. Na razie dobre i to tylko który wybrac confused.gif:

pierwszy

single target chyba nie bardzo na instancje i raidy gdzie trzeba trzymac wiecej mobow.

AoE tanking chyba ten bedzie najlepszy

ale prosze o pomoc w wyborze albo moze macie jakies swoje buildy, prosilbym o podanie by miec sie na czym wzorowac.

[Edycja moshe29 - 23.08.2010 o 10:20]

Prosba oczywiscie rowniez odnosnie buildów dla speca holy

a moze jeszcze taki - tylko prot

albo ten - holy/prot

jeszcze jeden hpoly/prot

prot/holy

moje armory
luney
Wiadomość [#4]: 23.08.2010 o 13:44

Konto skasowane

Do prot masz 1 stały build, który ewentualnie zmieniasz na potrzeby walki (typu LK HM, itp.).

http://www.wowhead.com/tale(...)c:pkGzcm

[Edycja luney - 23.08.2010 o 13:45]

.:: Profil PSN :: luney87::.
.:: Blog o World of Warcraft :: http://holywhine.blogspot.com ::.
moshe29
Wiadomość [#5]: 25.08.2010 o 23:55

Konto skasowane

Oki, dzięki, bede sie wzorowal na podanym przez Ciebie oraz na tym prot buildzie . Nie wiem tylko jak duza roznica miedzy nimi jest jesli chodzi o efektywnosc tankowania.

Chciałbym jeszcze spytac o samą juz gre. Dzis robilem kilka instancji i mam kilka watpliwosci co do rotacji:
- uzywam najpierw Judgement ( raczej wisdom ) a potem postac klepie moba, nestety jak wiecej mobow to juz mi uciekaja. Czym je zatrzymac? Czy uzywac consecration ? Caly czas mam aktywny righteous fury. Z buffów mam blessings of kings, devotion aura, ten seal od judgementow.
Moze jakos inaczej uzywac skilli by trzymac aggro wiekszej ilosci mobow? W trakcie jednej insty podpowiedziano mi bym zawsze mial aktywne consecration ze to pozwoli mi trzymac agro wiekszej grupy mobow. Problem w tym ze to trwa kilka sekund akosztuje prawie 150 many co na razie jest dla mnie zabojczo drogim skillem.

moje armory
maestrino
Wiadomość [#6]: 26.08.2010 o 00:12

Konto skasowane

1. Masz na ElitistJerks krótkie FAQ dotyczące wszystkich speców pala.
2. Polecam naukę korzystania z google.

LoL referral link
moshe29
Wiadomość [#7]: 26.08.2010 o 00:17

Konto skasowane

A juz mialem nadzieje ze znajde tu pomoc sad.gif

moje armory
maestrino
Wiadomość [#8]: 26.08.2010 o 00:48

Konto skasowane

Bo znalazłeś. Podałem Ci elitistjerks.com, kopalnie wiedzy, Śląsk WoWa, czego więcej chcieć.

LoL referral link
moshe29
Wiadomość [#9]: 27.08.2010 o 15:09

Konto skasowane

maestrino napisał
czego więcej chcieć.

Dobrej znajomosci angielskiego i znajomosci postaci paladyna by w tej kopalni wiedzy pozyskac to co cenne.

I jeszcze a propos tej kopalni wiedzy to jest tam temat jesli chodzi o prot pala ale dotyczący tego co bedzie w Cataclism. Jest poradnik dla obecnego patcha ale dla retri i holy

moje armory
Prowler
Wiadomość [#10]: 27.08.2010 o 15:26

Konto skasowane

l2 translatica.pl / translate.pl albo po prostu, 1 września kończą się wakacje biggrin.gif ...

تلاش کے استعمال سے پہلے آپ کسی چیز کے بارے پوچھنا! `;..;´
moshe29
Wiadomość [#11]: 27.08.2010 o 20:29

Konto skasowane

Translatory tłumaczą tak źle ze trudno sie nawet domyslic o co biega. A ze 1 wrzesnia koncza sie wakacje to wiem doskonale bo córka idzie pierwszy raz do szkoly do zerówki wiec nie musisz mi o tym przypominac.

moje armory
maestrino
Wiadomość [#12]: 27.08.2010 o 21:38

Konto skasowane

1. W ogóle daruj sobie grę, jeżeli nie znasz angielskiego w stopniu choć podstawowym.
2. Ten topic po pierwsze jest sticky = przypięty, po drugie jest dla WSZYSTKICH speców, po trzecie jest on napisany tak prostym językiem, że tu filozofii nie trzeba.

[Edycja maestrino - 27.08.2010 o 21:39]

LoL referral link
Alzat
Wiadomość [#13]: 30.08.2010 o 11:06

Konto skasowane

moshe29 napisał

Chciałbym jeszcze spytac o samą juz gre. Dzis robilem kilka instancji i mam kilka watpliwosci co do rotacji:
- uzywam najpierw Judgement ( raczej wisdom ) a potem postac klepie moba, nestety jak wiecej mobow to juz mi uciekaja. Czym je zatrzymac? Czy uzywac consecration ? Caly czas mam aktywny righteous fury. Z buffów mam blessings of kings, devotion aura, ten seal od judgementow.
Moze jakos inaczej uzywac skilli by trzymac aggro wiekszej ilosci mobow? W trakcie jednej insty podpowiedziano mi bym zawsze mial aktywne consecration ze to pozwoli mi trzymac agro wiekszej grupy mobow. Problem w tym ze to trwa kilka sekund akosztuje prawie 150 many co na razie jest dla mnie zabojczo drogim skillem.

jesli chodzi o trzymanie agro wiekszej grupy mobow najbardziej przydatny jest seal of command z drzewka talentow retribution, nie zaszkodzi tez posiadanie glypha hammer of righteus, a skill consecration jest poprostu nieodzowny, bez niego ciezko trzymac wieksza grupe mobow kiedy dpsi wala aoe. Jesli chodzi o brak many to nie powinienes tego doswiadczac z racji posiadania skilla spiritual attunement i guarded by the light z drzewka protection. Jesli jednak mimo tego many brakuje zawsze mozna wlaczyc seal of wisdom zeby tej many sobie nabic.
Moj palek opiera sie na takim buildzie i nie mam nim problemow z trzymaniem agro na multi i singel targetach, a many brakuje sporadycznie zazwyczaj tylko wtedy kiedy heal na mnie jest slaby.

http://eu.wowarmory.com/character-talents.xml?r=Chromaggus&cn=Alzatka&gn=Klan+Karzacej+Piesci

maestrino napisał
1. W ogóle daruj sobie grę, jeżeli nie znasz angielskiego w stopniu choć podstawowym.

chyba zbyt mocne slowa, znam takich ktorzy angielskiego nie znaja nawet w stopniu podstawowym i radza sobie w grze dosc dobrze, czesto dzieki pomocy kolegow i kolezanek z gildii ale jednak. Poczatek moze byc ciezki zeby ogarnac swoja klase ale z czasem nawet i bez znajomosci jezyka gra staje sie przyjemna. Inna rzecz, ze gra w WoW moze przyczynic sie do tego ze te podstawy jezyka poznamy grajac na serwerze gdzie 99% wiadomosci na czacie jest anglojezyczna. Wiadomo ze znajomosc oficjalnego jezyka na serwerze duzo ulatwia, ale i bez tego da sie pograc ot tak for fun. No chyba ze ktos chce byc pro, grac w najlepszych gildiach itd no to znajomosc jezyka angielskiego jest oczywista (ventrillo chociazby)

Alzatka - Retribution Paladin - Burning Legion EU
Sithalzat - Assassination Rogue - Burning Legion EU

Arena -Albionu
moshe29
Wiadomość [#14]: 06.09.2010 o 21:25

Konto skasowane

Boże drogi, znalazła sie jedna miła osoba na tym forum, która zamiast odsyłania mnie do google wyjaśniła wszystko i to w bardzo przystępny sposób.
Wielkie dzięki Ci Alzat, jesteś wielki.

Teraz juz wiem co i jak, pozostaje trenowac i nie przejmowac sie tekstami w stylu " tank noob, kick him "

Kurde mam problem jak moby nieco wyzszy lvl maja. Moze zle rotacje robie ? Zaczynam od Judgement of Wisdom, potem Consecration i tak póki mam mane. Jednak mimo Consecration kiedy DPSi zaczynaja walic ostro to zawsze jakis mob mi ucieknie. Mam dopiero 32lvl wiec skilli jeszcze malo.
A co do lewelowania to na moim lvl na Arathi Bathin za wygrana dostaje 2,5 bara.

moje armory
watman
Wiadomość [#15]: 07.09.2010 o 08:30

Konto skasowane

moshe29 napisał
Kurde mam problem jak moby nieco wyzszy lvl maja. Moze zle rotacje robie ? Zaczynam od Judgement of Wisdom, potem Consecration i tak póki mam mane. Jednak mimo Consecration kiedy DPSi zaczynaja walic ostro to zawsze jakis mob mi ucieknie. Mam dopiero 32lvl wiec skilli jeszcze malo.

1) jako tank masz miec wlaczone righteous fury - ZAWSZE! najlepiej nie wylaczaj go w ogole, nawet jak questujesz sam...
2) sciagnij sobie moda do szybkich markow, np. quickmark, oznacz glownego moba czaszka i kaz dpsom atakowac wlasnie tego, bo jak kazdy bedzie bil innego to nie dosc, ze odlepia od ciebie moby, to jeszcze padac beda wolniej niz przy focused fire...
3) zrob sobie makro, ktorym powiesz po prostu dpsom, ze nie masz heirloomow i zeby sie nie rozpedzali, bo to nie jest farma heroikow na 80...

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
moshe29
Wiadomość [#16]: 07.09.2010 o 19:00

Konto skasowane

Righteous fury mam zawsze wlaczone, moze problem polega wlasnie na tym ze ludzie atakuja inne moby niz ja. Sa sytuacje ze ja zaatakuje moba, sciagne jeszcze ze 3 i klepe tego jednego a dps zamiast tego samego to bija inne i one przerzucaja agro na nich.
Heirloomy mam, armor, naramy i macke 1h.

moje armory
watman
Wiadomość [#17]: 07.09.2010 o 20:15

Konto skasowane

moshe29 napisał
Righteous fury mam zawsze wlaczone, moze problem polega wlasnie na tym ze ludzie atakuja inne moby niz ja. Sa sytuacje ze ja zaatakuje moba, sciagne jeszcze ze 3 i klepe tego jednego a dps zamiast tego samego to bija inne i one przerzucaja agro na nich.
Heirloomy mam, armor, naramy i macke 1h.

wez pokaz armory, warte wiecej niz pierdyliard postow teoretycznych...

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
moshe29
Wiadomość [#18]: 08.09.2010 o 14:12

Konto skasowane

armory

Podałem armory, moze build cos nie tak ?

moje armory
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :