Dziś jest: Sobota, 20 lipca 2019, godzina 15:42
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum StarCraft 2 Pomoc Brak klucza w pudełku?

Odpowiedź

Temat: Brak klucza w pudełku?

Razord
Wiadomość [#1]: 26.12.2011 o 00:55

Konto skasowane

Witam, kupiłem ostatnio gre w empiku, po zainstalowaniu gry dowiedziałem się, że używam wersji startowej i powinienem zaktualizować ją do pełnej wersji za pomocą klucza aktywacyjnego. Cytując instrukcje: "Następnie wprowadź 26-cyfrowy klucz znajdujący się wewnątrz pudełka z grą, (...)" i tu zaczyna się mój problem, gdyż wydaje mi się że tego klucza nie otrzymałem. W pudełku znajdują się dwa kody do wersji demonstracyjnej dla znajomego, jeden do WoW'a oraz oczywiście instrukcja, ale gdzie klucz? Czy to może ja jestem ślepy? Może ktoś powiedzieć gdzie dokładnie znajduję się ów klucz?
Z góry dziękuję i pozdrawiam. Wesołych Świąt smiley.gif.

Vaxar
Wiadomość [#2]: 26.12.2011 o 01:43

Konto skasowane

Klucz powinien być na małej białej naklejce bezpośrednio pod płytkami w sensie poniżej. Powinien być widoczny bez wyjmowania płyt.

Profil: RavageEmpire
bla_bla_bla
Wiadomość [#3]: 26.12.2011 o 02:04

Konto skasowane

Tak jak kolega wyżej mówi, od razu poniżej płyty

Razord
Wiadomość [#4]: 26.12.2011 o 16:33

Konto skasowane

Czyli faktycznie, poprostu nie dostałem klucza... Miło z ich strony :P za 120zł dostać coś co jest za darmo, cóż dziękuję bardzo za szybką odpowiedź smiley.gif

Sulphuriell
Wiadomość [#5]: 26.12.2011 o 21:38

Konto skasowane

Kupując grę z Empiku, Media Marktu, Saturna czy innego tego typu sklepu trzeba uważnie przyjrzeć się folii, bo te sklapy mają możliwość zafoliowania używanej gry i sprzedawania jej jako nowej. Z czego zresztą często korzystają, bo zazwyczaj gry mogą wypożyczać pracownicy. W przypadku gier na PS3 łatwo to sprawdzić - oryginalna folia ma specjalny paseczek z napisem playstation. Nie wiem jak jest z grami na inne platformy (sam SC2 kupowałem w postaci samego klucza)

Co to za świat, że już nawet sku rwysyństwo nie popłaca?
WunderWaffel
Wiadomość [#6]: 26.12.2011 o 23:56

Konto skasowane

Masz paragon, idziesz do sklepu i mówisz, że gra nie jest kompletna. Zamieniasz na nastepnego SC2 i masz spokój.

Nie masz paragonu? Może płaciłes kartą? Wydrukuj potwierdzenie zapłaty w bankowym pdf'ie i tez z tym pójdź do sklepu. Możesz reklamowac produkt do 14 dni o ile produkt nie został uszkodzony z Twojej winy.

Radziłbym nastepnym razem otworzyc grę przy kasie (ekspedientka nie powinna sie o to pluć) i sprawdzić czy wszystko jest w porządku.

[Edycja WunderWaffel - 26.12.2011 o 23:58]

Kris7
Wiadomość [#7]: 27.12.2011 o 00:14

Konto skasowane

ja tam kupiłem przez keye.pl i przynajmniej nie ma co mi się na półce kurzyć.

do not cry about the balance before you know how to play your race.
I'm not a nub, I'm gosu of tomorrow...

nie rozmawiam z debilami
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :