Dziś jest: Sobota, 4 kwietnia 2020, godzina 23:50
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Bow Build

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
golomb123
Wiadomość [#1]: 06.07.2007 o 08:34

Konto skasowane

Witam !

jestem troche noobkiem w swiecie wow i mam takie pytanie czy build huntera tylko i wylacznie skupiajacego sie na luku jest dobrym rozwiazaniem, i jaka rase polecacie do takiego builda ze strony hordy.

Pozdrawiam.

Rashid
Wiadomość [#2]: 06.07.2007 o 08:43

Konto skasowane

he?

DarinaKa
Wiadomość [#3]: 06.07.2007 o 09:07

Konto skasowane

golomb123 napisał:
Witam !

jestem troche noobkiem w swiecie wow i mam takie pytanie czy build huntera tylko i wylacznie skupiajacego sie na luku jest dobrym rozwiazaniem, i jaka rase polecacie do takiego builda ze strony hordy.

Pozdrawiam.

imo nie:| hunter jak kazdy wie jest Melee klasa, moim zdaneim musisz wymaksowac Raptor Strike'a do ci to najwiekszy burst dmg=P

[Edycja - DarinaKa w 06-07-2007 o 09:07]

.:: Mój Lock ::
.:: Drama Theory Guild ::

.:: Sunwell Plateau 6/6 ::..
.:: Ulduar 6/9 HardMode ::.

[quote]
Jak zrobic w key bindings, żeby na F1 np. był jakiś spell. Po prostu nie mogę tego pojąć
[/quote]
golomb123
Wiadomość [#4]: 06.07.2007 o 09:40

Konto skasowane

no chodzi mi o build huntera ktory skupia sie glownie na luku bez zwierzakow itd itp

ewentualnie build warriora fury - daje rade ?

prophet
Wiadomość [#5]: 06.07.2007 o 10:59

Konto skasowane

no chodzi mi o build huntera ktory skupia sie glownie na luku bez zwierzakow itd itp

chcesz grac hunterem z buildem Fury Warriora??
rofl

[Edycja - prophet w 06-07-2007 o 10:59]

...My skills got me out...
...my heart brings me back...
razormw
Wiadomość [#6]: 06.07.2007 o 11:05

Konto skasowane

golomb123 napisał:

No, ale (wulg.) mac masz ,,TOPIK KAZDEGO ŁAWCY''

Ogar
Wiadomość [#7]: 06.07.2007 o 11:12

Konto skasowane

prosze sie nie smiac, bo ja ostatnio altem robilem maraudon i byl legalny melee huntard - dwie niebieskie bronie bez statow, z chance on hit, i zielony luk z +8 str.
i ofc na kazdym trash packu melee, na bossach melee, duelowali sie ludzie przed instancem, to tez melee.

szkoda, ze nie mam screenow~~

DarinaKa
Wiadomość [#8]: 06.07.2007 o 12:15

Konto skasowane

Ogar napisał:
prosze sie nie smiac, bo ja ostatnio altem robilem maraudon i byl legalny melee huntard - dwie niebieskie bronie bez statow, z chance on hit, i zielony luk z +8 str.
i ofc na kazdym trash packu melee, na bossach melee, duelowali sie ludzie przed instancem, to tez melee.

szkoda, ze nie mam screenow~~

ja sie ostatnio duelowalem z BM hunterem ( wiem ze wiekszosc jego dps jest z peta) i chcial mnie wziasc na melee, jak wygralem to mialem 30-40% hp. choc fakt ze koles mialm full glad gear ( 2x fist weap, kusze, 3/5 s2 gear 2/5 s1 gear + full gear za honor z s2)

.:: Mój Lock ::
.:: Drama Theory Guild ::

.:: Sunwell Plateau 6/6 ::..
.:: Ulduar 6/9 HardMode ::.

[quote]
Jak zrobic w key bindings, żeby na F1 np. był jakiś spell. Po prostu nie mogę tego pojąć
[/quote]
Kelgar
Wiadomość [#9]: 06.07.2007 o 13:48

Konto skasowane

E tam nie smiejcie sie z kolegi on jest nowy tongue.gif Krotko i zwiezle wez sobie na lvl'owanie build BM (Beast Mastery) ktory wzmacnia peta i jet good do bicia lvl . Nie rob sobie np. Marksmana czy cos tam bo to sie na lvl gorzej sprawdza. Reszte podobnych pytan zadawaj w topicu dla LOWCY pare linijek wyzej .

kek ?
Rain
Wiadomość [#10]: 06.07.2007 o 14:06

Konto skasowane

no ja jeszcze nie tak dawmo myslalem nad melee hunterem... ale chyba dalej zostane przy warku (chociaz opcia posiadania peta i koniec z tankowaniem mimo ze nie mam protection build kusi i to bardzo)

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
We Are Anonymous We Are Legion We Do Not Forgive We Do Not Forget
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Minok
Wiadomość [#11]: 06.07.2007 o 17:11

Konto skasowane

Hunter ma dwa skille malee, co za przyjemność grania?:P

Talvia - DK main
Avicularia - hunter
Qendi - warrior
Sergar - mage
golomb123
Wiadomość [#12]: 07.07.2007 o 10:29

Konto skasowane

Przepraszam ze źle sformuowałem zapytanie, ale mniejsza o to , mianowicie gram teraz na trialu , wojownikiem, i doszedlem do 2 handed axe spec na 60/60 gdzie moge bardziej wytrenowac postac zeby dalej dostawala punkty specjalizacji ?

jeszcze raz przepraszam za nieścisłości ale dopiero oswajam sie ze swiatem WoW.

watman
Wiadomość [#13]: 07.07.2007 o 10:40

Konto skasowane

golomb123 napisał:
Przepraszam ze źle sformuowałem zapytanie, ale mniejsza o to , mianowicie gram teraz na trialu , wojownikiem, i doszedlem do 2 handed axe spec na 60/60 gdzie moge bardziej wytrenowac postac zeby dalej dostawala punkty specjalizacji ?
jeszcze raz przepraszam za nieścisłości ale dopiero oswajam sie ze swiatem WoW.

jak nabijesz nastepny level, to maksymalny poziom skilla w broni skoczy ci o 5 i bedziesz mogl osiagnac 65 i tak co level o 5 az do 70 lvl smiley.gif

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
blebleh
Wiadomość [#14]: 07.07.2007 o 11:35

Konto skasowane

Tyle że na trialu możesz tylko do 20lvl rozwijać postać.

Nigdy nie kłóć się z debilami, najpierw ściągną cię do swojego poziomu, potem pokonają doświadczeniem.
lock
pala
sneer
Wiadomość [#15]: 09.07.2007 o 09:48

Konto skasowane

[ja sie ostatnio duelowalem z BM hunterem ( wiem ze wiekszosc jego dps jest z peta) i chcial mnie wziasc na melee, jak wygralem to mialem 30-40% hp. choc fakt ze koles mialm full glad gear ( 2x fist weap, kusze, 3/5 s2 gear 2/5 s1 gear + full gear za honor z s2)

nie wiekszosc ale okolo 20-30% i jesli BM chcial isc na melee to chyba pomylil swoj build.

a co do lukow - o ile sie nie myle to troll ma racial do range broni? i nie opieraj na lukach bo a nuz wyleci ci super strzelba i co wtedy?

Repcak
Wiadomość [#16]: 26.09.2007 o 15:02

Konto skasowane

Eee.. Hunter BM.. jego DMG opiera sie na DMG peta?? Pet to jak moj przedmowca powiedzial to okolo 20-30%.
Darkinaka, a jaka ty klasa grasz jak wolno spytac?

Rashid
Wiadomość [#17]: 26.09.2007 o 15:27

Konto skasowane

Mmm kotlecik !

Bobel
Wiadomość [#18]: 26.09.2007 o 17:28

Konto skasowane

Według mnie najlepiej walić punkty w Markmanaship.To zwięsksza atak twojej spluwy itd.

Repcak
Wiadomość [#19]: 27.09.2007 o 08:06

Konto skasowane

Jezeli chcesz byc dobry z broni st rzeleckiej (jakiejkolwiek) Bierz środkowe drzewko (Marksman). Lecz wtedy na peta nie masz co liczyc.

klemi
Wiadomość [#20]: 27.09.2007 o 15:31

Konto skasowane

Bobel napisał

Według mnie najlepiej walić punkty w Markmanaship.To zwięsksza atak twojej spluwy itd.

do lvl 70 idzesz full BM+mm dopiero potem mozesz sobie dowolnie zmieniac buildy, wczesniej nie ma sensu. Pet robi ok 20-30% dmg ale jego zadaniem jest utrzymac aggro, dlat5ego bm jest tak wazne. Co ci po broni z ktorej 2 x strzelisz i masz moba na sobie? chyba prosciej jest uzyc PAASA ( Pet Attack Auto Shot AFK) hehe, niz meczyc sie z mobkiem o kilkuj nie wspominajac. Dla przykladu obecnym hunterem BM na lvl 40 potrafilem rownoczesnie walczyc i nie zginac z 6 mobkami lvl 43-45. Sproboj to wykonac w innej konfiguracji.

duel
REKLAMA
Strona 1 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :