Dziś jest: Środa, 27 stycznia 2021, godzina 04:32
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum StarCraft 2 Pomoc Blizzard Downloader - problemy

Odpowiedź

Temat: Blizzard Downloader - problemy

CobraPunisher
Wiadomość [#1]: 23.07.2010 o 13:43

Konto skasowane

To co w "..." zamierzałem wysłać na oficjalne forum w dziale pomocy ale...
Skasowali postacie utworzone w becie a nie posiadając takowej nie mogę tam nic napisać.

Proszę więc kogoś by w moim imieniu zamieścił ten tekst.

Za link do wątku też byłbym wdzięczny.

Postarałem się tak opisać by było wszystko jasne i nie generowało dodatkowych pytań pomocniczych.

"Problemy wynikają głównie z tego że nie mam możliwości utrzymywania łącza z serwerem przez tych kilka godzin, tak by pobrać cały instalator gry (tak sądzę).

Windows XP z SP3.
Porty odblokowane, firewall z wyjątkiem na BD.

Co jakiś czas wznawiam pobieranie.

Sytuacja z wyłączonym mechanizmem p2p.
Za którymś razem pasek postępu nie wykaże pobrania odpowiedniej ilości danych (np. zamiast 5GB wykaże 2,4GB) ale pobiera coś z serwera (coś bo nie wiem czy kontynuuje to czego nie skończył wcześniej czy od miejsca, w którym się "zaciął").
Ilość pobranych do tego momentu danych nie zmienia się.

Więc...

Kasuję folder z tym co udało się pobrać i uruchamiam od nowa BD z włączoną opcją p2p.
Pobiera się o jakieś 50% wolniej ale idzie.
Do momentu, w którym BD zacznie wyświetlać komunikat o braku reakcji trackera. Niby się ściąga dalej ale potrwałoby chyba kilka miesięcy.
A jeśli w tym momencie wyłączę BD, by znów włączyć to nie uruchomi się pokazując okienko Windows'a z informacją o braku miejsca na dysku (a miejsca jest kilkadziesiąt GB).
Jedynie co zostaje to zaczynać od początku.

Próbowałem z routerem, bez routera, z różnymi ustawieniami karty sieciowej i nic"

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :