Dziś jest: Wtorek, 18 czerwca 2019, godzina 08:52
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Bh a naga

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
gekon
Wiadomość [#1]: 21.03.2006 o 23:55

Konto skasowane

Jakie jest wasze doświadczenie w starciach bvb bh i nagą? Nie chodzi mi tu o granie ze skillem czyli wykorzystanie większego zasięgu nagi i równoległych ww ale o pójście na pełną wymianę. Czy szybkość nagi jest rzeczywiście odczuwalna w porównaniu do bh? Nawet przy base speed naga ma (w teorii) o 1.1 ataku na sekundę więcej. Jakoś nie mogę się zorientować czy tabelki z loda mają odniesienie do classica. Od razu się przyznam, że w classicu to mialem ostatnio barba na lance(2001 rok hahaha.gif )- wtedu nie było nawet progów ww więc odniesień nie mam. Mam nadzieję, że ktoś podejmie temat biggthumpup.gif . Pozdrawiam

NeVeR
Wiadomość [#2]: 27.03.2006 o 16:07

Konto skasowane

Juz Ci mowie na czym mniej wiecej to polega. Sprawdz sobie maxymalne mastery axe a hammerow to raz. Dwa, naga ma mniejsze obrazenia niz bh, np. bh 188 a naga 140. Naga jest szybsza, mimo ze nie ma ias. Wczesniej nikt na to nie patrzyl, jednak takie rzeczy poprostu pojawiaja sie dzieki teoria z lod. Rzeczywiscie naga jest latwiej trafic niz bh podczas ww, ale tak do konca nie mozna powiedziec ktore lepsze. Imo zawsze mialem symaptie do bh, dobra nage ciezko mi bylo znalesc jednak tylko najbogatsi mogli sobie pozowolic na nia i mysle ze cos w tym bylo. Mozna powiedziec, ze porownujesz lance do martela. Martel ma mniejszy dmg, ale ma sie wrazenie ze to (wulg.)niecie mlotem jest silniejsze niz lanca. Sprobuj teraz po tym zdaniu sam sobie odpowiedziec, co lepsze szybki mniejszy dmg, czy wolny ale silny dmg.

Smokk
Wiadomość [#3]: 27.03.2006 o 17:01

Konto skasowane

NeVeR napisał:
co lepsze szybki mniejszy dmg, czy wolny ale silny dmg.

Według obserwacji lepszy mniejszy dmg ale szybszy cios chyba ze rozniaca w IAS jest prawie nie widoczna to wtedy lepszy wiekszy dmg

NeVeR
Wiadomość [#4]: 27.03.2006 o 22:16

Konto skasowane

Jesli sie nie myle to albo 10 ias albo 20, jesli 20 to wybierajcie nage, ale ciezko znalesc dobra czyli ok 120 dmg +1/+2, ar, cold dmg/psn dmg, moze dex

gekon
Wiadomość [#5]: 27.03.2006 o 23:31

Konto skasowane

Base speed bh 20 base speed nagi 0 więc różnica 20. Przy progach ww dla bh jest to 12 fpa czyli 2 ataki na sekundę a dla nagi 8 fpa czyli 3.1 ataku na sekundę. Teoretyzując, że uda się zdobyć bh i nagę 40 ias to porównanie wypada jeszcze korzystniej dla nagi bo dla bh maks ataku to 4.1 na sekunde a dla nagi 6.2 ataku na sekundę. Niestety za cholerę nie mogę znaleźć serwisu, który odnosiłby się jako tako do classica więc progi są z loda ale myślę, że mają odniesienie. Decydując się na nagę musimy ciut więcej władować w siłę ale jeśli uda nam się zdobyć 40 ias z nice dmg to naprawdę warto (imo oczywiście). Poza tym w pvp latwiej niż z bh bo range o 2 większy. Jestem za nagą ale rzeczywiście trudniej dostać ładną nagę.

NeVeR
Wiadomość [#6]: 27.03.2006 o 23:33

Konto skasowane

No niestety i dlatego BH ma przewage w tym momencie i ludzie ktorzy sie nie piepsza wybiora bh. A Ci co sobie moga pozwolic to wybiora nage :/

kolorek
Wiadomość [#7]: 03.04.2006 o 22:03

Konto skasowane

ja mam nagę
40-116dmg
40ias - ostatni próg
111ar
100trutki ze szmaragdu
jakies res na trutki
no i powiem że przy takim dmg w klasycznym ubranku na max blok i ow raczej dostaje baty od ludzi z bh 14x w góre, jedyny sensowny staff który może coś tu zmienić to ten z tarcza sigona(lub wypasioną rare) i zbroją 25%cb ( tak by miec w sumie 50) , ale niestety jeszcze nie sprawdziłemn bo nie gram w cl ostatnio, tak więc jak ktos ma w tym doswiadczenie to niech pisze

co do tego czy ias działa to na pvm widac wyraźnie, że działa, naga uderza szybciej niz bronie z low ias lecz róznica jest jakos tak niewymierna niestety

[Edycja - kolorek w 03-04-2006 o 22:05]

[Edycja - kolorek w 03-04-2006 o 22:06]

Kamallo
Wiadomość [#8]: 04.04.2006 o 17:47

Konto skasowane

jak grasz naga vs bh to biegaj kolego, biegaj smiley.gif Na pełną wymiane to sobie mozesz sobie pozwolic jak masz za przeproszeniem mega (wulg.)nięcie ;) Koles ma mniejszy zasieg, jedzie z ww a ty dojezdzasz jak on konczy, bo wtedy ma taki moment chwilowego przystanku. Imo naga jest fajna, sprawdza sie vs cwaniaczkom z exec'ami tongue.gif Trzeba troche "pocwaniaczyc" ale to przecież część taktyki, z tym, ze wymaga troche myslenia ;)

..:: MoD2 - Maniac of Diablo 2 ::..
Hammerdin PvP
Identity: ClaSSic Player
-------------------------------
WoW:
>> Resto Druid <<
>> Subtlety Rogue <<
Esentiall
Wiadomość [#9]: 07.04.2006 o 21:17

Konto skasowane

Yhm, szczerze mowiac nie gralem w D2 cl od roku, jakis nowy patch wszedl wiec pewnie sie cos pozmienialo ale ja doswiadczenie mam nie tylko na pasku wiec sprobuje swoje 5gr dorzucic. Ja jak gralem to na cl nie bylo w ogole broni 40ias, max byl 30, a to jak trafiales na duelach zalezalo tylko od ar. Im wiekszy ar tym czesciej trafiasz 1 ww. Moim zdaniem lepsze sa nagi, ale znalesc dobra nage jest cholernie trudno. Raz mi sie trafila 125 +str ar i cld dmg i nie jeden chcial odddac swoje eq za to :d. I jeszcze jedno, nie porownojcie LoD'a do classica nigdy, LOD SUX :>

gejkiller
Wiadomość [#10]: 07.04.2006 o 22:00

Konto skasowane

lod sux, klasik roks, po co w ogóle robili dodatek,lul.

ziomalek16
Wiadomość [#11]: 07.04.2006 o 23:39

Konto skasowane

mi sie bardziej lod podoba, ale zdaje sobie sprawe ze sa na tym swiecie ludzie, ktorym sie bardziej podoba cl, i z nimi tez sie trzeba liczyc potluczony.gif i tak lod is better potluczony.gif

Smokk
Wiadomość [#12]: 08.04.2006 o 21:44

Konto skasowane

ziomalek16 napisał:
mi sie bardziej lod podoba

ziomalek16 napisał:
i tak lod is better

A jak!!!

Kamallo
Wiadomość [#13]: 08.04.2006 o 21:56

Konto skasowane

Smokk napisał:
ziomalek16 napisał:

ziomalek16 napisał:
i tak lod is better

A jak!!!

Bluźnicie chłopcy... bluźnicie tongue.gif

..:: MoD2 - Maniac of Diablo 2 ::..
Hammerdin PvP
Identity: ClaSSic Player
-------------------------------
WoW:
>> Resto Druid <<
>> Subtlety Rogue <<
Smokk
Wiadomość [#14]: 08.04.2006 o 22:18

Konto skasowane

Kamallo napisał:
Smokk napisał:
ziomalek16 napisał:

ziomalek16 napisał:
i tak lod is better

A jak!!!

Bluźnicie chłopcy... bluźnicie tongue.gif

Kto bluźni?
Gdzie blużni?
Jak bluźni?
Kiedy bluźni?
Po Co bluźni?

gejkiller
Wiadomość [#15]: 08.04.2006 o 23:18

Konto skasowane

hm, czasownik 'bluźnić' nie bardzo tutaj pasuje, poza tym pasjans is better

gekon
Wiadomość [#16]: 10.04.2006 o 22:49

Konto skasowane

Może zmienić temat topicu na Lod a Classic? potluczony.gif

[Edycja - gekon w 10-04-2006 o 22:49]

NeVeR
Wiadomość [#17]: 15.04.2006 o 00:18

Konto skasowane

LoD lepsze mowisz ? Dla mnie nie ma sensu kiedy wszyscy maja teleport i wszystko sprowadza sie do namelock i : ww, hammer, pchniecie, aska focus... Co to za gra ? Na CL przynajmniej masz wiekszy balance, sorc jest sorc a barb barbem, nawet nie wiecie jaka jest sztuka zabic sorc bvs'em bez name locka, to jest dopiero skill...

kolorek
Wiadomość [#18]: 15.04.2006 o 19:09

Konto skasowane

no może ja się nie znam ale by zabić sorcke patentem na namelooka to trzeba naprawde trafić na nowicjusza (mówie o CL bo na lod dobrym barbem nie grałem ale pewnie jest podobnie)

krxpwse
Wiadomość [#19]: 15.04.2006 o 19:34

Konto skasowane

Diablo bez LoD'a ty by lipa byla straszna weż pod uwagę same rw...lol

krxpwse
Wiadomość [#20]: 15.04.2006 o 19:36

Konto skasowane

a po drugie co do tego ze wszyscy maja tele i co z tego ?? teraz jak sorcka dobrze gra to i tak rozwali barba . Zobacz z drugiej strony...przeciez gdyby TYLKO sorc miala tele na LoD to by byla zbyt dobra...barb itp meele chars by biegly za nia a ona by walila...

REKLAMA
Strona 1 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :