Dziś jest: Środa, 24 kwietnia 2019, godzina 02:07
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Diablo II Pomoc Battle.net problem z połączeniem

Odpowiedź

Temat: Battle.net problem z połączeniem

mac8gb
Wiadomość [#1]: 09.06.2012 o 14:33

Konto skasowane

Witam serdecznie, jestem tutaj nowy i w tematach tego typu nie znalazłem rozwiązania mojego problemu...
Wszystkie bramki normalnie mi odpalają wyskakuję mi okienko logowania mogę się zalogować i grać, wchodzę na europejską bramkę nawet nie zdąży wyświetlić się ekran gdzie wpisuje się login i hasło wyskakuje mi następujący komunikat:
Nie można połączyć się z battle.net
Jeśli korzystasz z modemu musisz najpierw połączyć się z dostawcą internetu zanim połączysz się z battle.net.
Więcej informacji znajdziesz i tutaj link do stronki...
próbowałem już wchodzić przez proxy, przeinstalowywać grę, instalować na drugim kompie, dzwoniłem nawet do mojego dostawcy internetu żeby zmienił mi ip... fakt faktem zmienił mi ip wewnętrzne gdyż zewnętrznego nie może ale to także nie pomogło... nie wiem co jest grane, siedziałem sobie jeszcze normalnie robiąc komuś taxi a jak wpadłem na pomysł żeby zrobić sobie cowruna wyszedłem z gry i zamiast do menu dołączania/tworzenia gier wywaliło mnie do ekranu logowania gdzie już nie mogłem się zalogować... nie używałem żadnych cheatów ani niczego podobnego... dodam jeszcze że wysyłałem "Żądanie pomocy" na stronie battle.net'u chociaż napisane było tam że odpowiedzą do 24 godzin odpowiedzi dalej nie widzę.. i pisałem też na support_(at)_blizzard.com tam też jeszcze odpowiedzi nie uzyskałem nie mam pojęcia co robić... zapłaciłem do cholery jasnej za grę niczego złego nie zrobiłem to chociaż należy mi się kilka słów wyjaśnień! jak mi nie odpowiedzą to jutro doładuje konto w telefonie zadzwonię i ich tak opie****e że się nauczą dbać o klientów....

Ja (wulg.)e może ktoś w końcu odpowiedzieć?! jak nie pieprzony support olewa sprawe to i na forum jest to samo... Jebane DIABLO!

Mógłby sie ktoś w końcu udzielić ?! już trzeci dzień mi wyskakuje ten (wulg.)ony komunikat! ani nie przekroczyłem ilości dozwolonych gier ani nie miałem żadnych loaderów hacków ani innego gówna!

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :