Dziś jest: Piątek, 3 lipca 2020, godzina 19:04
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft PvP Battleground Battleground a demony warlockow i pety hunterów

Temat został zamknięty.

Temat: Battleground a demony warlockow i pety hunterów

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
basiushka
Wiadomość [#1]: 25.06.2006 o 23:14

Konto skasowane

ZDarza mi sie zagladac nie raz na BG poki co AB i WG.

Gram humanem i co jest denerwujace (dla obu stron horda-alliance) - Pety warlockow i hunterow.
Masa ludzi na to narzeka kiedy lecimy w grupce i tlucze nas 3 huntero-warlocko-mobkow a za nimi stoja sobie "wlasciciele" i dobijaja strzalami i bufami.
Kumpel grajacy po stronie hordy tez ma tego dosyc bo czesto zdarza mu sie walczyc 1x1 i trafiajac na warlocka sprawa z gory jest przegrana.

Dzisiaj grajac na WG uslyszalem ze Blizzard powinien "unormowac" sytuacje na Battlegroundach i zabronic warlockom i hunterom uzywania petow w tych miejscach. osobiscie jestem za... jeb..scie usmiany
W koncu wszyscy chca miec rowne szanse tym abrdziej ze za zajecie sie mobkiem nie dostajemy punktow honoru zas mob ktory zabierze nam 600/650 HP daje poniekad przywilej hunterowi i warlocowi bo temu wystarczy nas tylko dobic i uzyskuje punkt honoru doslownie za gowno... a nie walke smiley.gif

[Edycja - basiushka w 26-06-2006 o 00:07]

Ragnaros
Wiadomość [#2]: 25.06.2006 o 23:19

Konto skasowane

lol, cry more

Ogar
Wiadomość [#3]: 25.06.2006 o 23:29

Konto skasowane

lol, l2p.

jesli chcesz zabronic lockom / hunterom uzywania ich petow, to ja proponuje rowniez zakaz uzywania stealtha przez rogali i shapeshiftow przez druidow.

kl35zcz
Wiadomość [#4]: 25.06.2006 o 23:31

Konto skasowane

najlepiej będzie, jeśli zostanie wszystko tak, jak jest
blizz wie co robi lol.gif

btw. jak lock i hunter nie może używać petów, to niech warior w clothach tylko chodzi biggrin.gif

basiushka
Wiadomość [#5]: 25.06.2006 o 23:39

Konto skasowane

lol biggrin.gif

Ja tylko mowie jak jest. smiley.gif

a co do " lol, cry more"

Ja akurat nie placze chodz wkurzajace sa niektore sytuacje zwlaszcza gdy przypda 5 hunterow z warlockami na 10 osobowy team.
Tylko co walka na BG to wciaz jest lament szczegolnie wsrod tych 21 lvlowych postaci na ktore pedzi 2 hunterow z petami.... Dosc polewkowy widok kiedy taki koles stara sie zwiac... ale w ten sposob 5 razy stracilem druzyne do raidu... Po poprostu sobie wyszli :/

Mi to ogolnie wisi czy zabije mnie 10 petow czy 7 wojownikow.
Gram bo lubie bo przynosi mi to przyjemnosc i satysfakcje kiedy kilne huntera na 29 lvl majac 26lvl druida biggrin.gif wspaniale uczucie biggrin.gif choc nalezy do rzadkosci smiley.gif

Takich placzkow mozna spotkac wszedzie. I dosyc denerwujace jest to ze wpada koles na BG i zacyzna amrudzic w stylu " nie no ja nie gram jak mam ich zabic jak sie rzuca na mnie kilka petow bal bla bla jakie to "po..." i wychodzi. Jak mowilem wyzej stracilem w ten sposob druzyne kilka razy wiec tak na prawde mysle ze jak tak ma wygladac walka to wole sam kilowac niz lecieci w raidzie pryz najmnie nie na lvl 21-29 bo z takimi ludzmi chyba nie da sie grac .

a ze sytuacja jest swieza (jestem w trakcie grania opcja alt+tab w przerwie miedzy bg i lookam na forum) to zdaje relacje na zywo i w emocjach smiley.gif

Btw czy zdejmowanie insygni daje im tylko mozliwosc zabrania kilku sztuk miedzi ?? "

a co do warriora w cloth... bez komentarza biggrin.gif btw ciekawe jakby wygladal priest noszacy plate hahaha.gif z tarcza i mieczem XD

[Edycja - basiushka w 25-06-2006 o 23:43]

kl35zcz
Wiadomość [#6]: 26.06.2006 o 00:21

Konto skasowane

warlock w secie wratha hahaha.gif

dobra może już starczy biggrin.gif

Ravenhorn
Wiadomość [#7]: 26.06.2006 o 02:59

Konto skasowane

omg to tak samo jak byś warriorowi kazał walczyć bez broni biggrin.gif Pet uzupełnia huntera jako np : tank i locka np : voidwalker ( sry jeśli źle napisałem nazwę)

basiushka
Wiadomość [#8]: 26.06.2006 o 11:31

Konto skasowane

Przynajmniej tutaj nikt nie placze.... smiley.gif
A ja znow pojde na BG i znow polowa wiary zacznie plakac ze nie ma szans i opusci BG biggrin.gif

Gra ktos na kilrogg`u kto nadaje sie do BG lvl 21-29 ?

I jak to jest z tymi insygniami ? czy dostaje tylko kilka marnych sztuk miedzi za zdjecie insygni ??

Gromlin
Wiadomość [#9]: 26.06.2006 o 14:21

Konto skasowane

Hunter potrzebuje peta tak samo jak warrior potrzebuje zbroje plate. A jesli ci ludzie uciekaja z BG jak zobacza 5 hunterow to radze zmienic srewer bo najgorzej jest grac z banda nieudacznikow. uzi2.gif

cypis
Wiadomość [#10]: 26.06.2006 o 15:20

Konto skasowane

Gram undeadem i co jest denerwujace (dla obu stron horda-alliance) - healerzy.
Masa ludzi na to narzeka kiedy lecimy w grupce i tlucze nas 3 warriorow a za nimi stoja sobie healerzy i lecza.
Kumpel grajacy po stronie alliance tez ma tego dosyc bo czesto zdarza mu sie walczyc 1x1 i trafiajac na warriora z healerem sprawa z gory jest przegrana.

Dzisiaj grajac na WG uslyszalem ze Blizzard powinien "unormowac" sytuacje na Battlegroundach i zabronic priestom/szamanom/paladynom/druidom leczyc w tych miejscach. osobiscie jestem za... jeb..scie usmiany
W koncu wszyscy chca miec rowne szanse tym abrdziej ze za zajecie sie healerem nie dostajemy punktow honoru zas mob ktory uleczy kogos za 600/650 HP daje poniekad przywilej osobie z healerem bo temu wystarczy nas tylko dobic i uzyskuje punkt honoru doslownie za gowno... a nie walke

Kazaam
Wiadomość [#11]: 26.06.2006 o 15:55

Konto skasowane

NERF NERF NERF ALL , my rogale i tak jestesmy najlepsi ...... ^^

HunterekPuchatek
Wiadomość [#12]: 26.06.2006 o 16:04

Konto skasowane

A moze blizz powinien zabronic uzywania ekwipunku i skilli?Niech ludzie stoja i sie gapia na siebie...
Osobiscie popieram tekst l2p dla ludzi ktorym sie to nie podoba, mnie pety nie przeszkadzaja, jedyne co to fear...

Ogar
Wiadomość [#13]: 26.06.2006 o 16:36

Konto skasowane

cypis napisał:
Gram undeadem i co jest denerwujace (dla obu stron horda-alliance) - healerzy.
Masa ludzi na to narzeka kiedy lecimy w grupce i tlucze nas 3 warriorow a za nimi stoja sobie healerzy i lecza.
Kumpel grajacy po stronie alliance tez ma tego dosyc bo czesto zdarza mu sie walczyc 1x1 i trafiajac na warriora z healerem sprawa z gory jest przegrana.

Dzisiaj grajac na WG uslyszalem ze Blizzard powinien "unormowac" sytuacje na Battlegroundach i zabronic priestom/szamanom/paladynom/druidom leczyc w tych miejscach. osobiscie jestem za... jeb..scie usmiany
W koncu wszyscy chca miec rowne szanse tym abrdziej ze za zajecie sie healerem nie dostajemy punktow honoru zas mob ktory uleczy kogos za 600/650 HP daje poniekad przywilej osobie z healerem bo temu wystarczy nas tylko dobic i uzyskuje punkt honoru doslownie za gowno... a nie walke

tak, nerf helers.
i pvp trinkety.
i wszystko co mi moze przerwac fear / sedduction nerf!

wtedy gra bedzie dopiero zbalansowana.

basiushka
Wiadomość [#14]: 26.06.2006 o 17:16

Konto skasowane

". A jesli ci ludzie uciekaja z BG jak zobacza 5 hunterow to radze zmienic srewer bo najgorzej jest grac z banda nieudacznikow. "

Ja nei wiem cyz na serwerach RP wszyscy sa tak dennie nastawieni :/ bylem na 32 BG i tylko 4 razy bylem w takiej grupie ktora naprawde cos potrafila...
Najlepsze jest to kiedy kazdy ci sie pluje "invite me" uzbierasz sobie grupe i zmaist leciec razem... ci sie rozbiegaja po bokach a sam zostajesz sobie i mzoesz sie rpzygladac jak 10 typkow z hordy leci na ciebie bo reszta twoich "podwladnych" poleciala przejac 3 punkty na raz :/ to najczesciej spotykam na BG. Nie wiem ... Moze postaci 21-29lvl nie nadaja sie na BG ;/ zbyt malo doswiadczenia zbyt wielkie n00by:/

"mnie pety nie przeszkadzaja, jedyne co to fear..."

Fear... potluczony.gif koles z flaga od bazy do bazy praktycznie na fearze przelcial co jest cholernie wk..jace;d

Co do cypisa - no comment.... Myślenie nie boli aczkolwieg nie wszyscy to potrafia... (BTW OD KIEDY 1X1 = WARRIOR Z HEALEREM? MEGA lol.gif hahaha.gif )

cypis
Wiadomość [#15]: 26.06.2006 o 17:31

Konto skasowane

Cry more, bitch.

erruth
Wiadomość [#16]: 26.06.2006 o 17:38

Konto skasowane

Bashcostam, cypis z ciebie kpi, a ty uwazasz ze on to mowi na powaznie? Z tego co zrozumialem grasz na serwerze rp? Prosze cie, przezuc sie na inny.

a tak do tematu to wg mnie na bg powinni sciagac cale eq, itemy, buffy, i dodawac [Boxer Gloves] i jedziemy na gole klaty. Byloby najsprawiedliwiej.

feels good man
Sajgon
Wiadomość [#17]: 26.06.2006 o 17:43

Konto skasowane

a jak hunter ma build na peta to co ma zrobic nie chodzic na bg??

Ogar
Wiadomość [#18]: 26.06.2006 o 17:47

Konto skasowane

basiushka napisał:
Moze postaci 21-29lvl nie nadaja sie na BG ;/ zbyt malo doswiadczenia zbyt wielkie n00by:/

to co napisze moze cie urazic, wiec jesli jestes czlowiekiem o slabym zoladku - wylacz swoja przegladarke (alt+f4).
po tym co tu powypisywales imo nie masz prawa nikogo nazywac noobem, bo sam nim jestes. po tym jka wysmiales cypisa (nie zalapaujac jego aluzji) dochodze do wniosku, ze mozesz byc bardzo trudnym przypadkiem ;/

Crom
Wiadomość [#19]: 26.06.2006 o 17:51

Konto skasowane

Cypis ma racje. Szydera z OP'a i to wlasciwa. Gdybym mial mozliwosc dawania stempli tematom pod tytulem "L2P" czy "Learn to Play" to by to zrobil. Robicie z igly widly. Jak tak bardzo przeszkadzaja wam pety to je zabijajcie :/ Pff. Pozniej zamkne.

| Format Sig? [Yes/No]
| Enter Command: .......Yes
| Format percentage: 10%...25%...50%...75%...100%...Complete!
| Sig Formatted.
|
| Have a Nice Day!

[System Shutdown]
ver.1.05 made by Crom, Last Update: 21.07.11y

[SYSTEM REMINDER] - [ON]
Ogar
Wiadomość [#20]: 26.06.2006 o 17:57

Konto skasowane

ja proponuje dodanie nowych ikon dla tematow.
zamiast palca w gorze/dole, roznych buziek, czy tez zaroweczki bedzie bardzo wyraziste i wiele mowiace "l2p", lub "cry moore, noob!" :D

[Edycja - Ogar w 26-06-2006 o 17:57]

REKLAMA
Strona 1 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :