Dziś jest: Niedziela, 17 grudnia 2017, godzina 22:23
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Bardzo Niski Dps

Raham
Wiadomość [#1]: 19.04.2012 o 11:36

Witam. Mam problem z dpsem wynosi on na kukle 9k max :/ Nie wiem o co chodzi reforge robilem przez strone:
-wowreforge.com/
-to moj eq. http://eu.battle.net/w(...)r/simple

Wiem ze takich tematow jest sporo czytalem je ale nic za bardzo nie pomoglo. Jezeli ktos wie w czym lezy sprawa prosze o pomoc.
pozdrawiam

PM Email
watman
Wiadomość [#2]: 19.04.2012 o 12:00

Lysy alkoholik z gunem

Raham napisał
Witam. Mam problem z dpsem wynosi on na kukle 9k max :/ Nie wiem o co chodzi reforge robilem przez strone:
-wowreforge.com/
-to moj eq. http://eu.battle.net/w(...)r/simple

Wiem ze takich tematow jest sporo czytalem je ale nic za bardzo nie pomoglo. Jezeli ktos wie w czym lezy sprawa prosze o pomoc.
pozdrawiam

zacznij od tego:
"5 empty glyph slots
5 unenchanted items"
chociaz rekawice z +7 agi to tez kpina... no i na buty na pewno inny 'chant, bo ten aktualny nie daje ci nic do dpsu...

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
PM Email
Igor
Wiadomość [#3]: 19.04.2012 o 12:33

Raham napisał

pozdrawiam

czytales je?

to przeczytaj jeszcze raz, tym razem porownujac to co jest tam napisane z tym co masz na postaci moze? ew. przemyslenie co sie czyta i robi, czasami daje niezle rezultaty.

nie masz enchantow, a te co masz sa bez sensu, hit na wristy? 7agi na rece? jezu, skad ten pomysl? tani byl na ah akurat? enchanty na bron. nie robi sie dpsu z enchantem pvp na offhandzie. zdecyduj sie co chcesz grac moze :P bez enchantu na mainhandzie rowniez nie robi sie dpsu. w zadnej dziedzinie gry. na butach, spodniach i wszedzie indziej tez sa z dupy enchanty. wszedzie ladujesz stamine. poczytaj co to jest rogal i dzieki czemu bije. i w to laduj na przyszlosc.

masz z dupy gemy, nie idzie sie w stamine, a pakowanie gemow pod kolor slota nie zawsze ma sens.
nie masz capa w hicie wiec nie trafiasz przeciwnika, napakowales staty w expertise co jest dla assa rogala bzdura w Cata
Twoj reforge robiles w specu combat chyba bo jest idiotyczny, w assa nie idzie sie w haste i exp, tylko w mastery

mining nic Ci nie daje w rogalu, a JC daje obecnie najmniej chyba z tych co cos daja :P w dodatku nie masz nawet trzech gemow z JC.... wiec obie profesje masz bez sensu bo i tak z nich nie korzystasz.

itd. itp. nie da sie z tego zrobic dpsu, popraw podstawy, a potem mozna sie zastanawiac co robisz zle w samym biciu przeciwnika :P

mozesz wpasc na forum elitistjerks.com. tam jest rozpisany kazdy spec rogala. ze szczegolami.

[Edycja Igor - 19.04.2012 o 12:37]

PM Email
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :