Dziś jest: Niedziela, 17 listopada 2019, godzina 11:47
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Bany na Battlenet

andchaos
Wiadomość [#1]: 10.09.2008 o 22:57

Konto skasowane

Witam, często dostaje po zalogowaniu w oknie gdzie są moje postacie taki komunikat "Tymczasowo zabroniono ci dostepu do tej krainy", jest to ban czy jakconfused.gif?, niedość że pracuje i sie ucze i mam mało czasu żeby se pograć to kurde do tego jeszcze takie coś. zdazyło mi się też już pare razy że wchodze do gry lub tworze własną i gram 5-10 min i wraz wyskakuje połączenie zostało przerwane, jestem wylogowany i przy logowaniu ten sam komunikat, ze zabroniono mi dostępu, dlaczego tak się dzieje? jesli to jakiś ban? to za co się go otrzymuje? nie pisze żadnych wulgaryzmów ani nie zabijam innych graczy, no chyba że zaatakują piersi.

z góry dziękuje za wszelką odpowiedź

IceDave
Wiadomość [#2]: 28.09.2008 o 19:44

Konto skasowane

Może za szybko zmieniasz postać lub gry ?? bo tak sie dzieje jak tak robisz za szybko.

Drout
Wiadomość [#3]: 28.09.2008 o 20:03

Konto skasowane

andchaos napisał
Witam, często dostaje po zalogowaniu w oknie gdzie są moje postacie taki komunikat "Tymczasowo zabroniono ci dostepu do tej krainy", jest to ban czy jakconfused.gif?, niedość że pracuje i sie ucze i mam mało czasu żeby se pograć to kurde do tego jeszcze takie coś. zdazyło mi się też już pare razy że wchodze do gry lub tworze własną i gram 5-10 min i wraz wyskakuje połączenie zostało przerwane, jestem wylogowany i przy logowaniu ten sam komunikat, ze zabroniono mi dostępu, dlaczego tak się dzieje? jesli to jakiś ban? to za co się go otrzymuje? nie pisze żadnych wulgaryzmów ani nie zabijam innych graczy, no chyba że zaatakują piersi.

z góry dziękuje za wszelką odpowiedź

Za często zmieniasz gry (baalruny na przykład) albo za często je zakładasz (zabijanie mefa, pindla itp.)

Jest taka zasada - po założeniu 3 gier w ciągu minuty oraz 20 w ciągu godziny, dostajesz temporary bana (czyli właśnie tymczasowo zabroniono ...)
Ban ustępuje po jakimś czasie (różne są wersje, 5-15 minut) Jeśli będziesz próbował cały czas wchodzić, ban się wydłuża (ja tak miałem)

Mam nadzieję, że pomogłem.

DonMateo
Wiadomość [#4]: 28.09.2008 o 20:47

Konto skasowane

RD trwa od kilku (nastu) minut, do 24 godzin (albo 48)
Chyba, ze po wejsciu 1.12 cdos sie zmienilo, w co raczej watpie

TEAMWORK
means a lot of mindless morons doing exactly what the boss says.

Lastfm.pl
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :