Dziś jest: Poniedziałek, 6 lipca 2020, godzina 06:22
zaloguj się :

Temat został zamknięty.

Temat: BIG PROBLEM

Trace
Wiadomość [#1]: 21.01.2007 o 18:33

Konto skasowane

Witam...
Chciałbym prosić was o pomoc związaną z battle.net.
Otóż kupiłem se ładnie oryginała i po zainstalowaniu pisze mi ze jeśli mam modem to musze sie najpierw połaczyć z dostawcą usług internetowych i ze reszta informacji znajduje sie na www.battle.net/support/errormessages/ a poniewaz nie znam sie na ang. super dobrze zwracam sie do was z prośbą co powinienem uczynic aby móc zagrac se na BN.
Pamietam ze jak kiedyś grałem to sciagałem jakąś łatke do battle neta ale tego nie moge nigdzie znaleźć. Nie wiem czy mam racje co do tej łatki moze to jest spowodowane czymś innym tak czy inaczej czy jest ktoś kto mógł by mi pomóc bylbym bardzo zobowiązany.
Dodaje Screena

[Edycja - Trace w 21-01-2007 o 19:03]

Smokk
Wiadomość [#2]: 21.01.2007 o 19:11

Konto skasowane

I znowu to samo... tutaj jest

Trace
Wiadomość [#3]: 21.01.2007 o 19:17

Konto skasowane

w tym temacie co dałes link nie wyczytałem zadnej sensownej odpowiedzi zwłaszcza ze moj kumpel który ma internet od tego samego dostawcy inernetowego moze sie połaczyć tylko ja nie moge pamietam ze sciagałem kiedyś łatke ale jak juz wspomniałem wyżej nie moge jej znaleźć tak wiec jesli masz jakis pomysł to pisz!

Na dodatek moge sie połaczyć na asia , us west i us east. Tylko gdy chce sie połaczyć z Europe to mi wyskakuje ten błąd ;/

[Edycja - Trace w 21-01-2007 o 21:24]

Smokk
Wiadomość [#4]: 22.01.2007 o 13:14

Konto skasowane

mam 3 :

1) sprobuj na googlach wpisac cos w stylu latka do diablo 2 / bnet
2) pamietasz nazwe tej latkiconfused.gif
3)probuj sie wbic co pare minut moze sie uda kto wie...

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :