Dziś jest: Środa, 16 października 2019, godzina 20:22
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Aury

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Bellergoth
Wiadomość [#1]: 20.06.2004 o 22:36

Konto skasowane

Czy aury mogą się nakładać, dając jednemu graczowi bonus z obu? Jeżeli np. gram paladynem, używam fanatyzmu, a wezmę najemnika z aurą moc, to będę miał bonus z obu czy tylko z własnej ? Nie wiem, czy była już taka wiadomość, jeśli tak, to nie udało mi się jej znaleźć.

PtaQ
Wiadomość [#2]: 20.06.2004 o 22:51

Konto skasowane

bonus będziesz miał z obu. Jeżeli do tego dołożysz na Exile i Azure to bonus otrzymasz z 4 aur smiley.gif

YANO
Wiadomość [#3]: 20.06.2004 o 22:57

Konto skasowane

to ja sie wetne i zapytam jak ot jest z innymi graczami w druzynie? jak ja mam np fana a inny koncentracje to sie naklada ale jak obaj mamy np koncentracje to dmg liczy sie tylko z tej wiekszej(wiekszy lvl)? czy tlyko z mojej? czy z obu?

If You Open Your Mind Too Much, Your Brain Will Fall Out...
KomareK
Wiadomość [#4]: 20.06.2004 o 23:01

Konto skasowane

YANO napisał:
to ja sie wetne i zapytam jak ot jest z innymi graczami w druzynie? jak ja mam np fana a inny koncentracje to sie naklada ale jak obaj mamy np koncentracje to dmg liczy sie tylko z tej wiekszej(wiekszy lvl)? czy tlyko z mojej? czy z obu?

z tej ktora jest na wyzszym lvl

Funky
Wiadomość [#5]: 21.06.2004 o 09:06

Konto skasowane

PtaQ napisał:
bonus będziesz miał z obu. Jeżeli do tego dołożysz na Exile i Azure to bonus otrzymasz z 4 aur smiley.gif

Zwracam się z uprzejmą prośbą o rozszyfrowanie powyższego zdania na język pospolity, aby przedstawiciel plebsu - jak ja - mógł w pełni pojąć jego znaczenie i napawać swój umysł i duszę przyjemnością ze zdobywania wiedzy ]:->>>

Innymi słowy: Eee, a so schosi? -_-'

Sea-Angel
Wiadomość [#6]: 21.06.2004 o 10:58

Konto skasowane

Exile są to słowa runiczne - jak ubierzesz przedmiot z nimi włącza się też aura.

PtaQ
Wiadomość [#7]: 21.06.2004 o 11:20

Konto skasowane

Exile, jak napisał Sea-Angel, jest to słowo runiczne, które po założeniu daje aure Śmiałość.
Azure jest to skrót od Azurewrath (Błękitny Gniew po zainstalowaniu ModaPL), które daje aure sanktuarium.

Na pytanie czy bonus uzyskuje się z aury swojej i merca odpowiedź brzmi tak. I jako ciekawostke podałem, że przy takim sprzęcie bonus będzie otrzymywał ze wszystkich 4 aur naraz.

Mam nadzieje, że teraz jest wszystko jasne smiley.gif

seba
Wiadomość [#8]: 21.06.2004 o 19:12

Konto skasowane

to zakladamy bramble i mamy jeszcze 1 aure ^^

rajter
Wiadomość [#9]: 21.06.2004 o 21:32

Konto skasowane

NTB! niech ktoś to przeniesie...

Radek_
Wiadomość [#10]: 28.06.2004 o 09:53

Konto skasowane

jeszcze mercowi mozemy dac bron ze slowem runicznym niepamietam jak sie nazywa ;p chyba DOOM i wtedy bedzie jeszcze jedna aura sw.chlod :P

YANO
Wiadomość [#11]: 28.06.2004 o 10:16

Konto skasowane

merce maja sw chlod same z siebie tongue.gif

If You Open Your Mind Too Much, Your Brain Will Fall Out...
smoczek
Wiadomość [#12]: 28.06.2004 o 10:23

Konto skasowane

taa ale jak wezmiesz z moca to nie masz sw. chlodu :P... a tak mozesz miec :P.

gm_fallen
Wiadomość [#13]: 28.06.2004 o 10:31

Konto skasowane

to powiedzie mi jak mozna stworzyc blękitny gniew bo jeszcze tego nie widzilem i powiedzie jakie ma wlasciwosci

Janus
Wiadomość [#14]: 28.06.2004 o 10:39

Konto skasowane

Tego sie nie tworzy tylko znajduje bo to unikat biggrin.gif a wlasciwosci sa tu:
http://diablo2.cdproje(...)e_swords
Niestety ten miecz nie ma tlumaczenia - patrz na Azurewrath.

Gecco
Wiadomość [#15]: 28.06.2004 o 10:58

Konto skasowane

chyba nie doom a beast;p
aury sie nakladyly w 1.09 (mozna bylo szybko zmieniac aury i wtedy zostawaly stare na chwile, tak jak z duszkiem teraz zabija ci duszka i odrazu znika jego aura, wczesniej chwilke jeszze zostawala)

Kamallo
Wiadomość [#16]: 28.06.2004 o 11:35

Konto skasowane

Eh, niema to jak classic biggthumpup.gif - 3 pala : konc, fana, moc i wszystko sie sumuje biggrin.gif poprostu cymus dmg dla kazdego biggrin.gif na lod jest tylko konc dla hammerdynera a moc i fana dla mele, na Classcu wszystkie sa dla kazdego rodzaju paladyna, poprostu super sprawa biggthumpup.gif

..:: MoD2 - Maniac of Diablo 2 ::..
Hammerdin PvP
Identity: ClaSSic Player
-------------------------------
WoW:
>> Resto Druid <<
>> Subtlety Rogue <<
Radek_
Wiadomość [#17]: 28.06.2004 o 15:04

Konto skasowane

no to tak pal zaklada sobie exile i azura to sa juz 2 aury wynajmuje sobie merca z moca i daje mu w lapke beasta a nasz paladyn puszcza jeszcze jakas aure co daje razem 6 aur smiley.gif ladnie hmmmmm jeszcze jest chyba zbroja z cierniami czy cos takiego ;p nie znam sie na 1.1 bo i tak tam nie gram :]

Sea-Angel
Wiadomość [#18]: 28.06.2004 o 15:06

Konto skasowane

6?

Radek_
Wiadomość [#19]: 28.06.2004 o 15:19

Konto skasowane

exile + azur + moja aura + merca + merca bron + w zbroji sie da chyba ciernie jakies jest slowo czy cos takeigo..

Saucerhead
Wiadomość [#20]: 28.06.2004 o 15:26

Konto skasowane

KIedyś liczyliśmy to jedna postać + najemnik dają do siedmiu aur.

;p

REKLAMA
Strona 1 z 3.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :