Dziś jest: Środa, 13 listopada 2019, godzina 01:18
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Auras

Evexor
Wiadomość [#1]: 08.03.2011 o 20:48

Konto skasowane

Witam mam problem z addonem Auras. Gram szamanem enh i mam 2 efekty na broń, ustawione jest aby wszystkie buffy i debuffy pokazywało w lewym górnym rogu ekranu. Ale gdy ten addon jest włączony to nie mogę zdejmować ani zmieniać efektu w off handzie muszę czekać aż się skończy albo wyłączyć ten addon dodam że buff z ikoną broni pokazuje sie ale jak najade myszką to nie pisze jaki jest efekt na tej broni. Wiecie co może być przyczyną?

raziel666
Wiadomość [#2]: 08.03.2011 o 21:08

Konto skasowane

nie znam takiego addonu "auras".

Madness is the gift, that has been given to me!
Evexor
Wiadomość [#3]: 08.03.2011 o 23:40

Konto skasowane

Sory. Chodzi mi o tą zakładkę w opcjach UI "LUI v3"

Znalazłem ten problem w tym wątku klik ale nie znalazłem rozwiązania choć mogę się mylić z moją umiejętnością ang.

[Edycja Evexor - 09.03.2011 o 00:02]

Ashama
Wiadomość [#4]: 09.03.2011 o 10:33

Konto skasowane

Z tego co pamiętam odklikiwanie buffów w Lui nie działało jak powinno, stąd problemy przy buffach na broni enh shamanów... Najlepszym rozwiązaniem teraz jest chyba wyłączenie modułu buffów i używanie standardowych od Blizz'a lub SBFa, który już możliwość wyłączania buffów ma.

Evexor
Wiadomość [#5]: 09.03.2011 o 14:43

Konto skasowane

A wiecie może gdzie ustawić w tym SBF aby pokazywało efekty na broni ? Bo wszystkie bufy itp. pokazuje ale te na bronie nie

Wojownikorgi
Wiadomość [#6]: 10.03.2011 o 16:03

Konto skasowane

Evexor napisał
A wiecie może gdzie ustawić w tym SBF aby pokazywało efekty na broni ? Bo wszystkie bufy itp. pokazuje ale te na bronie nie

Masz opcje w zakladce Buffs, show weapon enchants z tego co pamietam.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :