Dziś jest: Niedziela, 16 czerwca 2019, godzina 07:48
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Assasinka

hellbournee
Wiadomość [#1]: 13.07.2008 o 11:46

Konto skasowane

Witam smiley.gif

chciałem sie dowiedzieć parę rzeczy na temat rozwoju Zabójczyni.. mam póki co 30lvl (wiem śmiech na sali) ale mam 31 skillów póki co do rozdania i chce ją dobrze rozwinąć

wiem że odeślecie mnie do np:

http://forum.battlenet(...)cID=8658

ale już go czytałem i wiele innych a w tym wyżej jest sporo zdań wymienionych smiley.gif

najbardziej mnie nurtuje to czy warto maksowac MB?:>

prosze o kulturalne wypowiedzi smiley.gif

baqarah
Wiadomość [#2]: 16.07.2008 o 17:06

Konto skasowane

No to chyba pora sie zdecydowac jaka assa chcesz grac (polecam: http://forums.diii.net/showthread.php?t=126543, tutaj jest mnostwo strategii, poradnikow).
Wg mnie fajne sinki to m. in. Furysin, kicksin, hybryda dwoch wczesniej wymienionych, trapper.
Obstawiam, ze chodzi o PvM, wiec pewnie nie bedzie Ci zbyt potrzebne MB - to jest z tego co sie orientuje czar bardzo pod PvP.

Wspolna cecha wszystkich sinek pod PvM jest to, ze maja wrzucone chociaz jeden punkt w Shadow Mastera - wiec mysle, ze nie stracisz jezeli wrzucisz tutaj ;). Reszta zalezy od strategii, ktora wybierzesz.

Y0si
Wiadomość [#3]: 18.08.2008 o 11:30

Konto skasowane

Dawno w diablo2 nie grałem ale to co przegrałem to właśnie asską combat+chaosy. Przyznam że nie jest łatwą postacią i najlepiej nadawała by się na pvp bo mimo że dawałem rade ballowi na hellu to zajmowało mi to zdecydowanie dużo czasu. Niestety żeby moja postać uzyskała wysoki dmg musiałem poświęcić pkt żywotności i nie udało mi się niestety tego nadrobić a każda postać miała mnie na góra 3 hity dlatego trzeba było dobrze opanować strategie, a przez to że moja postać okradała wszystkich z żywotności po jednym celnym ciosie z chaosów miałem full życie. Ja osobiście na takiej postaci Nosiłem dwa chaosy, czako, enigme, drakule aaaa dalej to sam nie pamiętam ;P. Skille miałem rozwinięte też jakoś nietypowo: 20 pkt w Szpon Smoka(Nie jestem pewien czy to się tak nazywało ale to jest podwójne uderzenie z pazurów),20pkt Lot Smoka,20pkt Mistrzostwo we władaniu szponami,20pkt Jad, 1pkt Nie pamiętaj jak się skill nazywał ale ta biała aura co speeda daje, I ostatnie pkt w Wojownik Cieni(Wojownik cieni dlatego ponieważ Mistrz może robić sobie co chce a często to jest bez celowe i sensu a woj ma te skille co my więc będzie dobrze napierał smiley.gif). Walką moją postacią nie miała dużo szczegółów ale trzeba było szybko machać myszką. Wyglądało to tak: Lot Smoka na przeciwnika, Potem Przejeżdżamy po nim chaosami a dokładnie tym skillem który od nich dostajemy (niestety zapomniałem nazwy) I na koniec teleport żeby się oddalić. Pamiętam jedynie że problemem byli elemental druidzi a dokładnie ci z huraganem i w tym przypadku nie używa się chaosów tylko szybki lot smoka i od razu najszybciej jak się da teleport gdzieś daleko bo jest szansa że nas nie zamrozi. Noo i to na tyle z mojej strategi, jak pisałem dawno nie grałem (A tak sobie teraz przypominając to grałem wczoraj ale nie po battku ;]) w diablo2 bo całkowicie zanurzyłem się w świecie WoW i tak naprawdę po to jestem na tym forum no ale warto po przypominać sobie ;]. (Aha i z pewnością przegram wiele miesięcy baa a nawet lat w Diablo3 ;])

Main: Kakademonaz - Undead Priest
Server: Frostmane >> Chrommagus
baqarah
Wiadomość [#4]: 18.08.2008 o 19:15

Konto skasowane

Ja szczerze mowiac za duzo hr w zyciu swym nie widzialem. Nigdy tez nie mialem w dloniach slowa runicznego Chaos. Nie mam pojecia jak mozna miec tak drogie slowo runiczne (jak dla mnie) jak Chaos i nie wiedziec, ze "ten skill" to jest traba powietrzna barbarzyncy.
Nie znam sie na assach za bardzo, ale wiem, ze na pvp pod chaos zaklada sie zawsze (prawie zawsze) slowo runiczne "fury" dla otwarcia ran. I jezeli sie gra WW sinka (albo hybryda albo ghostem) to nie ma sensu wrzucac w nic (no, moze oprocz 1 pkt w lot smoka) w martial arts. Jako ze traba powietrzna nie jest zalezna od ias spoza broni, to nie ma sensu wrzucac skillow w burst of speed ("ta biala aura, co daje szybkosc"), lepiej w fade (pol: znikniecie, czy cos), ktora nie tylko daje resy ale tez ukryty dr (1% na lvl).

Podkreslam: NIGDY nie gralem asska na pvp, pvm asska dopiero zaczynam, ale jakas elementarna wiedze posiadam...

Nie polecam robic takiej opisanej przez kolege asski z jednego wzgledu - jest droga. Kolega, ktory napisal pytanie, o to jak rozdawac skille (sadzac z pytania) dopiero zaczyna przygode z asskami/z diablem. Gra tez pvm, a pvp i pvm to dwie rozne bajki.

A jakis build pod pvm dla zabojczyni? W TEJ chwili robie wlasnie cos takiego:

20 Ostrza Lodu
20 Uderzenie Feniksa (synergia dla ostrzy)
20 Ogon Smoka (kopniecie z dmg od ognia)
20 Jad
1 Mistrz Cienia
1 we wszystkie pre- skille
razem ~94 skillow - skonczone na 83 lvl.
reszta skillow pojdzie w mistrzostwo szponow

czako na lbie (moze twarz andy?)
bartuci(+shael), jade talon w lapach,
na klacie - jeszcze nie wiem, chyba Lionheart,
Tancerze cienia na nogach,
Rekawice z setu Trang-oula na lapkach
ringi - Kruczy lod i jakies +all res ring
amu - pewnie mara
na switchu 2x +3 shadow skill pazurki (miejmy nadzieje, ze znajde jakies +3 shadow/+3 bos/+3 jad/+3 mistrz cienia - jak dla mnie GOSU!)

staty:
dex/ str pod itemy - tancerze cienia najciezsze, jade talon - najwiecej dexa. Z +stat to bedzie jakos 167 str i 105 dexa (nie chce mi sie teraz sprawdzac). Z dobrymi itemami mozna nawet grac z bazowymi str i dex.
vita - reszta

Postac TYPOWO pod PvM. Obrazenia pochodza z TRZECH zrodel - ogien (z kopniecia), zimno (ostrza lodu) i trucizny (jad zwiekszony o +dmg z trangow). Oczywiscie nie liczac dmg fizycznego z kopow i ze szponow.
Glowna "aura" to oczywiscie BoS - z +skillami z itemow powinnismy miec jakies 13 (?), to powinno zapewnic 5 fpsowe uderzenie szponami i 7 klatkowy ogon smoka.

Na razie (srodek najtmara) gra sie przyjemnie, wszystko ginie, nie ma przede mna mocnych. Oczywiscie ostatecznym testem bedzie hell - wtedy sie okaze, czy to jest "viable" build.
Mam nadzieje, ze moje wypociny sie komus przydadza smiley.gif

[Edycja baqarah - 19.08.2008 o 18:03]

Y0si
Wiadomość [#5]: 19.08.2008 o 16:40

Konto skasowane

20 Ostrza Lodu
20 Ogon Smoka (kopniecie z dmg od ognia)
20 Jad
1 Mistrz Cienia
1 we wszystkie pre- skille
razem ~94 skillow - skonczone na 83 lvl.
reszta skillow pojdzie w mistrzostwo szponow -człowieku to jest żart? biggrin.gif to coś jest bez sensu, a pozatym dać assce uderzenie feniksa to najgorsze co może być. Sprawdzi sobie w np hero edytor jak to potem działa i się sam przekonasz. Jeżeli robisz asske pve to trape, mimo tego że wszyscy myślą że trapassa to świetna broń na pvp to ty chyba że na noobów. Podam ci wszystkie strategie jakie znam co do pakowanie skill w asske bo to postać którą znam najlepiej.
Asska Combat (Właśnie tu taj najlepiej wrzucić chaosy i enigme a przy okazji moja ulubiona postać z całego Diablo smiley.gif) 20pkt Szpon Smoka (Chodzi o te podwójne uderzenie z ostrzy, pisze bo nie pamiętam jak się nazywa) 20pkt Mistrzostwo Szponów 20pkt Lot Smoka 20pkt Jad 1pkt Wojownik Cieni(NIE MISTRZ!!!) Aha i jeszcze to co daje blok od pazurków jak najwiencej
Asska Kick 20pkt Pazur Smoka(Szybki kopniak ;P) 20pkt Ogon Smoka 20pkt Lot Smoka 20pkt (W to coś co daje blok od pazurków) 1pkt Mistrz Cieni(Tym razem nie WOJOWNIK! ;]) Asska Trap Lighting Pakujemy we wszystkie pułapki na blyski i w dyscyplinach cienia potrzebujemy mistrza cieni i to co chcemy jeszcze do bajerowania. ;] Asska Trap Fire (Co tu dużo mówić, pakujemy tak jak w lighting tylko trapki oczywiście fire ^^) Oprócz tego znam też dobrą hybrydę, a mianowicie połączenie Kick i trapki (Najlepiej lighting) Pakujemy we wszystkie pulapki na blyski z wyjątkiem ostatniej a w sztukach walki wrzucamy pazur smoka na maxa do tego dorzucamy Mistrza Cieni i jak zostanie nam minimum 18 pkt to dajemy w Lot smoka, jak nie to bajerujemy się dyscyplinami cienia (BARDZO WAŻNE ŻEBY NIE MARNOWAĆ PKT NA MISTRZOSTWO SZPONÓW!!!!!) Wybrałem najlepsze i najpopularniejsze strategie dla asski ale naprawdę fajnie by ci się grało jak byś sam jakąś wykombinował i miał czarkę w Talku na MF żeby można było złożyć odpowiedni zestaw dla np jakiejś nietypowej hybrydy. smiley.gif

baqarah
Wiadomość [#6]: 19.08.2008 o 18:00

Konto skasowane

Y0si napisał
człowieku to jest żart? biggrin.gif to coś jest bez sensu, a pozatym dać assce uderzenie feniksa to najgorsze co może być. Sprawdzi sobie w np hero edytor jak to potem działa i się sam przekonasz.

baqarah napisał
20 Ostrza Lodu

A czy ja napisalem, ze uzywam feniksa? Feniks jest imo baaardzo slaby. Czytanie ze zrozumieniem sie klania.

Y0si napisał
20pkt Lot Smoka

Dla mnie lot smoka jest za to calkowicie bez sensu. po co az 20 pkt? przeciez niewiele mozna tym skillem zrobic (jest woooolny)... jako 1 point wonder moze bym i wrzucil, ale od razu 20 pktconfused.gif Blok wymaksowany to tez imo za duzo - lepiej celowac albo w 16 lvl po +skill (56% bloku) albo w 26 lvl (60%). Ja nie mam za duzo skillow do rozdania - z bazowym 1 pktem bede mial i tak ~50% bloku - mi tam styknie.

Po dluzszym przemysleniu nie wrzuce nic w mistrzostwo szpon (chcialem tu wpakowac kilka punktow tylko i wylacznie zeby podbic troche AR ostrzy lodu, ale to jest jednak troche bez sensu). Pozostale skille pojda pewnie w pazur smoka (Dragon Talon, ten szybki kop ;)), zeby zalozyc jakies cb i bossow bic szybciej.

Komentowac bede po kolei Twoje strategie:
1. Chyba bym sie pocial wczesniej niz przeszedl hell ta asska - bez drogiego sprzetu imo nie byloby to mozliwe, albo zeszloby niezmiernie dlugo. Nie ma tutaj zadnego skilla na grupy potworkow. Postac pod PvP bardziej niz pod PvM.
2. Kickasska - ta jest juz bardziej pod PvM. W lape takiej wlozyc Stormlasha i bedzie git majonez. Dorzucajac Ogon Smoka jest nawet bardzo dobry skill przeciwko fizykom.
3. Trapy - zgodze sie ze sa spoko pod PvM.

Ja jezeli mysle o postaci PvM to mam na mysli taka, ktora potrafi w miare solo przejsc cala gre, radzi sobie z grupkami potworasow i bije bossow w miare szybko. Z samego zalozenia tez nie moze wymagac zbyt wiele hr zeby dzialac - jesli mialbym juz fortune to po co mialbym dalej PvM'owac? ;)

[Edycja baqarah - 19.08.2008 o 18:09]

Y0si
Wiadomość [#7]: 20.08.2008 o 18:52

Konto skasowane

;P chyba faktycznie cię nie zrozumiałem i masz racje. Co do Lot smoka, to ten skill bardzo się przydaje (Na pvp oczywiście), na przykład jak inaczej złapiesz soso która będzie robiła tobie tele na prawo i lewo a przy okazji rzucała tobie blizz na głowę, e? ;P I jeszcze co do kickass, to też jest postać na pvp i na pve jest z tym tak jak z combat ^.-

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :