Dziś jest: Środa, 20 marca 2019, godzina 16:42
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Arena Pass

Nexaris
Wiadomość [#1]: 09.05.2011 o 20:46

Konto skasowane

Szukam kogoś kto ma zamiar grać na tegorocznym Arena Pass ;)
<----- Resto Shaman ;)

Less QQ more BQ ;)
Vurio
Wiadomość [#2]: 09.05.2011 o 21:06

Konto skasowane

prosze powiedz cos wiecej o sobie smiley.gif rating exp jakie combo bg itp?

Radi
Wiadomość [#3]: 10.05.2011 o 00:16

Konto skasowane

Raczej wątpię że to twój poziom vurio ^^

Meffisto
Wiadomość [#4]: 10.05.2011 o 01:08

Konto skasowane

Raczej nikt na tym forum nie jest w stanie dorównać Vuriosmiley.gif nie zeby sie tu podlizywac komus bo nie mam w tym zadnego celu, ale no należy sie szacunek osobie, ktora jest de facto najlepszym lockiem w europiesmiley.gif a tak btw nie chce tworzyć nowego topicu, ale(jednak mam sprawetongue.gif) czy disc(od biedy shadow)/lock, albo dk/lock ma racje bytu? Pytam bardziej z ciekawości bo raczej trudno bedzie kogos takiego znalezc na moim serwerze, ale pvp bardzo lubie i chce poszerzać wiedzę na wlasnie jej tematsmiley.gif

Radi
Wiadomość [#5]: 10.05.2011 o 01:49

Konto skasowane

No.1#Inflame
A co do tych setupów to tylko priest i lock,dk/lock raczej nie ma szans na wyższe raitingi.

[Edycja Radi - 10.05.2011 o 01:51]

Vurio
Wiadomość [#6]: 11.05.2011 o 17:18

Konto skasowane

mowisz o 2s? czy 3s? Jezeli chodzi o 2s to nie gralem bardzo dlugo! wiec nie jestem wstanie powiedziec!

wiem ze w 3s lock+healer+dk/sp jest combem ok

ja gralem lock/rogal/priest i bylo smieszniesmiley.gif teraz zaczynam lock/mag/priest i sadze ze tez bedzie dobrze jakies 2800+

Co do tego ze niby jestem najlepszy smiley.gif to musze niestety stwierdzic ze tak nie jest! (chociaz bym bardzo chcial) jest przynajmniej z 2(w eu i nastepnych 3-4 w stanach) lepszych odemnie tak ze jak na nich gram to czuje sie jak dziecko w krainie cukierkow bo nie wiem co sie dzieje!
jezeli mowimy o top lokach na swiecie to "
1. fybo, inflamz, mirror, azazel(czy jakos tak )
2. babarus, draintrain, sparrda, no i moze ja tutaj gdzies smiley.gif

[Edycja Vurio - 10.05.2011 o 14:10]

btw!

ja poszukuje polskich graczy na tr by pozniej sie pograc na wcg! prosze o jakies info itp.

wolabym graczy co maja okolo 2700+

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :