Dziś jest: Poniedziałek, 18 grudnia 2017, godzina 05:59
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Raidy Alysrazor - These skies are MINE!

Odpowiedź

Temat: Alysrazor - These skies are MINE!

Anthalar
Wiadomość [#1]: 13.08.2011 o 12:12

Konto skasowane

Siema, chcę zadać pytanie odnośnie tego encounteru.

W fazie kiedy ona wzlatuje i tworzy tornada - jak wiadomo trzeba ociekać bo inaczej dead. Mój problem polega na tym - KOMPLETNIE nie wiem jak przed tym uciekać i co robić sad.gif Po prostu noobie w(wulg.). Dla mnie ten ruch tornad to totalny chaos. W ogólę nie widzę sensownego układu ruchu tych tornad, dla mnie to jedna wielka losowa bieganina, która kończy się deadem kiedy zbiegną się na mnie z dwóch stron tornada. Nawet jak staram się biegać za kimś, to i tak nagle BOOM jakieś tornado wchodzi mi na ekran(mam na maxa oddalona kamerę), gra mi się lekko zaczyna haczyć a ja nic nie widzę (bo kretyńskie tornado zasłania mi ekran) i ginę w jakimś innym. Nienawidzę tej walki, w ogóle jakoś taka mało intuicyjna jest. Oglądałem parę filmików z taktykami na Alysrazora i ogólnie wszystko ładnie pięknie zrozumiałe tylko te tornada... jakoś na żadnym opisie nikt nie był łaskaw opisać jak biegać żeby się nie w(wulg.)ić w wir. A na Wow-space jest taki oto piękny opis:
Po pewnym czasie Alysrazor użyje Fiery Vortex, który przywołuje płonące tornada. Za wszelką cenę należy ich unikać. Koniec fazy 2 (banalna prawda?).

Bardzo banalna. Może ze mnie jakiś nieogar itp. ogólnie jestem nieogarem który doszedł do Ragnarosa ale z tym bossem mam problem jak z żadnym innym. Mógłby mi ktoś BAAARDZO szczegółowo opisać przebieg tych tornad po planszy? Mile widziane obrazki, właściwie jakbym zobaczył tylko sens obracania się tych tornad to by było super bo ja tego po prostu NIE-WI-DZĘ. Z góry thnx smiley.gif

Gnomex
Wiadomość [#2]: 13.08.2011 o 12:24

Tłumaczenie z tankspotu: Biegnij za jednym tornadem kiedy zobaczysz ze mija cie drugie zacznij biegać za drugim i tak ciągle - będzie to mniej więcej bieganie w kółko między dwoma szeregami tornad.

PM Email
JEDIDJ
Wiadomość [#3]: 13.08.2011 o 12:28

Unikanie tornad jest naprawde banalne :P ale trzeba sie tego nauczyć
Ogólnie tornada wiruja po okregu (okręgów jest chyba 3) i tak czy inaczej są szybsze od ciebie. Co więc robić?
Gdy pojawią sie tornada, wybierasz to najbliżej Ciebie i biegniesz za nim. Jeżeli minie Cie z boku jakieś tornado, wtedy zmieniasz "pas" i biegniesz za tym nowym które przed chwilą cię minęlo. Będziesz robił swojego rodzaju kółka. I tak cały czas do skończenia fazy.

Dla jasności, filmik - 3:48 są tornada

BTW To najfajniejszy boss w FL moim zdaniem :P fajna sprawa to latanie

[Edycja JEDIDJ - 13.08.2011 o 12:31]

PM Email
Igor
Wiadomość [#4]: 16.08.2011 o 08:38

dla calkowitych noobow jest koleczko tornad najblizsze srodka :P wlasciwie nie trzeba tam zmieniac toru czy zmieniac gonionych tornad. wlazisz na najnizszy tor i gonisz ciagle to samo. raz moze sie zdarzyc, ze zaczyna Cie dublowac z tylu drugie, wciskasz "d" (jesli biegasz z klawiatury), puszczasz wszystko, dwie sec, wciskasz "a" i gonisz to co Cie zdublowalo. tylko uwazaj na srodek arenki bo jest goracy :P

latwiej sie nie da chyba smiley.gif

a, no i wez sobie w czasie walki piorko. znaczaco Cie przyspieszy i latwo sie wtedy biega.

a latanie jest koszmarne hehe

PM Email
lsh
Wiadomość [#5]: 16.08.2011 o 11:07

Siege Tank

Igor napisał
a latanie jest koszmarne hehe

i to mówi sowa...:P

"If the guns are churnin', your ass is burnin'. If the guns are blazin', you ass is... erasin'. I don't know, what do you want from me? " - anonymous Siege Tank gunner.
"generalnie melee dps powinno stać za bossem na rajdzie, żeby ich tank pianą nie obryzgał jak dostanie enrage"
PM Email
Igor
Wiadomość [#6]: 16.08.2011 o 11:26

sowa nie mowi, sowa pohukuje :P

i ta sowa to cholerny nielot jest. jak kiwi :P

PM Email
T-9
Wiadomość [#7]: 16.08.2011 o 16:44

Na love2playwow.com gość fajnie objaśnia 2 warianty uników tornad.

No i speed buff (z piórka) to podstawa (przynajmniej jedno)

PM Email
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :