Dziś jest: Wtorek, 17 września 2019, godzina 12:37
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Interfejs i Makra Addony - leveling / paladin / shaman - pytanie

Odpowiedź

Temat: Addony - leveling / paladin / shaman - pytanie

Kaczor79
Wiadomość [#1]: 20.04.2011 o 16:15

Konto skasowane

Witam. Może ktoś będzie potrafił mi coś polecić. Potrzebuje jakieś dobre i miłe dla oka addony:

1) przydatne przy levelowaniu nowej postaci
2) dobre lub wręcz "must have" dla Retri Paladyna
3) dobre lub wręcz "must have" dla Enh Shamana

Oczywiście nie chodzi mi o ogólne addony typu DBM Recount Omen etc. interesują mnie addony skierowane go konkretnych klas czyli Paladina i Shamana.

Jest jeszcze jeden addon na którym mi bardzo zależy a mianowicie: aby pokazywał mi które questy u NPC sa [Dungeon] ZANIM JE OD NIEGO WEZME.
Normalnie jak się bierze zadanie od NPC jest tak: [!] "Nazwa Questa", a opis [Dungeon] pojawia się dopiero po zaakceptowaniu zadania, a ja chciałbym
wiedzieć o tym zanim zaakceptuje quest od NPC. Mam nadzieje ze w miarę zrozumiale to opisałem smiley.gif

Z góry dziękuje za propozycje i pomoc smiley.gif

atylla3
Wiadomość [#2]: 20.04.2011 o 16:49

Konto skasowane

Kaczor79 napisał
Jest jeszcze jeden addon na którym mi bardzo zależy a mianowicie: aby pokazywał mi które questy u NPC sa [Dungeon] ZANIM JE OD NIEGO WEZME.
Normalnie jak się bierze zadanie od NPC jest tak: [!] "Nazwa Questa", a opis [Dungeon] pojawia się dopiero po zaakceptowaniu zadania, a ja chciałbym
wiedzieć o tym zanim zaakceptuje quest od NPC.

Przepraszam bardzo, ale oprócz wykrzyknika i nazwy questa pojawia się także jego opis. Wystarczy, że go przeczytasz i będziesz wiedział czy chodzi o zadanie do dungeona.

A co do addonów to dla enh szamana polecam ShockandAwe, dla paladyna nie wiem chyba nie potrzeba żadnego. Poza tym wejdż sobie na curse.com tam są addony rozbite na poszczególne klasy więc możesz zobaczyć jakie są dla pala, jakie dla szamana i sobie samemu coś wybrać.

T-9
Wiadomość [#3]: 20.04.2011 o 23:56

Konto skasowane

W odświeżonym classicku questy do dungonów są dostępne praktycznie tylko... w dungeonach...

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :