Dziś jest: Poniedziałek, 20 maja 2019, godzina 20:38
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Achievementy - temat ogolny

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
LinQ
Wiadomość [#1]: 15.05.2012 o 09:28

Konto skasowane

Witam, otóż mam pewien problem od wejscia do gry nie dostałem ani jednego achivementa i nieco mnie to niepokoi. Może ma to związek z tym, że miałem betę i coś nie tak jest z tym achivem "wybraniec", może coś blokuje...
Jakby ktoś mógł się zapytać na oficjalnym forum to byłbym wdzięczny ponieważ dostałem bezpodstawnego bana tam i nie mogę nic pisać.

BeLial
Wiadomość [#2]: 15.05.2012 o 09:34

Konto skasowane

Jest mały problem z osiągnięciami. Nie działają one tak jak potrzeba. Np, nie nalicza ilości zniszczonych nagrobków itp... Pewnie poprawią w najbliższej łatce.

..."Siedem jest cyfrą mocy Piekieł i Siedem jest liczbą Wielkich Wcieleń Zła"

Welcome to:

www.diablo3.net.pl
www.battlenet.pl
reikowy
Wiadomość [#3]: 15.05.2012 o 10:57

Konto skasowane

ja mam ten sam problem ,ani jednego achivmenta od początku gry,nie wiem co może być przyczyną.

Yano
Wiadomość [#4]: 15.05.2012 o 11:04

Konto skasowane

Zmienilem nazwe tematu, od tej pory jest to temat ogolny o chaivmentach - problemy, pytania jak zrobic, ustawki, chwalenie sie i inne kwestie z tym zwiazane

If You Open Your Mind Too Much, Your Brain Will Fall Out...
Blask
Wiadomość [#5]: 15.05.2012 o 11:13

Konto skasowane

Wpadło mi sporo achievmentów, praktycznie co chwilę coś otrzymuje, patrzę na stan ogólny i... 3% całości dostępnych osiągnięć smiley.gif

Będzie co robić.

ENSIDIA TRIAL - PAMIĘTAMY [*]
IMPREZA U PATRYCJI - PAMIĘTAMY [*]
POSTĘPUJĄCY ANALFABETYZM - PAMIĘTAMY [*]
Nemesis
Wiadomość [#6]: 15.05.2012 o 16:51

Konto skasowane

A mi kilka się pojawiało a kilka było ale zniknęło np. zabicie Króla Szkieletów. Myślicie, że jak wprowadzą łatkę to te zaliczone się pojawią, czy będzie trzeba robić jeszcze raz ?

BeLial
Wiadomość [#7]: 15.05.2012 o 17:37

Konto skasowane

Ciężko powiedzieć, mi w chwili obecnej już nic nie zalicza do osiągnięć. Na razie olałem to, wolę cieszyć się fabułą niż punktami. Może wkrótce poprawią ten błąd, to na koszu powbijam je raz jeszcze ;)

..."Siedem jest cyfrą mocy Piekieł i Siedem jest liczbą Wielkich Wcieleń Zła"

Welcome to:

www.diablo3.net.pl
www.battlenet.pl
Deryll
Wiadomość [#8]: 15.05.2012 o 17:56

Konto skasowane

Ja na koncie mialem okolo 290 pkt z achievkow a tu loguje sie po przerwie i bum 90 ,widocznie maja z tym problem ,bo wiekszosc achievkow mi poszla sie pasc a zbieranie wszystkich ksiazek troche czasu zabieralo...Ale coz,wazne ze gras ie przyjemnie i gra jest naprawde swietna .Mam tylko nadzieje ze naprawia to ,bo jednak achievki to jakis zawsze smaczek do gry.

BlekDef
Wiadomość [#9]: 15.05.2012 o 18:39

Konto skasowane

Czy fakt, że nie zaliczyło mi achi za zrobienie Jar of Souls może mieć coś wspólnego z tym, że w trakcie lub przed dotarciem do tego padły serwery Blizza i do tej pory nie wstały?

Każden, kto mowę swą ojczystą kala i jej ortografię umyślnie plugawi, bądź nauczyć się jej nie chce,
ten jest jak dziwka pospolita, co dupy głupocie daje w zamian dysmózgię otrzymując.

Last
To nie treść gier wywołuje przemoc tylko lagi, bugi, nieprzemyślane rozwiązania, kiepski support i inni gracze.
Dropson71
Wiadomość [#10]: 15.05.2012 o 21:00

Konto skasowane

Raczej nie bo inne osiągnięcia też nie raz nie są naliczane.Ja tak mam z Królem Szkieletów a serwery blizza nie padły.

RaQ-HPL
Wiadomość [#11]: 15.05.2012 o 21:05

Konto skasowane

Jakiś czas temu wbilem ponownie i achievementy zaliczało. Ale znowu mnie wywalilo i jest problem z zalogowaniem.

[IMG]http://i292.photobucket.com/albums/mm32/drarmor/Cthulhu.jpg[/IMG]
Eridor
Wiadomość [#12]: 15.05.2012 o 23:08

Konto skasowane

Mi wreszcie udało się wejść biggrin.gif
Ale achivów... jakby nie były włączone. Ciekawe kiedy to naprawią

thechosen82
Wiadomość [#13]: 16.05.2012 o 09:56

Konto skasowane

dzisiaj rano pograłem, jestem w drugim akcie, achievmenty już są, ale nie nalicza tych które powinniśmy mieć za pierwszy akt, chyba zacznę grać od początku...

Alexander
Wiadomość [#14]: 16.05.2012 o 23:27

Konto skasowane

Nie wiem czy spowodowane jest to błędami, ale nie potrafię trafić na opcję dialogową "Znużony kowal"/"The Weary Blacksmith" w pierwszym akcie, która z resztą powinna być pierwszą dostępną wnioskując po Achievemencie. Jakieś pomysły?

Gwain
Wiadomość [#15]: 17.05.2012 o 05:30

Konto skasowane

Ogólnie wpadają achievy ale czy wszystkie ciężko powiedzieć :-) mam już 9% ogólnych :-)

mariuszdl
Wiadomość [#16]: 17.05.2012 o 12:39

Konto skasowane

Wczoraj wieczorem zacząłem grać i osiągnięcia wpadały. Dzisiaj niestety ani jednego achivmentu a przeszedłem sporą część 1 aktu...

Aniel1
Wiadomość [#17]: 17.05.2012 o 12:48

Konto skasowane

thechosen82 napisał
dzisiaj rano pograłem, jestem w drugim akcie, achievmenty już są, ale nie nalicza tych które powinniśmy mieć za pierwszy akt, chyba zacznę grać od początku...

jest sens? Na koszmarze Ci wpadną jak będziesz znowu w I.

Battletag: Aniel#2726
Main Character: Thorgal the Barbarian
SzaraqPL
Wiadomość [#18]: 27.05.2012 o 09:15

Konto skasowane

Mam pytanko, a mianowicie czy moglibyście mi powiedzieć gdzie mogą się wygenerować wydarzenia "Wieczna Wojna" i "Zemsta Garbada", zależy mi bardzo na achievment'achbiggrin.gif

BlekDef
Wiadomość [#19]: 27.05.2012 o 09:58

Konto skasowane

Wieczna wojna jest w lesie koło Zatopionej Świątyni. Musisz szukać uważnie płaskiego kwadratowego kamienia na ziemi, którego da się kliknąć. Po kliknięciu wysunie się i event zostanie aktywowany.
Odnośnie zemsty http://d3db.com/achiev(...)t:137251

Każden, kto mowę swą ojczystą kala i jej ortografię umyślnie plugawi, bądź nauczyć się jej nie chce,
ten jest jak dziwka pospolita, co dupy głupocie daje w zamian dysmózgię otrzymując.

Last
To nie treść gier wywołuje przemoc tylko lagi, bugi, nieprzemyślane rozwiązania, kiepski support i inni gracze.
SzaraqPL
Wiadomość [#20]: 27.05.2012 o 10:12

Konto skasowane

BlekDef napisał
Wieczna wojna jest w lesie koło Zatopionej Świątyni. Musisz szukać uważnie płaskiego kwadratowego kamienia na ziemi, którego da się kliknąć. Po kliknięciu wysunie się i event zostanie aktywowany.
Odnośnie zemsty http://d3db.com/achiev(...)t:137251

Dziękuję serdecznie, pozdrawiam i miłego dniabiggrin.gif

REKLAMA
Strona 1 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :