Dziś jest: Niedziela, 22 września 2019, godzina 22:38
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Interfejs i Makra = ADDONY i MAKRA = Dyskusje, Porady, Pytania - ver. 2.0

Odpowiedź

Temat: = ADDONY i MAKRA = Dyskusje, Porady, Pytania - ver. 2.0

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ...  >   >>     Ostatnia
Crom
Wiadomość [#1]: 17.07.2009 o 20:38

Konto skasowane

Temat w nowej wersji. Z zalozenia jego przeznaczenie to:

- rzeczowe dyskusje nt. addonow
- porady nt. tego jakie addony sa przydatne do danego zadania
- pytania zwiazane z technicznym aspektem konfiguracji addonow a takze jego doglebnej strukturze kodu (jesli ktos tutaj w ogole to ogarnia ;p)
- pytania o makra

Naturalnie pytania o to jakie addony znajduja sie na danym screenshocie tez sa na miejscu ale chce zwrocic uwage na to, ze rozmawiamy o addonach w samych sobie a nie o wygladzie naszego UI. Od tego jest temat na tablicy Ogolnej.

Zapraszam do pisania. Jak zawsze starajmy sie nie offtopowac i odpowiadac z glowa. Jesli nie jestemy pewni to nie piszmy nic a osoby zadajace pytania proszone sa o wyrozumialosc i cierpliwosc. Nie zawsze mozna otrzymac natychmiastowe odpowiedzi smiley.gif

[Edycja Crom - 17.07.2009 o 20:40]

| Format Sig? [Yes/No]
| Enter Command: .......Yes
| Format percentage: 10%...25%...50%...75%...100%...Complete!
| Sig Formatted.
|
| Have a Nice Day!

[System Shutdown]
ver.1.05 made by Crom, Last Update: 21.07.11y

[SYSTEM REMINDER] - [ON]
Yaakuzaa
Wiadomość [#2]: 17.07.2009 o 20:44

Konto skasowane

Ze starego tematu odpowiedz do sadziu: To jest chyba carbonite.

undermad
Wiadomość [#3]: 20.07.2009 o 10:25

Konto skasowane

witam, jak się nazywa addon który pokazóje informacje żę mamy np. 100% na cryta przez ileś tam sec na środku ekranu np. tak jak dbm info co boss robi. - addon z tego filmiku
http://warcraftmovies.(...)d=118273

Crom
Wiadomość [#4]: 20.07.2009 o 11:01

Konto skasowane

Wyglada mi na jakikolwiek addon typu scrolling battle text ktory obsluguje wlasnorecznie ustawianie eventow. W tym przypadku stawialbym na MikScrollingBattleText .

| Format Sig? [Yes/No]
| Sig Formatted.
|
| Have a Nice Day!

[System Shutdown]

[SYSTEM REMINDER] - [ON]
Sabakino
Wiadomość [#5]: 21.07.2009 o 13:51

Konto skasowane

Kiedyś miałem taki addon(addony?) co pokazywał ile dany item dodawał do statsów oraz ile warty jest u vendora, ah i jaka jest jego kategoria(junk,quest,minning etc.). Ktoś może przypomnieć mi jego nazwę?

malczes
Wiadomość [#6]: 21.07.2009 o 14:49

Konto skasowane

poprosze o addon do FP na mapie

Midas
Wiadomość [#7]: 23.07.2009 o 22:42

Konto skasowane

xD trochę noobowskie, ale jak zrobić w xPerlu, żeby na HoTach, DoTach i innych wyświetlał mi się czas do ich końca?

Crom
Wiadomość [#8]: 24.07.2009 o 10:14

Konto skasowane

malczes napisał
poprosze o addon do FP na mapie

Atlas tyle ze nie bezposrednio na mapie pod M.

[Edycja Crom - 24.07.2009 o 10:14]

| Format Sig? [Yes/No]
| Sig Formatted.
|
| Have a Nice Day!

[System Shutdown]

[SYSTEM REMINDER] - [ON]
BEKON
Wiadomość [#9]: 24.07.2009 o 11:00

Konto skasowane

Pewnie dla was to banalne pytanie wiec zadam je tutaj. Do czego sluzy omen i DeadlyBossMod(w skrócie)?

[Edycja BEKON - 24.07.2009 o 11:03]

............................................................................................................................................................................................................................................................
sadziu
Wiadomość [#10]: 24.07.2009 o 11:16

Konto skasowane

Tutaj np znajdziesz odpowiedzi
Omen
Deadly boss mods
Zajelo mi to 30s razem z napisaniem posta

[Edycja sadziu - 24.07.2009 o 11:16]

BEKON
Wiadomość [#11]: 24.07.2009 o 11:28

Konto skasowane

Dzieki ale nie chodzilo mi o link ktory sam sobie moge znalezc wpisujac te nazwy w google, doczytaj moje pytanie sadziu i jezeli chcesz pomodz a nie dopiec to odpowiedz. Forum jest po to zeby udzielac odp a nie podawac linki.

Chodzi mi tylko o wytlumaczenie w SKRÓCIE w jednym zdaniu do czego służa.

............................................................................................................................................................................................................................................................
Yaakuzaa
Wiadomość [#12]: 24.07.2009 o 11:32

Konto skasowane

"Pomodz" czy nie "pomoc" omen pokazuje threat, a DBM jakiego skilla uzyje dany boss za xxx czasu, np kiedy Patchwerk odpali enrage. To tak krotko i na przyklad.

BEKON
Wiadomość [#13]: 24.07.2009 o 11:33

Konto skasowane

Dokladnie o to mi chodzilo. Dzieki wielkie

sadziu
Wiadomość [#14]: 24.07.2009 o 11:34

Konto skasowane

Tam masz wszystko opisane, wystarczy przeczytac.
Moze trzeba bylo napisac: "Prosze, przetlumaczcie mi" bo nie znam angielskiego.

Arthasus
Wiadomość [#15]: 24.07.2009 o 11:34

Konto skasowane

omen threat meter... ciekawe do czego moze sluzyc threat meter ?
DBM:
# Boss mods for all raid bosses
# Colored raid warnings (players will be colored according to their class) with icons - so you will know what's going on without even reading the message
# Auto-respond during boss fights. DBM will inform anyone who whispers you during a boss fight that you are busy. These messages contain the name and health of the boss as well as the raid's status

jak myslisz? co to robi?

bez urazy ale wystarczy poszukac 20 sekund i poczytac max minute zeby sie dowiedziec do czego dany addon sluzy ...

Arthasus Burning Blade
BEKON
Wiadomość [#16]: 24.07.2009 o 12:06

Konto skasowane

@ nie sadziu nie chodzi o przetlumaczenie ;]

Dlaczego na tym forum jest taka atmosfera? pytanie ktore zadalem nie pojawilo sie jeszcze na tym forum(chyba), a tu ktos podaje linki z z jakimis docinkami. Forum jest po to zeby odpowiadac i rozmawiac, po co inaczej udzielac sie na forum. Na wszystkie zadawane tu pytania jest odpowiedz w google to moze kazdemu trzeba wklejac google.pl? Dlatego ponowilem pytanie po odp sadzia bo pomimo ze w podanych linkach byla odp to sama jego wypowiedz nie byla odpowiedzia na moje pytanie. Mialo byc w jednym zdaniu, jak ktos nie ma czasu zeby odpowiedziec normalnie to lepiej wogóle se odpuscic.

[Edycja BEKON - 24.07.2009 o 12:19]

raziel666
Wiadomość [#17]: 24.07.2009 o 12:17

Konto skasowane

to, ze na zadane pytania powinno sie odpowiadac to jedna rzecz.
to, ze ktos probuje cie dodatkowo nauczyc korzystania z internetu i umiejetnosci myslenia to inna sprawa.

Madness is the gift, that has been given to me!
sadziu
Wiadomość [#18]: 25.07.2009 o 12:28

Konto skasowane

Szukam addona, ktory mi powie skad moge zdobyc dany item.
Tzn np na chacie ktos linkuje jakis item, ja odpalam addona, shift clik lub przepisuje i widze gdzie to dropi. Istnieje cos takiego?
Mam AtlasLootFu, ale chyba nie wszystko znajduje.

[Edycja sadziu - 25.07.2009 o 12:30]

raziel666
Wiadomość [#19]: 25.07.2009 o 13:01

Konto skasowane

sprobuj Endeavours DropTip

Madness is the gift, that has been given to me!
GoT3N
Wiadomość [#20]: 26.07.2009 o 11:50

Konto skasowane

Szukam addonu który pokazuje do o koła postaci ile dmg zadałem czym i za ile zostałem uleczony itp

zdiątko dokładnie takie coś co jest na tym zięciu do okoła postaci. Będę wdzięczny o nazwę addona

BattleTag: GoT3N#2159

Big Crit TS
Darmowy publiczny TS3 Zaprasza wszystkich !
IP: 91.228.197.74

[IMG]http://img546.imageshack.us/img546/6006/logotsbcreklama.jpg[/IMG]
REKLAMA
Strona 1 z 37.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :