Dziś jest: Środa, 5 sierpnia 2020, godzina 15:35
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: 51/18/2

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Kakarato
Wiadomość [#1]: 08.01.2010 o 13:28

Konto skasowane

Witam.
Czy moze mi ktos wyjasnic czemu w bulidzie 51/18/2 w drzewku subtelity 2 talenty sa rozdawane na "Relentlles Strike" a nie na "Opportunity"? Ok rozumiem ze RS przy 4 cp daje 32% na odnowienie 25 energy ale to tylko 1/3 finisherow. Opportunity daje nam 20% wieksze obrazenia z mutilate. Z moich takich wytepnych testow na maszynce wynika ze rozdanie 2 talentow pod Opportunity daje nieznacznie ok 100 wiekszy dps. Rzecz w tym ze to tak niewielka roznica ze przyczyna jej moze byc wszystko. Dlatego wole zapytac moze ktos z Was wie?

raziel666
Wiadomość [#2]: 08.01.2010 o 14:01

Konto skasowane

mutilate to mala czesc naszego dmg (jakies 25-30% moze) a finisherow uzywamy praktycznie co 2-3 sekudny (spam envenoma) wiec RS>Oportunity.
tak bylo do tej pory. po dzisiejszym nerfie moze sie to zmienic ale watpie.

Madness is the gift, that has been given to me!
Kakarato
Wiadomość [#3]: 08.01.2010 o 14:17

Konto skasowane

raziel - a co to dzis nerfa rogal dostal? moglbys troszke przyblizyc co dokladnie znerfili. W robocie siedze i czesc www mam poblokowane (battelnet udalo mi sie wywalczyc smiley.gif ), a ciekawosc teraz nie da mi spokoju

raziel666
Wiadomość [#4]: 08.01.2010 o 14:43

Konto skasowane

hunger for blood daje teraz +5% zamiast 10% (to juz nie jest nawet głod krwi...ewentualnie maly glodzik) i bonus jaki poisony dostaja od ap zmniejszony o 10%.
madre glowy podaja, ze przelicza sie to na jakies -7,5% dmg dla muti - 2,3% dmg dla combat.

Kakarato
Wiadomość [#5]: 08.01.2010 o 14:53

Konto skasowane

to teraz masowy respec na combat bedzie ;/
Kurcze, najpierw dps maga albo DK powinni znerfic a nie nasz ;/
Jakis miesiac (moze niecaly) temu bylem na onyxi25. DK chyba lili...-nick trzasnela dps-u u mnie (reset przed bossem) 22k, a u kolegi (bez resetu na bossie) 18,5k. W zyciu tyle nie widzialem. Sama jedna zrobila 30%dps-u calego raidu. I to nas sie nerfi ! My max co mozemy w best gearze to 13k !
żenada

Igor
Wiadomość [#6]: 08.01.2010 o 14:58

Konto skasowane

glupoty gadasz
na onyxii to kazdy moze dps wykrecic. byle aoe mial. rogal tam moze nabic i 30-40k. taka walka akurat

ale fakt, ze nerfa szkoda...

raziel666
Wiadomość [#7]: 08.01.2010 o 14:58

Konto skasowane

przeciez to byl dmg NA WHELPACH!!! AOE!!!! CO TO MA DO SINGLE TARGET DPSU, o ktorym mowimy bo na single target muti > all i nerf byl moze nie zasluzony ale spodziewany.
wez sie ogarnij ;p

Izmop
Wiadomość [#8]: 08.01.2010 o 15:09

Konto skasowane

Raziel 10% napewno? bo coś mi to za dużo. Jeszcze nie sprawdziłem no ale bez przesady...

Raczej dalej w Assa będzie się siedzieć. Tyle że no już takiej różnicy nie będzie ogromnej. Grzane mam z combat rogali teraz bo się bidulki pod agil muszą re gemować ;Dbiggrin.gif

Pare dni i ludzie od 100k golda i kukieł przeliczą buildy i sie okaże jaki spec najlepszy. Chociaż wątpie by sie w assa zmienił build, dalej haste daje ogromnego buffa. No ale pożyjemy zobaczymy

raziel666
Wiadomość [#9]: 08.01.2010 o 15:11

Konto skasowane

co 10% napewno? no od dzis daje +5%. do tej pory dawalo +10%. w grze pokazuje nadal +15% bo oni to hotfixuja. zeby zmienic tooltip potrzebny jest patch.

Izmop
Wiadomość [#10]: 08.01.2010 o 15:23

Konto skasowane

wiem, chodziło mi o dmg poisonów z AP

taki jeszcze P.S.

4 set bonus dalej faworyzuje assa i instanty biggrin.gif

[Edycja Izmop - 08.01.2010 o 15:27]

raziel666
Wiadomość [#11]: 08.01.2010 o 15:33

Konto skasowane

-10% ap coefficiency dla poisonow, zgadza sie.

Kakarato
Wiadomość [#12]: 08.01.2010 o 15:53

Konto skasowane

Wiem ze to na malych addach ale i tak w zyciu nawet na nich takiego dps nie widzialem. Do czasu tego DK najwiekszy dps to 12k tez na onyxi - mag trzasnal.

Igor
Wiadomość [#13]: 08.01.2010 o 16:37

Konto skasowane

Kakarato napisał
Wiem ze to na malych addach ale i tak w zyciu nawet na nich takiego dps nie widzialem. Do czasu tego DK najwiekszy dps to 12k tez na onyxi - mag trzasnal.

w listopadzie zaczales rajdowac z tego co pamietam. wybacz... niewiele widziales.
w dodatku nie dziwi mnie, ze jestes zaskoczony wynikami innych na Onyxii bo widzialem Twoja taktyke na Onyxie smiley.gif

Izmop
Wiadomość [#14]: 08.01.2010 o 17:22

Konto skasowane

wczoraj warlock 30k na adach w ICC 25 mój rekord dpsu adowego jaki widziałem

Kakarato
Wiadomość [#15]: 08.01.2010 o 17:53

Konto skasowane

Ooo? a to mi niespodzianka. Podgladaja mnie. A to moze powiesz co takiego zlegow tej mojej taktyce jest?

Igor
Wiadomość [#16]: 08.01.2010 o 18:25

Konto skasowane

podgladaja? nie smiley.gif
zwyczajnie zagladam tu zazwyczaj codziennie jak w robocie jestem, w topiku rogali wiele ruchu nie ma wiec raczej pamietam w miare dokladnie co kto pisze. rowniez w miare dokladnie kiedy to pisze. pamietam kilka Twoich topikow i sporo Twoich pytan. ot cala tajemnica smiley.gif

to nie jest dobry topik do roztrzasania taktyk. moze w wolnej chwili na jakims pw.

Arato
Wiadomość [#17]: 08.01.2010 o 18:59

Konto skasowane

W blizzie chyba maja coś z głowami. Na poczatku mówią o bufku assa, aby skłonić więcej rogue do noszenia dagerow. Po zmianie deadly psn combat spec również dostał bufka w dps. Następnie stopniowo nerfia assa i na końcu wyjdzie tak i tak combat>assa. Ponieważ jest bardziej mobilne. W nastepnym patchu znowu dostaniemy bufek assa, bo skapną sie ze w icc każdy rogue w combat biega. Juz nie wspomnę o martwym sub specu na pve oraz pvp z ktorym nic nie zamierzają zrobić.

mindseeker
Wiadomość [#18]: 08.01.2010 o 19:10

Konto skasowane

Od zawsze combat>assa tak było jest i będzie. To że muti robi trochę większy dps na single nie znaczy ze jest lepszym specem na rajdy, bo combat ma świetną mobliność i zmiana targetu w trakcie walki nie zmniejsza dpsu w takis posob jak w assa. Co do nerfa to +5% dmg hfb to śmiech na sali zważywszy na to że trzeba to odświeżać, a taki arms warek ma +10% dmg po każdym krytyku...

Ogólnie rzecz biorąc w blizzie pracuję trochę debili bo po jaka cholere dali dużego buffa assa żeby go po mięsiacu cofnąć? Przecież był ptr i już tam wiadomo było że assa robi za duży dps na single target

Firenzo
Wiadomość [#19]: 08.01.2010 o 22:10

Konto skasowane

mindseeker napisał

Ogólnie rzecz biorąc w blizzie pracuję trochę debili bo po jaka cholere dali dużego buffa assa żeby go po mięsiacu cofnąć?

Teraz zrób dokładne obliczenia, co jaki talent da danemu specowi w pve i pvp, do tego rozkmiń to dla conajmniej kilku klas i zrób tak aby były w miare zbalansowane, do tego licz się z błędami w kodzie itp....
Jak wszystko dokładnie przemyślisz, to ci "debile" so o wiele mniej debilni niż ty. A nawet JEŚLI są debilami, to na tyle niezłymi aby pracować nad grą w którą gra 12 mil osób.

mindseeker
Wiadomość [#20]: 08.01.2010 o 23:30

Konto skasowane

do tego licz się z błędami w kodzie itp....

padłem.

Teraz zrób dokładne obliczenia, co jaki talent da danemu specowi w pve i pvp,

jak napisałem był ptr jeśli wiesz co to jest i sam na nim grałem. Rogal robił kosmiczny dps, ale blizz miał to w dupie i dopiero po miesiącu jak patch jest live robią idiotyczne nerfy hfb...

REKLAMA
Strona 1 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :