Dziś jest: Piątek, 13 grudnia 2019, godzina 04:51
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Łotrzyk 3.3.3 Rogue ap/haste or agi????

Odpowiedź

Temat: 3.3.3 Rogue ap/haste or agi????

qqryq
Wiadomość [#1]: 07.03.2010 o 12:56

Konto skasowane

Siemka mam pytanie czy assa rogal nadal gemuje sie w ap/haste czy może juz w agi?? Zwróciło to moją uwage poniewa używam programiku "Rawr v2.3.11" i tam po włożeniu gemów z agility otrzymują większe wartości niż używając gemów pure ap or ap/haste. Z tąd własnie moje pytanie;) prosze o wypowiedź na ten temat;) dzięki
http://eu.wowarmory.co(...)=Serafin lapy i buty jeszcze nie ench/gem

[Edycja qqryq - 07.03.2010 o 15:43]

pwnedbylife
Wiadomość [#2]: 07.03.2010 o 14:55

Konto skasowane

wpakuj wszysko w stamine srsly.. nie podales zadych informacji o swojej postaci wiec w jaki sposbmamy ci pomoc ? po pierwsze nie sugeruj sie takimi syfnymi programami tylko przejrzyj spreadsheet aldriany i bedziesz wiedzial wszysko. twoje gemy zalezo od tego w jakim specu grasz, jakie masz obecne statystyki i po czesci rowniez jakie profesje posiadasz. i rowniez od swojej wlasnej gry/setupu raidy etcetcetc.. jezeli grasz w combacie to mozesz sie gemowac do hard arp capa pomijajac nawet inne capy. w mutilate jest juz troche inaczej, utaj miedzy 20 agi a 40 ap nie ma zasadniczej roznicy, z tym, ze 40 ap dalej jest troche lepsze niz 20 agi, haste jest w cenie dla mutilate zawsze, ale w czerwone i tak 40 ap. 20 agi mozesz sobie wrzucic jak nie masz crit capa, nie wiem jakie masz statystyki wiec nie wiem czy go masz czy nie, na necie gdziesz latal kalkulator do tego, albo po prostu sprawdz sobie w recouncie white hits, jezeli crit+glance+miss/dodge/parry bedazie mialo okolo 100%, a czystych zwyklych niecritnietych hitow nie bedziesz mial to oznacza, ze masz crit cap, a crit tracie dla ciebie jakiekolwiek znaczenie, bo nie mozesz go do konca wykorzystac, wtedy 40 ap, w zolte mozesz wsadzic 20ap+10 haste, ew. 20 haste.

edit do armory: w rekawiczki 40 ap + 20ap 10 haste, w buty 2x 40 ap i zaloz nitro boots/hyperspeed accelerators. widze, ze masz tamrowniez combat spec, wiec nie wiem czy chcesz miec uniwersalny gear do obu czy glowny do muti, jezeli do obu to nie bedzie on nigdy najlepszy ani w tym ani w tym, jesli tylko do muti, to wymien throw pierwszy, exp cap masz a arp jest useless w muti, pozniej shoulderki na t10 najlepiej, bo malo masz hita, head a dalej to jak juz tam chcesz co do samych rekawiczek to swietne nie sa, osobiscie polowalbym na t10 tak samo i dopiero wtedy je gemowal/enchantowal, ale to juz twoja wola

[Edycja pwnedbylife - 07.03.2010 o 16:27]

qqryq
Wiadomość [#3]: 08.03.2010 o 16:25

Konto skasowane

Dzieki za wskazowki;) widze ze mozna z taba fajnie porozmawiac. Mam jeszcze 1 problem mianowicie maly dps w icc;/ jezeli chodzi o singiel target to nie jest źle np. 4,5,6 boss to spoko ale naprzyklad pierwsze 3 to staraszna lipa 1 boss kolo 5k nastepny 4,5-5k statki to nie licze juz;/ ale to lipa nie wiem mozna cos wymyslic w zwiazku z tym? Gram assa rogalem ale tak sie zastatnawiam nad zmiana w combat;/ W combacie to lepiej wyglada? Ja niestety nie moge sie porownac z innymi assa rogalami w podobnym gearze w icc bo jestem sam w gildii rogalem raidujacym/mainem. Inie wiem czy jestem poprostu słaby czy co;/? Rotacje utrzymuje dobra na celu. I jak wspomnialme jezeli chodzi o np. voa to na taravonie mam 9k+ ,detchbringerze, rotface robie 9k+ rowniez jezeli chodzi o icc. Nie wiem niestety gdzie lezy moj bład;/? Prosze o pomoc;)

raziel666
Wiadomość [#4]: 08.03.2010 o 19:55

Konto skasowane

a to juz 3.3.3 wyszedl, ze pytasz sie jakie gemy wtedy beda najlepsze? po co ci to teraz wiedziec? ;p
co do drugiego posta. skoro na patchwerk-style bossch robisz te 9k+ a na marrowgarze i lady robisz 5k to znaczy, ze gubisz sie w swojej grze kiedy musisz sie ruszac, chyba samemu nie trudno to zauwazyc. swoja droga nie chce mi sie wierzyc, ze na festerze potrafisz zrobic 9k a nie potrafisz w takim wypadku marnych 7k na marrowgarze zrobic albo lady. umiejetnie uzywaj swoich cooldownow. jesli musisz sie gdzies ruszyc - ruszaj sie na sprincie. za marrowgarem mozesz latac na feincie albo i bez fainta nawet i ciagle atakowac (chociaz to duzo dpsu nie zwiekszy, bardziej dmg).
druga kwestia. na poczatku icc assa bedzie lepsze od combat na pojedynczych celach ale pod koniec (czyli majac dostep do wiekszosci sprzetu) oba spece staja sie porownywalne. teoretycznie sa w stanie zrobic niemal identyczny single target dps w BiS itemach.
podsumowujac - czy grasz assa czy combat powinno byc uzaleznione glowne od tego jakie masz bronie i ogolnie itemy.

Madness is the gift, that has been given to me!
Nazario
Wiadomość [#5]: 08.03.2010 o 20:58

Konto skasowane

akurat dps na lordzie i lady w duzej mierze jest zalezny od taktyki , widzialem juz pugi gdzie kazdy stal byle gdzie spike byly porozrzucane po calej sali i jesli biegal aby je dpsowac to za wiele dps zrobic niemoze

to samo na lady mozliwe ze biegal od adda do adda

qqryq
Wiadomość [#6]: 08.03.2010 o 21:38

Konto skasowane

szczeze to biegalem i tu i tu;/

pwnedbylife
Wiadomość [#7]: 08.03.2010 o 23:16

Konto skasowane

nie wiem jak grasz, nie widze tego, wiec nie wiem jak ci mam konkretnie pomoc. z twoim sprzetem obecnym 9 k na single target to jest calkiem niezle, wszstko powinno byc ok. co do walk gdzie musisz biegac to tak jak juz kolega wyzej napisal, staraj sie zawsze biegac na spricie/enchancie na bucikach zeby maksymalizowac czas spedzony na dpsie. jezeli juz musisz switchnac sie na te addy to badz pewien, zeby przed switchem odswiezyc snd za pomoca enenom tak zeby nigdy ci nie zszedl, zaoszczedzisz mnostwo energii. jak wiesz, ze capniesz energie przy bieganiu to warto ten czas poswiecic np na odswiezenie hfb w czasie biegu. rekawiczek/bomby co kazde cd, cold blood staraj sie tez co cd, mozesz ew poczekac az ci sie troche procow odpali, nie stracisz duzo sekund, a mozesz zyskac pare k dmg. co do samej rotacji to przyjrzyj sie uwaznie mechanice muti rogala, do dzisiaj widze bezmyslnych lotrow spamujacych ten enenom z 4 cp jak im tylko energii starczy, a tak na prawde najwazniejsze jest w tym finisherze, zeby utrzymywac debuff po nim jak najczesciej, dlatego jezeli masz nabite cp i energie na envenom ale debuff z twojego targetu jeszcze nie zszedl to poczekaj az bedzie przy koncu i dopiero wtedy go uzywaj , uwazajac przy tym, zeby nie miec energy capa bo to tez strata energii, envenom najpozniej na ~80 , zeby nie capnelo z procow/talentow,(rozpisalem sie co do tego gowna a i tak bez 4 partow t10/heartpiercera tego problemu prawie nima ;s), oprocz tego vanish co cd, chyba, ze jestes na profesorku, haste potiony na walkach etcetcetc. ale to juz takie bajerki end gamowe.

edit: http://elitistjerks.com/f78/ jak sie nie boisz angielskiego, matematyki i ludzi, ktorzy spedzaja na obiczaniu chorych rzeczy co do mechaniki tej gry ponad 75% swojego zycia to odwiedzaj ta strone w miare na biezaco - opisane wszystkie rotacje, spreadsheety, opinie co do itemkow etcetc.

[Edycja pwnedbylife - 08.03.2010 o 23:20]

edit2: przeczytalem ten sowj posta i sie zalamalem jak zobaczylem skladnie i literowki , wiec maly edit -.-

[Edycja pwnedbylife - 09.03.2010 o 17:44]

Igor
Wiadomość [#8]: 09.03.2010 o 12:42

Konto skasowane

wiele dodac sie tu nie da smiley.gif wszystko fachowcy rozpisali. dorzuce moze tylko, ze warto sobie zrobic jakies macro na TotT, tak, zebys nawet zmieniajac targety zawsze mogl wrzucic komus tricka. bo to energia jest czyms na czym tracimy chyba wlasnie najwiecej dpsu przy bieganych walkach ze zmianami celow. trick zawsze daje Ci teraz chocby to, ze zdazysz odswiezyc sobie dopalacze dopadajac kolejnego mobka smiley.gif

swoja droga fakt, ze zejscie z 9k na 5k na jakims Marrowgarze jest dziwne... az tyle nie da sie tam stracic, to dalej single target jednak, spikow nie da sie liczyc bo to schodzi na 1 hit.
i tez dziwne, ze na Festergucie robisz 9k i na Rotface tez 9+ :P jednak Rotface wymaga czasami ruszenia dupy z miejsca, a jak sie ma pecha do debufa to i cala walke mozena biegac bez sensu :P

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :