Dziś jest: Środa, 20 marca 2019, godzina 12:26
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum WarCraft III Edytor Map [|{!!!!---->Goblin Factory - NOWE FORUM MODERÓW. ZNAJDZIESZ TAM POMOC, BO TO FORUM JUŻ UMARŁO <----!

Odpowiedź

Temat: [|{!!!!---->Goblin Factory - NOWE FORUM MODERÓW. ZNAJDZIESZ TAM POMOC, BO TO FORUM JUŻ UMARŁO <----!

WrathAmon
Wiadomość [#1]: 06.02.2014 o 14:38

Konto skasowane

Witam,

Chciałbym Was oficjalnie zaprosić do powstałego forum, poświęconemu edytorom map gier takich jak Warcraft 3, Starcraft 2 i innych. Zależy nam na tym, aby było to miejsce podobne do Arcane, aby każdy kto chce zrobić kampanię bądź mapę znalazł tam potrzebne poradniki i pomoc. W założeniach mamy, aby forum było ponadczasowe i z czasem rozwijało się na tyle, aby żadne edytory nie miały przed nami tajemnic smiley.gif

Odpowiednie działy tematyczne pozwolą na uporządkowanie informacji i oddzielenie tematów z projektami z tematami dotyczącymi edytora. Miła atmosfera pozwoli nam stworzyć miejsce spotkań kolegów i mam nadzieję, że z czasem miejsce do nauki modelowania 3D i teksturowania smiley.gif

Jeżeli więc masz zamiar stworzyć własną wersję Doty, bądź dalszą historie Warcrafta, to forum jest specjalnie dla Ciebie! Czekamy na Ciebie w
GOBLIN FACTORY! smiley.gif

Pozdrawiam
- WrathAmon

[Edycja WrathAmon - 07.02.2014 o 12:42]

[Edycja WrathAmon - 29.06.2014 o 16:19]

[Edycja Olos - 05.08.2016 o 22:02]

burybrzetyslaw
Wiadomość [#2]: 06.02.2014 o 15:33

Konto skasowane

Bardzo miło to słyszeć, ale czy te pq jest konieczne w nazwie?

reziwiz
Wiadomość [#3]: 06.02.2014 o 15:39

Konto skasowane

burybrzetyslaw napisał
Bardzo miło to słyszeć, ale czy te pq jest konieczne w nazwie?

To jest przyrostek wymagany przez hosta. Musi pozostać smiley.gif

Niby dobry pomysł z tym nowym forum, ale jest jeszcze te tutaj... Być może to wypali biggthumpup.gif

WrathAmon
Wiadomość [#4]: 06.02.2014 o 16:02

Konto skasowane

Owszem jest te tutaj, ale tam jest podział na tutoriale, projekty itp. W tym temacie jest np. jedno FAQ edytora, aby coś znaleźć trzeba przeglądać wszystkie strony, a tam wejdziesz w zakładkę tutoriale i masz oddzielny temat poświęcony jednej rzeczy, dzięki czemu poradnik jest nieco dokładniejszy. Poza tym w planach jest rozwijanie forum, aby można było się tam nauczyć np. modelowania 3D albo teksturowania co wykracza poza bezpośrednie połączenia z edytorem, ponadto zależało mi na tym, aby było to forum ponadczasowe z poradami jak modować np. Starcrafta i z czasem inny gry.

Póki co jest nas tam dość mało, ale to przez zwlekanie z reklamą, aby po oficjalnym otwarciu już tam coś było smiley.gif Czy pomysł wypali? Mam nadzieję, że tak, pomysł Arcane wypalił i czytając tematy te tutaj widziałem, że wielu ludziom brakuje czegoś podobnego. A czy wypalił na 100%? To już zależy tylko od nas biggrin.gif

reziwiz
Wiadomość [#5]: 06.02.2014 o 16:16

Konto skasowane

Tak, zwróciłem uwagę na wasze "uporządkowanie", dlatego po części jestem do waszego forum pozytywnie nastawiony :d

Olos
Wiadomość [#6]: 06.02.2014 o 16:30

Konto skasowane

Zróbcie ze Scarabem jakieś konkretne info. Jakiś post z banerem i po krótce opisaną tematyką i działami to przykleje, aby nie spadło gdzieś w otchłań spamu.

" I think, therefore I am... I think."

Moderator Tablic Warcraft 3 i Moderator Globalny
WrathAmon
Wiadomość [#7]: 06.02.2014 o 16:43

Konto skasowane

Ok smiley.gif Mamy w planach coś takiego, dzięki za pomoc i pozytywne nastawienie smiley.gif

Dekajo
Wiadomość [#8]: 07.02.2014 o 12:21

Konto skasowane

Muszę wszystkim powiedzieć, jestem na Goblin Factory i naprawdę wszystko się zgadza z opisem WrathAmona. Zachęcam do loogowania i upiększania tego forum!

Być na forum, czy nie być na forum, o to jest pytanie! biggrin.gif

Mój kanał na Youtube prowadzony wraz z kolegą: KillerzyDC

Moje Aktualne Projekty:
- Ludzie Vs. Orkowie
- Pogromca (zawieszony)
uncc
Wiadomość [#9]: 15.05.2014 o 21:49

Konto skasowane

Hmm, chciałem się zarejestrować ale kod Captcha na stronie nie działa =(.
Input error: k: Format of site key was invalid

[Edycja uncc - 15.05.2014 o 21:50]

potluczony.gif
Hertaos
Wiadomość [#10]: 19.06.2015 o 22:49

Konto skasowane

Niedawno zmianę silnika przechodziliśmy i mogło coś się popsuć, wyłączyłem tymczasowo ją, potrm postaram sie to naprawic

Chciałbym tylko powiedzieć że Goblin Factory nadal żyje i ma się dobrze! Przekroczyliśmy już 3000 napisanych postów i właśnie przeszliśmy poważniejszy upgrade silnika.
Serdecznie zapraszamy!

Przerwa techniczna może jeszcze potrwać pare godzin

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :