Dziś jest: Środa, 18 października 2017, godzina 00:18
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Raidy 2 pytania - XP na instancjach i wejścia do rajdu

Odpowiedź

Temat: 2 pytania - XP na instancjach i wejścia do rajdu

axeld
Wiadomość [#1]: 16.04.2012 o 12:26

Pytanie 1. jest o instancje, ale postanowiłem przy okazji pytania o rajd, dołączyć je tutaj.

Mam lv 60, idę z wyszukiwarki random na instancję. Wchodzimy w 5 losowych osób np. na Hellfire Ramparts. I teraz tak (dane są przybliżone):
- za zabicie pojedynczego trasha dostaję 500 exp
- za zabicie bossa 1500 exp

A teraz wersja II. Biorę kolegę ilv 390. Wchodzimy do Hellfire Ramparts przez drzwi. On idzie przede mną i czyści.
- czy w tym przypadku też będę dostawał 500 za trasha i 1500 za bossa?

Robimy tak często, ale jakoś nie mieliśmy czasu tego sprawdzić. Ja twierdzę, że tyle samo XP a kolega, że z pomocą lepszej postaci dostaje się mniej XP.

---

Pytanie 2 - wejście na rajd

Jest nas trzech kolegów (1, 2, 3).
Kolega 1 z kolegą 2 biorą postacie A i B i czyszczą w dwójkę całego rajda Molten Core.
Po około godzinie ja (kolega 3) wchodzę do WoWa z postacią C, która nie robiła Motlen Core nigdy.
Chciałem sobie też zaliczyć rajda, więc oni mieli zmienić postacie na inne i iść jeszcze raz ze mną.
Kolega 1 bierze postać D, ale kolega 2 zapomina się i zostaje na postaci B.
Wchodzimy do rajda - patrzymy - nie ma bossów.
Domyślamy się o co chodzi. Wychodzimy z rajdu.
Kolega 2 zmienia postać z B na E.
Teraz żadna z naszych postaci (D, E i ja C) nie zaliczała w tym tygodniu tego rajda.
Wchodzimy w takiej konfiguracji a bossów nadal nie ma!!!

Wygląda to tak, że ja, wchodząc do tego rajdu z postacią, która już zabiła wszystkie bossy zostaję ukarany tym, że też "kasują" mi się bosy w tym rajdzie mimo to, że żadnego nie zabiłem i muszę czekać do środy.
Nie rozumiem tego - może ktoś wyjaśni...

z góry dzięki, pozdrawiam.

PM Email
Todiru
Wiadomość [#2]: 16.04.2012 o 20:22

Konto skasowane

Bostować się już nie opłaca 85 lvlem niższego ,bo blizzard ostro znerfił expa jeśli o bostowanie chodzi.A co do raidu to pewnie daliście accept, jak tamten 2gi kolega był jeszcze na swojej postaci.

"Tell them only that the Lich king is dead, and that World of Warcraft died with him" KONIEC Z WORLD OF FACEROLLCRAFT!!!
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :