Dziś jest: Środa, 20 listopada 2019, godzina 19:14
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Diablo II Pomoc 2 kopie diablo na jednym komputerze

Odpowiedź

Temat: 2 kopie diablo na jednym komputerze

morphisiusz
Wiadomość [#1]: 30.09.2008 o 16:10

Konto skasowane

Witam.

Mam pytanie. Ostatnio się załamałem ponieważ straciłem wszyskie przedmioty postaci w trakcie przerzucania rzeczy na bn( z powodu zbyt szybkiej zmiany gry). I wpadłem na pomysł stary jak świat żeby kupic drugą grę i ją zainstalować na tym samym komputerze. Czy coś z tego wypali ? Nie chodzi mi o to żeby uruchomione były dwie gry naraz tylko jak w jednym dostane kicka kilkuminutowego żeby uruchomić drugą grą i pozbierać rzeczy które normalnie po upływie czasu by znikneły. Miałbym dwa klucze oryginalne ale to samo ip. I nie wiem czy to zadziała. Ktoś może mi podpowiedzieć czy jest taka możliwość. Domyślam się że jak wsadzę drugą płytę oryginalną to wyskoczy mi komunikat że gra już jest zainstalowana.Jak to ominąć ??

[Edycja morphisiusz - 30.09.2008 o 18:25]

Image
Wiadomość [#2]: 11.10.2008 o 15:55

Konto skasowane

kosmiczny pomysł... wg mnie nie wypali ;)

Alien48
Wiadomość [#3]: 28.10.2008 o 21:54

Konto skasowane

to trzeba miec wyobraznie zeby cos takiego wymyslic potluczony.gif

Mirasz - enh orc shaman
Borned to be PRO
(rasowy expiciel)
DontAskMeWhy
Wiadomość [#4]: 28.10.2008 o 22:44

Konto skasowane

a co tu trudnego? sam nieraz gralem na bn maja 4x diablo odpalone. fajnie sie zarabia robiac w ten sposob runehunty.
zadzialac zadziala. trzeba tylko maly trick zrobic. po zainstalowaniu gry na pierwszym komplecie kluczy zmienaisz nazwe folderu z diablo i robisz uninstal. instalujesz teraz druga kopie gry na drugim komplecie kluczy w innym folderze niz ten co zmieniles mu nazwe. trzeba jeszcze tylko wgrac najnowszego patcha i loadera do obydwu folderow z gra i mzoesz smigac.
wez tylko pod uwage, ze lepiej sie gra w oknie niz 2x full screen oraz to, ze jak dostajesz kicka to zazwyczaj na ip a nie cdkeya :P

Metzger
Wiadomość [#5]: 28.10.2008 o 22:51

Konto skasowane

http://diablo.phx.pl/czytaj/diablo-2-loader--jak-uruchomic-kilka-wersji-diablo-2-naraz

You come to the Den and you don't know who Metzger is?
Visca el Barça!!!
go de Oz para siempre!
ProfilW3:TFT
morphisiusz
Wiadomość [#6]: 29.10.2008 o 22:44

Konto skasowane

Alien48 napisał
to trzeba miec wyobraznie zeby cos takiego wymyslic potluczony.gif

Dzięki akurat pracuje w wydawnictwie "POST" gdzie wydają komiksy więc wyobraźnia jest mi potrzebna.

Dziękuje " Metzger" za linka bardzo mi się przydał.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :