Dziś jest: Piątek, 20 października 2017, godzina 05:23
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: 1 vs 2 insane

kazuj
Wiadomość [#1]: 26.05.2011 o 23:22

Witam i czołem, mój pierwszy post choć czytuję Was od dosyć dawna.

Zachciało mi się dzisiaj zdobyć achiva, 1 vs 2 insane (natchnęło mnie po poczytaniu insane ffa), załączam repa (jestem w brązowej lidze) ze sposobem w jaki udało mi się pokonać 2 kompy insane na najnowszym patchu. Jak wiemy, co patch jest trudniej zdobywać tego typu osiągnięcia ponieważ komputer "się uczy", wiele strategi niegdyś skutecznych dziś nie zadziała...

48 minut gry, cannon rush plus dark templary i na końcu carriery:

http://www.speedyshare.com/(...)C2Replay

Wiem ,że długa, wiem, że słaba, więc niechaj będzie to natchnienie dla lepszych sposobów zdobycia tego trudnego achiva.

PM Email
Dreathan
Wiadomość [#2]: 27.05.2011 o 00:23

Nie wiem czy jeszcze dziala, ale chyba tak.
Odpalasz mape Burning tide ( niewiem jak sie nazywa po polsku, taka mapka na 6 graczy , gdzie co jakis czas sie podnosi lawa jak w kampani, trzeba uzbierac 15000 krysztalu)
Zmieniac typ gry na custom ( wlasna gra?) i grasz sam przeciwko 2 kompom na insane. Komp na tej mapie nie expuje i nie atakuje. Zakladasz szybko 2 expy na pelnej saturacji i czekasz az zubierasz 15k krysztalu. Brawo, wygrales;)
Swego czasu mozna bylo ( moze jeszcze mozna) wygrac tak grajac 1v4 kompy, mimo iz jednego wrzucalo do naszej druzny.

PM Email
Bargor
Wiadomość [#3]: 27.05.2011 o 01:16

1 vs 2 insane udało mi sie kilka dni temu zrobic Cannon Rusha na mapie Twilight Fortress, chodzi o to zeby Pylon, forge i pierwszy Cannon postawic na dole, gdy on się konczy robic stawiamy na gorze kolejny, ale należy to zrobić szybko zeby przeciwnik, atakował go scv-ami, ten dolny strzela, po odpowiednim zbloczeniu scv niszczy je i wygrywamy po kilku minutach. Bardziej martwi mnie 1vs4 vhard gdyż komp atakuje stawiane budynki na jego cliffie (mapa Megaton) i jak na razie udaje mi się regularnie pokonać 2 z nich czasami 3.

PM Email
szalik
Wiadomość [#4]: 27.05.2011 o 02:32

Konto skasowane

@Dreathan Czyli już się tak nie da tak 1v4 na very hard ? Bo mam z tym problem. Czy może ciągle to działa na tej mapie ? Możesz napisać ?
A co do 1v2 insane to jest świetny sposób trwający hm 5-6 minut grania.

Dreathan
Wiadomość [#5]: 27.05.2011 o 12:36

Na pewno dzialal ten sposob. Ale nie widzialem nigdzie w bug fixach itp zeby ten sposob przestal dzialac. A jako ze juz mam tego achika, to nie jestem w stanie sprawdzic cyz ten sposob jeszcze dziala. Ale mozesz sprobowac. raptem 15 minut bezstresowej gry a i tak wygryasz;)

PM Email
Colin
Wiadomość [#6]: 05.07.2011 o 13:53

@szalik: Jeżeli chodzi o 1vs4 na vhard to można to też zrobić tossem na mapie Abyss - canowanie na śniadanie środka i szybkie przejście w voidy zapewniło mi dość łatwą wygraną. Efekt to taki status achievków outmachy.

1vs2 insane też zrobiłem na Fortress poprzez canon na dole i drugi u góry - scvy rzuciły się do górnego Cana a dolny załatwił sprawę... banalny scheese smiley.gif dokładnie tak, jak ujął to @Bargor

PM Email
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :