Dziś jest: Piątek, 26 kwietnia 2019, godzina 03:54
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy 1 Klasa w wow czy moze kilka ...?

Odpowiedź

Temat: 1 Klasa w wow czy moze kilka ...?

tytanus
Wiadomość [#1]: 12.10.2009 o 19:00

Konto skasowane

Witam,
mam pytanie do Was gracze w WOW.
Czy macie jedna postac w wow (main) i gracie nia czy moze kilka postaci (alt) ... ?
Czym sie kierowaliscie, ze robiliscie te inne postacie?Czy nie lepiej grac jedna, a dobrze?

Zastanawiam sie czy robic sobie alta czy moze lepiej zostac przy jednej i nia rozbudowac.

- = P R I E S T = -
nick: Tytanus, serwer: The Maelstorm
nick: Orchides , serwer: Argent Dawn
ChiKuSho
Wiadomość [#2]: 12.10.2009 o 19:30

Konto skasowane

mozna grac kilkoma i dobrze ...
W zaleznosci od twojego czasu. Przykladowo gram areny na mainie przewaznie 3 razy w tygodniu (ostatnio prawie w ogole) ... i przez reszte czasu nie mam co robic

Last.fm user
<('-'<) ( '-' )/ (>'-')>
raziel666
Wiadomość [#3]: 12.10.2009 o 19:46

Konto skasowane

o, ciekawy temat.
Czy nie lepiej grac jedna, a dobrze?

czywiscie, ze tak. tylko zauwaz - wow to raczej prosta gra i zeby grac dobrze nie potrzeba duzo. (dlatego jedna osoba moze grac dobrze kilkoma postaciami). rorzroznic tylko trzeba granie dobrze od grania najlepiej jak sie da a do tego potrzeba doswiadczenia i checi gry. dlatego niektorzy po ogarnieciu jednej klasy (umieja dobrze nia grac) przerzuca sie na inna (ktora tez opanuja) i tak dalej, da sie, a inni po ogarnieciu swojej klasy (umieja dobrze nia grac) beda grac nia dalej bo lubia, bo chca etc.

moj poglad jest taki - zawsze lepiej bedzie gral ktos kto sie skupi na jednej postaci niz ktos kto jest altoholikiem. ale nie koniecznie dlatego, ze aby opanowac jedna postac do perfekcji potrzeba strasznie duzo czasu, ktorego nie masz jesli poswiecasz swoj czas kilku postaciom tylko dlatego, ze zawsze przewage ma ten kto swoja postacia gra np pare lat, zna ja na wylot, gra nia lepiej niz dobrze a - co najwazniejsze - ma nadal chec zeby nia grac (ktos kto gra z entuzjazmem > kogos kto jest rutyniarzem imo).
/thread

Madness is the gift, that has been given to me!
tytanus
Wiadomość [#4]: 12.10.2009 o 20:36

Konto skasowane

Wlasnie, zauzwazylem ze ludzie wybieraja odpowiednia klase ktora graja,a po pewnym czasie robia druga postac np. alta ktory ma profesje ktore sluza jako uzupelnienie do tej pierwszej postaci np. biorac main'a enchant i tailor .... robia alta co ma alchemie i herbalism.
Dzieki temu sie uzupelnia taki system.

Czy nie lepiej wybrac jedna profesje np. enchant i tailor ... a jak potrzeba fiolki to do gildii zwrocic sie o pomoc?

Ja np. gralem wczesniej szamanem, ale bardzo mi sie spodobala gra priestem wiec nim gram caly czas i mam tylko niego.
Jedynie jaki mam problem to, ze profesji mozna miec tylko 2x glowne, a nie chce miec altow ... sad.gif do zbierania czy uzupelniania....maina.

Jakie wy stosujecie wyjscia z sytuacji jesli macie swoja postac i np. dwie profesje, ktore wymagaja materialow.

- = P R I E S T = -
nick: Tytanus, serwer: The Maelstorm
nick: Orchides , serwer: Argent Dawn
Matej141
Wiadomość [#5]: 12.10.2009 o 21:40

Konto skasowane

raziel666 napisał
oczywiscie, ze tak. tylko zauwaz - wow to raczej prosta gra i zeby grac dobrze nie potrzeba duzo. (dlatego jedna osoba moze grac dobrze kilkoma postaciami).

Tak WoW to prosta gra rozumiem Raziel666, że zrobiłeś już Toc 25 z gildią i Ulduar 25 na Hardmodzie? Masz Red proto drake chociaż z achivow na HC? Jeżeli to zrobisz i pomyślisz sobie "kurde, ale szybko i łatwo poszło" wtedy możesz powiedziec, że wow jest prostą grą.

A żeby offtopu nie było - jeżeli Main ci się znudził to zrób alta, a potem jeżeli alt ci się znudzi to wróć do maina smiley.gif a jeżeli obaj się znudzą to cóż... może przerwa od WoWa?

Arthasus
Wiadomość [#6]: 12.10.2009 o 21:50

Konto skasowane

grac w wowa jest latwo
robic hardmody nie

Arthasus Burning Blade
raziel666
Wiadomość [#7]: 12.10.2009 o 22:52

Konto skasowane

Matej141 napisał
raziel666 napisał
oczywiscie, ze tak. tylko zauwaz - wow to raczej prosta gra i zeby grac dobrze nie potrzeba duzo. (dlatego jedna osoba moze grac dobrze kilkoma postaciami).

Tak WoW to prosta gra rozumiem Raziel666, że zrobiłeś już Toc 25 z gildią i Ulduar 25 na Hardmodzie? Masz Red proto drake chociaż z achivow na HC? Jeżeli to zrobisz i pomyślisz sobie "kurde, ale szybko i łatwo poszło" wtedy możesz powiedziec, że wow jest prostą grą.

tak myslalem, ze predzej czy pozniej ktos wywali ten argument, ehh.
mowimy w tym temacie o dobrym graniu swoja klasa, ogarnieciu, do ktorego wystarczy nauczyc sie wciskac w odpowiednim czasie odpowiednie przyciski.
posadzisz sredniointeligentnego czlowieka przed wowem to po wybraniu sobie postaci i osiagnieciu 80 lvla bedzie umial nia grac. dodac do tego pare hc czy raidow w celu nabycia doswiadczenia raidowego i juz - masz czlowieka, ktory umie dobrze grac w wowa. tak, wow to prosta gra.

ty mowisz o hardmodach, ktore wymagaja wiekszych niz tylko dobrych umiejetnosci gry (refleks etc), dobrego sprzetu (niektorych hardmodow nie zrobisz jesli tylko potrafisz dobrze, a nawet wyjatkowo dobrze, grac) i przede wszystkim zgraniu sie razem tych 25 czy 10 osob bo hardmody, raidy ogolnie, to gra zespolowa i z tych powodow wynika trudnosc hardmodow. nie ma to wg mnie nic wspolnego z tym o czym mowimy. nadal twierdze, ze nie trzeba duzo aby dobrze grac w wowa.

dobra bo to offtop. odniose sie moze do tego pytania.
Zastanawiam sie czy robic sobie alta czy moze lepiej zostac przy jednej i nia rozbudowac.

tylko od ciebie zalezy co jest lepsze. prawda jest, ze aby cos osiagnac jakas postacia (rozbudowac ja) trzeba ja ubrac na przyklad a to wymaga czasu.
ale z drugiej strony jesli nie masz checi osiagniecia wielkich sukcesow w tej grze a bardziej na przyklad ciekawia cie inne aspekty gry jak na przyklad inne klasy to zagraj nimi, nikt ci nie broni.

[Edycja raziel666 - 12.10.2009 o 22:59]

Madness is the gift, that has been given to me!
biszat
Wiadomość [#8]: 12.10.2009 o 23:54

Konto skasowane

ja akurat nie naleze do gildii - wiec alty sluza mi za uzupelnienie maina . Dzieki temu nie trace zbednej kasy .
Poza tym jezeli gram jedna klas , ktora mam np pod dps moge zalozyc alta ktory bedzie healowal
Poza tym nie wyobrazam sobie grania bez bank alta

kita
Wiadomość [#9]: 13.10.2009 o 11:09

Konto skasowane

Z tym że bank alta nie trzeba levelować a umiejętności grania nim ograniczają się do biegania między ah a mail boxem ;)

Lilly
Wiadomość [#10]: 13.10.2009 o 19:39

Konto skasowane

Ja robię alty głównie dla profesji.

Chociaż mojego priesta trochę zachciało mi się ubrać ... ale głównie biegam na heroiki, sporadycznie jakiś 10man albo 25man.

Z racji, że na BLu potrzebowałam jakoś zdobywać kwiatki i skałki, najpierw powstał DK, bo było szybko do 80 ;) Priest powstał, bo chciałam mieć enchantera ... pierwotnie razem z tailoringiem, ale od kiedy mam tailoring na mainie przerzuciłam się na inskrypcję. W międzyczasie zlevelowałam druida, bo herb plus mining to DK był męczący i chciałam świetnego herbalistę - do tego dodałam skinning dla golda. Teraz leveluje JC na DK zamiast herbalizmu ;)

I don't subscribe to the 'don't feed the troll' philosophy. My philosophy is 'eat the troll'. TotalBiscuit

.:: Lilija - Lvl 85 Balance druid ::.

.:: Elitist Jerks ::.
Prowler
Wiadomość [#11]: 13.10.2009 o 21:00

Konto skasowane

raziel666 napisał
Matej141 napisał
raziel666 napisał

tak myslalem, ze predzej czy pozniej ktos wywali ten argument, ehh.
mowimy w tym temacie o dobrym graniu swoja klasa, ogarnieciu, do ktorego wystarczy nauczyc sie wciskac w odpowiednim czasie odpowiednie przyciski.
posadzisz sredniointeligentnego czlowieka przed wowem to po wybraniu sobie postaci i osiagnieciu 80 lvla bedzie umial nia grac. dodac do tego pare hc czy raidow w celu nabycia doswiadczenia raidowego i juz - masz czlowieka, ktory umie dobrze grac w wowa. tak, wow to prosta gra.

ty mowisz o hardmodach, ktore wymagaja wiekszych niz tylko dobrych umiejetnosci gry (refleks etc), dobrego sprzetu (niektorych hardmodow nie zrobisz jesli tylko potrafisz dobrze, a nawet wyjatkowo dobrze, grac) i przede wszystkim zgraniu sie razem tych 25 czy 10 osob bo hardmody, raidy ogolnie, to gra zespolowa i z tych powodow wynika trudnosc hardmodow. nie ma to wg mnie nic wspolnego z tym o czym mowimy. nadal twierdze, ze nie trzeba duzo aby dobrze grac w wowa.

[Edycja raziel666 - 12.10.2009 o 22:59]

średni/ przeciętny człowiek nie poświecą ok, 15h+ na dzień przez miesiąć + na grę żeby ów hardmody zrobić... gdzieś już było o tym pisane.

[Edycja Prowler - 13.10.2009 o 21:02]

تلاش کے استعمال سے پہلے آپ کسی چیز کے بارے پوچھنا! `;..;´
Slideroh
Wiadomość [#12]: 14.10.2009 o 08:50

Konto skasowane

Ja akurat mam odwrotne zdanie, co do grania tylko mainem.

Przez cały rok gry, grałem tylko i wyłącznie druidem - healerem, osiagnalem nim to co osiagnalem, nie trzba wnikac w szczegoly, sek w tym, ze zawsze lepiej tez pograc nowa postacia, tym razem dla przykladu to bedzie tank, czy dps. Typowy tank, dps. Dlatego też od hmm, miesiąca lvluje maga - lvl 72. Robię go pod pvp, jak i pve(chociaz nie tka bardzo).

Wszytsko zależy od tego, czy mamy trochę czasu i chęci aby ponownie lvlować wszystko od nowa. Co prawda tak, sa herillomy, bg itd

Slideroh 85 Death Knight Tank - Szachy
Behwar 85 Warrior Tank - link
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :