Dziś jest: Środa, 22 maja 2019, godzina 17:02
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Diablo II Gry TCP/IP 10 osób w 1 grze w Diablo na Angrenost Realm!


Odpowiedź

Temat: 10 osób w 1 grze w Diablo na Angrenost Realm!

Mr.Mag
Wiadomość [#1]: 27.12.2010 o 13:59

Konto skasowane

Nie traktujcie tego tematu jako reklame serwera bo nie jest to jego celem. Mam tu konto od 2002 roku i nie zwykłem spamować. Chce zwyczajnie zaprezentowac cos czego jeszcze nie bylo.

Udalo nam sie stworzyc modyfikacje do Diablo, ktora umozliwia zwiekszenie liczby graczy w grze. Obecnie jest to 10 ale chcemy docelowo osiagnac liczbe 16!

Czy bylby ktos zainteresowany by pograc PvM na 16 osob w jednej grze?

Filmik z youtuba pokazujacy jak to wyglada: http://www.youtube.com/watch?v=aAjX2P_wIZc
News z AR: http://realm.angrenost(...)nid=1286

[Edycja Mr.Mag - 27.12.2010 o 14:00]forum.d3cl.com - forum Diablo III PvP połączonych sił AR, PCL, BNPL, D2CL, Euro-PvP; Oficjalna strona Diablo 3 PvP - http://www.d3cl.com
Szopen
Wiadomość [#2]: 30.12.2010 o 01:38

Konto skasowane

O Mr Mag, pamiętasz mnie smiley.gifSonne - Shaman - Armory
Zerg in Starcraft 2
Elemental in Cataclysm
Enhancement in Wotlk
Restoration in TBC
Lock Affi in WoW
diff
Wiadomość [#3]: 11.03.2011 o 00:44

Konto skasowane

bump bo ide w d2 pograc potluczony.gif::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
::: There is a new japanese restaurant down the road :::
::::::::::: it must be new it wasnt there last week ! ::::::::::::
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Mr.Mag
Wiadomość [#4]: 22.05.2011 o 22:24

Konto skasowane

AktualizacjaAdministracja Angrenost Realm ma przyjemność poinformować, że 27 maja (piątek) o godzinie 22.00 uruchomiona zostanie nowa kraina PvM na naszym serwerze. Oznacza to oczywiście start pierwszego rankingu.

Patchem obowiązującym będzie stworzona przez nas łatka łącząca w sobie elementy 1.11 i 1.13. Dwie rewolucyjne zmiany to możliwość przebywania 16 osób na raz w jednej grze oraz znacznie zwiększony exp na krowim poziomie.

Aby zagrać na naszej krainie, należy wejść do działu „Rejestracja” wypełnić formularz o przyznanie konta z zaznaczeniem, że jest to konto na serwer PvM. Osoby posiadające konto na AR PvP mają je założone automatycznie ( hasło jest takie samo jak hasło do strony AR ).

Pozostałe informacje o nowym serwerze są dostępne na naszej stronie i forum, poniżej lista kilku z nich:

1. Po otrzymaniu konta należy ściągnąć paczkę plików obowiązującą na naszym serwerze i postepować zgodnie z instrukcją załączoną do paczki ( jest ona dostępna także na forum i na stronie AR ). Potem wystarczy już tylko zmienić IP na IP AR.

Obowiązkowa paczka plików do gry na krainie PvM!

2. Zabronione są wszelkie programy wspomagające rozgrywkę (mh, tppk, boty, pickity, etc.). Na Angrenoście non stop działa stworzony przez nas program anty-cheat, który wyłapuje wszystkie "wspomagacze", o czym przekonali się cheatujący na AR PvP.

3. Patch na AR zawiera prawie wszystkie zmiany wprowadzone w 1.13, ale wyjątkiem jest np. możliwość wystrzelenia pocisku, wejścia do miasta i okazania wrogości, po którym to pociski zadają obrażenia przeciwnikowi (jest to tzw. manual pk). U nas jest to możliwe, bo działa anty-cheat. Na tradycyjnym 1.13 CBN zostało zablokowane w związku z wykorzystywaniem hacków do zabijania innych graczy.

4. W związku z możliwością grania w 16 osób, zmieniliśmy bazowe doświadczenie przyznawane za zabicie potworów. Jest ono mniejsze, ale już 11 osób na grze wystarczy, żeby otrzymywać tyle doświadczenia co w 8 osób na tradycyjnym 1.13. Od 12 osób doświadczenie rośnie szybciej niż w tradycyjnej ośmioosobowej rozgrywce. Zwiększyliśmy także 2-krotnie zasięg w którym drużyna zdobywa expa, teraz wynosi on mniej więcej 3 ekrany.

5. Naszym celem jest aby to krowi poziom był głównym miejscem na zdobywanie doświadczenia, dlatego zwiększyliśmy jego trudność, ale i znacznie wzrosło zdobywane za nie doświadczenie. Jednocześnie nadal możliwe jest lvlowanie na baalrunach.

6. Jak już wcześniej wspomniano, wszystkie wspomagające oprogramowania są zakazane, łącznie z map hackiem. Znając jednak potrzeby i preferencje większości graczy, wprowadziliśmy modyfikację – wszystkie lokacje we wszystkich aktach mają automatycznie odkrytą mapę, natomiast nie są na niej oznaczone ani potwory, ani way pointy, ani questy (np. Izual). To już musi pozostać w gestii graczy.

7. Przewidziane są rozmaite nagrody i wyróżnienia dla najszybciej bijących kolejne poziomy oraz wspierających działalność serwera, więcej informacji o tym wkrótce.

8. Nasz ranking przetrwa co najmniej do wyjścia Diablo III, które zapewne nie będzie miało oficjalnej premiery do końca tego roku. Beta testy blizzarda trwają z reguły kilka miesięcy.

Załóż konto PvM już teraz!

Dla przypomnienia Angrenost Realm swoją pierwszą odsłonę miał w styczniu 2002 roku. Był odpowiedzią na pierwszą falę duped items i hacków na CBN. Był wówczas serwerem PvM. Jako serwer PvP działa od listopada 2003 roku. Tworzą go ludzie z wielkim doświadczeniem, którzy przez lata kształtowali polską scenę Diablo. Zespół zawodowych programistów i administratorów zapewnia najwyższy poziom rozgrywki na polskiej i zagranicznej scenie Diablo II.

Do zobaczenia 27 maja! To najprawdopodobniej ostatnia okazja na pogranie w świetnej atmosferze w tą kultową grę, ubijając mefa, znajdując czaka i wbijając 99 poziom na krowach albo u dziadka baala ;) Zagraj na krainie PvM jakiej nie ma nigdzie indziej na świecie!

Administracja Angrenost Realm
Odwiedz nas -> http://realm.angrenost.org

[Edycja Mr.Mag - 22.05.2011 o 22:24]forum.d3cl.com - forum Diablo III PvP połączonych sił AR, PCL, BNPL, D2CL, Euro-PvP; Oficjalna strona Diablo 3 PvP - http://www.d3cl.com
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :